Oto Yaptığım Photo yu Ahududulu yaptım , Genetikle oynuyom banyoda

esrarii

Müptezel
Screenshot_2023-08-24-18-16-40-540.jpeg

Photo bir bitkiden en erken ne zaman hasat alırım ? diyen baksın resme , bitkim sıradan bi bitki değil genetiği ile oynanmış , bitkiye aroma tadı versin diye ahududu özü döküp yedircem köklere , bi iki gün karanlıkta , kurutup getiririm masaya daha önce denedim ahudulu olmuştu , buna daha çok vercem aromayı

89 günlük bir photo bitki yi hasat etmenin , coşkusunu yaşıyorum /Bu bir oto hasat zamanı , photo nun en erken hasadı bu

şöyle hesap edelim , bir photo 30 gün olmadan , çiçeğe başlamaz , 12 ile çiçeğe alsan bile , çiçeklenme de kalma süresi 89 gündür , buna birde 30 günlük veg eklendimi , süre ye tohumdan sıfır girsen , 120 günü geçer
hasat bana diğer bitkim olana kadar yeter , kafası gayet güzel , tricoma bakma gereği duymadım bu bitkide , masaya getirim bakarız.

verdiğim rakamları ben bile anlıyamadım sen nasıl anlıcan , Ahududu Pekmezli Flush atmamı gör diye dedim

Screenshot_2023-08-24-18-18-08-175.jpeg

Mordecai

Moderator
dozunu dikkatli ayarla bro,yoksa sorun oluyor.

• besleme amaçlı olarak 1.5 litre suya 3 çay kaşığı pekmez.
  • flush sonrası tatlandırmak için de 1.5 litre suya 1.5 çay kaşığı pekmez.

esrarii

Müptezel
bi su bardağına bi yemek kaşığı verdim , attım çatıya , gidim getirim, fırana atim bi pırtik test mi edeyim , balta mı vuralım , bence bugun bitirek bu işi getiriym kesek

esrarii

Müptezel
Bitkiyi getirdim.
Screenshot_2023-08-25-11-03-10-586.jpeg
masaya yatırdım.
Screenshot_2023-08-25-11-03-41-173.jpeg
sömekler daha sıcak .

25 gr filan çıksa yeter diye düşündüm .

50 gr almam için ışık süresini uzun tutabilirdim , yada overdrive gibi beslenmeli eğitim verebilirdim

100 gr almak için , Ekim sonunu bekleyebilirdim.

Kafa raporundan önce , bi iki yorum alabilirim

Fırına götürdüm pişirdim

esrarii

Müptezel
tohumdan hasada 89 günde hasat aldım , bu sürede bir otomatik hasat süresi , ben photodan bu sürede hasat aldım./ photo uzun dönem ya , dönemi kısaltıp , kısa döneme eşitlemem ile sadece zaman açısından , photo bitki süre olarak oto oldu .
bitki kendi tohumum köfteci , 12/12 ile çiçekle gidebiliyor ancak , ışık süresinde 1 saatlik oynama bitkinin çiçekten vege dönüşüne neden oluyor , bu photo bitkinin net ışık süresi 12/12 (24/0 değil)
bu bitki kendi photo genetiğinden bozuldu , erken den çiçeğe girdi, vegde 29.gün , çiçeğe girdi bu süre içerisinde (12/12) hiç görmedi , 20/4 bile görebilicek bi genetik bozukluğu vardı/ bu çiçeklenme süresi sana autoyu anımsatmadımı

Ahududu pekmezi yerine , ex atcam bi zaman sonra flushta , fare zehiri atıp genetiğin kafası ile oynıycak değilim.

Carl

Müptezel
tohumdan hasada 89 günde hasat aldım , bu sürede bir otomatik hasat süresi , ben photodan bu sürede hasat aldım./ photo uzun dönem ya , dönemi kısaltıp , kısa döneme eşitlemem ile sadece zaman açısından , photo bitki süre olarak oto oldu .
bitki kendi tohumum köfteci , 12/12 ile çiçekle gidebiliyor ancak , ışık süresinde 1 saatlik oynama bitkinin çiçekten vege dönüşüne neden oluyor , bu photo bitkinin net ışık süresi 12/12 (24/0 değil)
bu bitki kendi photo genetiğinden bozuldu , erken den çiçeğe girdi, vegde 29.gün , çiçeğe girdi bu süre içerisinde (12/12) hiç görmedi , 20/4 bile görebilicek bi genetik bozukluğu vardı/ bu çiçeklenme süresi sana autoyu anımsatmadımı

Ahududu pekmezi yerine , ex atcam bi zaman sonra flushta , fare zehiri atıp genetiğin kafası ile oynıycak değilim.
Süre olarak auto oldu diye bir dünya yok photo ise photodur erken çiçeğe sokarsın erken hasat alırsın.Öyle aham şahamda gelişmemiş zaten bu bitkiye kaç saat ışık verdin ışık altında mı baktın outdamı baktın. Photo bitkiler 14 saatin aldığında ışık aldığında çiçeklenmeyi tetikleyebilir 12/12 garanti süreçtir. Erkenden çiçeğe girdi demişsin kaç saat ışık alırken girdiğinide yazıver. Photo bitkiler zaten belli aşamalara kadar normal saat döngüsünden fazla ışık kaldırabilir bu tecrübe ile yeltenilenen bir harekettir belirli evre aralığında. Autoyu anımsattı diye photo bitkiyi auto yaptım diyemeyiz maalesef dostum. Son yazdıklarınada gelecek olursak fahre zehri mehri genetikle oynama olayıını çok yanlış anlamışsın dostum.

esrarii

Müptezel
Erken çiçeğe girmiş bir photo bitki görebildin mi hiç ? ben her sene en az iki erken çiçek yaşıyorum , bu bitki 14/10 ile başladı , 13/11 ile gidiyor , 12/12 ye ulaşamadan kestim , bu süre benim için önemli , hasatı beğenmeyen , eşiti bir resim eklesin bende göriym
bitkinin dibini bıraktım , tohumunu alıp yavrusuda böyle ışık dolumu bakıcam , yavrusuda böyle devam ederse genetiğini değiştirmeye , oto bitki olmuştur , 89 günde ilk baltayı vurur içersin , ileride kalan her saat , tricom basar hasatın katlanmaya başlar , süresiz

Carl

Müptezel
Dostum boş keseden sallıyorsun yanlış bilgi ile dolu kafan komple bunlara bi reset at baştan araştırmaya başla herşeyi doğrusuyla öğren. Emek vermişsin sonuçta hasatına bir şey demem ben ama buna eşit atabileceğim bi bitkim olmadı hiç maalesef çok siklet üstündeler. Çok merak ediyorsan sana bi dalını bırakayım https://ibb.co/qCWrtsn

Son düzenleme:

esrarii

Müptezel
auto bitki nin genetiği bozuktur , genetiği rudaris(dandik yabani ot) ile karışmıştır

auto bitki doğal genetikli bir bitki olabildimi , tek başına
rudaris olmadan oto bitki yapılabilir mi ?

link kırık, senin resmini değil , 90 günlük hasat edilmişi görmek isterdim

Carl

Müptezel
auto bitki nin genetiği bozuktur , genetiği rudaris(dandik yabani ot) ile karışmıştır

auto bitki doğal genetikli bir bitki olabildimi , tek başına
rudaris olmadan oto bitki yapılabilir mi ?

link kırık, senin resmini değil , 90 günlük hasat edilmişi görmek isterdim
Görmediğin resme benim değilmi diyorsun :D düzelttim linki bak doya doya bloom 63 i den rudaris değil "Ruderalis " ama onunda ne olduğunu tam olarak bilmeden yazyorsun gene safsatayı bırakıp git araştır dostum ha ben yanlışmışım de kendimi abartmışım de geç gelip halen iddialarda bulunacağına

Carl

Müptezel
https://ibb.co/tY8trsg bak buradada güneş ışığı demişsin bitkin için ve dediğim sürelerde aşağı yukarı o kadar ışık alıyordu demişsin hesap bile etmemişsin bilgi diye paylaşım yapıyorsun şimdi niye bunları yazamadın böyle yaptım ettim diye onun yerine atara kalktın :D

esrarii

Müptezel
kafam iyi anlayamıyorum , banyodan yazıyorum , pet tutuğun bitki kaç günlük ? ışık saatlerin ne ? kullandığın ışık kaç wat , bu bitkinin benimkinden ne farkı var ? tohumundan hasatına

Carl

Müptezel
photo bir bitkinin bloom 63 ü tek dalı alanda 4x250w 1000 w "yxo COB" led verimi düşük bana 3. sınıf bir led :D watt başı 1.4 hasat hesaplarsın. Out değil indoor yani 12-12 döngüde her neyse konu zaten bitkiler değil istedin diye attım. Konu senin verdiğin yanlış bilgiler ve bunu kabul etmemen dostum yazdıklarının hiç birinin arkasında bir bilgi yok açıklama talep edildiğindede sadece safsata kafana eseni yazıyorsun.

Carl

Müptezel
90 günlük , 1000w , bir photo hasadı ise sen haklıymışsın
Ben zaten doğruları anlatıyorum sana burada kafana bi reset at baştan araştır et diye çünkü forumda diğer konuların altındada yalan yanlış bilgiler paylaşıyorsun. Ben sana dediğinin böyle olduğunu açıkla dedim açıklamamayı seçtin bitki istedin olay bitki değil verdiğin bitkiler yoksa emek vermişsin afiyetle iç. Ama kafana her eseni bu böyledir şu böyledir diye yazma foruma bir bilgini değil hatalarını aktarıyorsun. Hayırlı forumlar dostum selametle :)

esrarii

Müptezel
vegde kaç gün kaldı , ona göre projeyi komple silip tohumdan konuya çöpe atalım , benim için resimdeki bitkim öncesi ve sonrası ile bitmiştir bu saatten sonra , oto alcam sponsordan

A

aggressive

Guest
ben konuyu başta parodi sandım,ciddi çıkınca daha komik geldi..biraz daha inatlaşsaydı daha iyi olurdu ama :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ******* *** *** ***** ******* ***** ***** ** **
    ***** *** *** ***** ********* ***** ********* *** hahahaha****
  • NewGardener NewGardener:
    *** ********* ******** ********** *** **
    * hahahaha* ********** ***** ** ***** ****** ** *** ********** ***** ****** ******
    ****** ** *** *** **** **
    ******** *** hahahaha* ***
    +1
    ** ********* *** **
    ********** ** ****** **** ** ********* **
    ******** **
    ********* ** ******** ****** **
    ***** ********* hahahaha
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    *** ** hahahaha** * **** ******** *** ********** hahahaha*
    hahahahahahahaha
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    *** ***** ** ******* ****** ***** hahahaha* ****** ********* **** ******* ***** *******
    TroubleStyla TroubleStyla: *** ***** ** ******* ****** ***** hahahaha* ****** ********* **** ******* ***** *******