Outdoor ekim zamanı

snnemre

Yeni üye
Bende ilk defa bu işi yapmayı düşünüyorum. Köfteciden ayırdığım tohumlar var elimde ama sigara güzeldi o yüzden ayırdım. Gelelim sadede outdoor için tam ekim zamanı ne zamandır bu sıralar eksem olur mu yoksa Nisan’ı beklemeli miyim şimdiden cevaplarınız için teşekkürler esrarınız bol olsun

karlibas

Yeni üye
kanka yaşadığın ile göre değişir ben köfteciden ayırdıklarımı birkaç güne kadar gerilla stili atıcam

snnemre

Yeni üye
Cvp: Outdoor ekim zamanı

karlibas' Alıntı:
kanka yaşadığın ile göre değişir ben köfteciden ayırdıklarımı birkaç güne kadar gerilla stili atıcam

Anladım kanka. Tohumsuzdan izlediğim kadarıyla bi şeyler yapmaya çalıştım ama sonuç verir mi emin değilim sence?

Ekli dosyalar

• 6EBAD1EA-396E-483E-8692-5F3B4299256F.jpeg
    6EBAD1EA-396E-483E-8692-5F3B4299256F.jpeg
    307.1 KB · Görüntüleme: 302

karlibas

Yeni üye
kanka çok yakın dikmişsin birisini alıp biraz daha öteye koy. tavsiyem birkaç tane daha köklendirip aralıklarla ekmen, illahi ki erkek çıkanlar olacak onları zaten söküp atacaksın dişileri döllemesinler diye, bir başka konu da şu ,bizim burda dışarı ekme muhabbeti çok yaygındır jandarmalar bitkinin başına minik kamera koyup kimin ektiğini yakalıyorlar diye bir muhabbet var, doğru mu yoksa şehir efsanesi mi bilemiyorum. o yüzden birbirine uzak ekiyoruz bu aralar, yakalanırsak da bilmiyorum ben burada geziyordum gördüm , ne bitkisi olduğunu da bilmiyorum deriz falan diye planlar yapıyoruz moruk . 
outdoor ekerken solucan gübresi atıyorum toprağa, ucuz zaten almanı tavsiye ederim. 
bu bitki zaten dinazor gibi birşey dayanıklı falan , aldığın verim yüzünü güldürür, torbacıdan kurtarır.

snnemre

Yeni üye

karlibas' Alıntı:
kanka çok yakın dikmişsin birisini alıp biraz daha öteye koy. tavsiyem birkaç tane daha köklendirip aralıklarla ekmen, illahi ki erkek çıkanlar olacak onları zaten söküp atacaksın dişileri döllemesinler diye, bir başka konu da şu ,bizim burda dışarı ekme muhabbeti çok yaygındır jandarmalar bitkinin başına minik kamera koyup kimin ektiğini yakalıyorlar diye bir muhabbet var, doğru mu yoksa şehir efsanesi mi bilemiyorum. o yüzden birbirine uzak ekiyoruz bu aralar, yakalanırsak da bilmiyorum ben burada geziyordum gördüm , ne bitkisi olduğunu da bilmiyorum deriz falan diye planlar yapıyoruz moruk . 
outdoor ekerken solucan gübresi atıyorum toprağa, ucuz zaten almanı tavsiye ederim. 
bu bitki zaten dinazor gibi birşey dayanıklı falan , aldığın verim yüzünü güldürür, torbacıdan kurtarır.

Tamamdır kanka sağolasın. Jandarma işi bizim buralarda pek yaygın değil kanka fazla baskın olmaz o dediğin de büyük ihtimal şehir efsanesidir hem ben bunu kendi bahçeme ekiyorum ihbar olmadan jandarma baskını olması zor gözükmemen lazım dikkatli olmak lazım kanka.
KAnka dediğim gibi ilk deneyimim olacak birkaç soru sorayım seni yakalamışken :))

Kanka tohum patladıktan sonra fide olduktan sonra ne kadar sıklıkla sulamalıyım? Fide olana kadar sulamam gerekir mi şuan?

Solucan gübresini nerden alabilirim?

Dişi erkek ayrımını ne zaman ve nasıl gözlemleyebilirim?

karlibas

Yeni üye

snnemre' Alıntı:
karlibas' Alıntı:

Tamamdır kanka sağolasın. Jandarma işi bizim buralarda pek yaygın değil kanka fazla baskın olmaz o dediğin de büyük ihtimal şehir efsanesidir hem ben bunu kendi bahçeme ekiyorum ihbar olmadan jandarma baskını olması zor gözükmemen lazım dikkatli olmak lazım kanka.
KAnka dediğim gibi ilk deneyimim olacak birkaç soru sorayım seni yakalamışken :))

Kanka tohum patladıktan sonra fide olduktan sonra ne kadar sıklıkla sulamalıyım? Fide olana kadar sulamam gerekir mi şuan?

Solucan gübresini nerden alabilirim?

Dişi erkek ayrımını ne zaman ve nasıl gözlemleyebilirim?

Yakaladın beni moruk anlatayım sana birseyler,

Ektiğin toprak nemli fazla sulama en yaygın acemi hatasıdır, toprağı nemli tutman yeterli.

Solucan gübresini toprakvesu.com dan aldım ,memnunum yanında grow bloom gübreleri de alabilirsin maddi sıkıntın yoksa.

Dişi erkek ayrımı bitki sömeklenmeye girdikten sonra 10 gün içinde anlaşılır mevsim koşullarını göz önüne alınca seninki baya sürecek 8 haftayı bulur

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • E ErdemRS6:
  • İstanbul İstanbul:
    * ****** *** *** ****** hahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    ********* *** hahahahahahahaha ** ****** ** ** ****** hahahaha
    +1
  • E ErdemRS6:
    * ****** *** *** ****** hahahaha ******* ** *****
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ***** hahahaha**** ***** ******* ***** hahahahahahahaha
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • E ErdemRS6:
    ***** hahahaha**** ***** ******* ***** hahahahahahahaha ***** ****** *****
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • E ErdemRS6:
  • İstanbul İstanbul:
    hahahahahahahaha
    +1
  • E ErdemRS6:
    +5
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********** hahahaha**** ***** ******* ***** hahahahahahahaha
    ****** ******** ****** *** **** ****** *** hahahaha
    hahahaha** * *** ******* ***** hahahaha****
    **** hahahaha**** hahahaha* *****
    **** *** ********* ***** ***** ****** hahahaha**** ** ***** hahahaha****** *** hahahaha** ***
    ****** hahahaha** ******** ********* ***** ****** ******** *****
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ***** hahahaha ******* ***** ** ****** **
    TabldotLife TabldotLife: **** ****** ***** *** ****** ***** ** ***** ***** **** ***