orman'da ekmek.

Bir baktım roman mahallesinde çatıda dalga iciyoz uyarıcı içiyorduk işim vermiyim normal ottanda var halisinasyon görüyorum sandım önümdeki çatı full esrar adamda orda sahibi dedim abi bune böyle ya fln jopan çiçeği kardeşim dedi çatıdan çatıya konuşuyoruz jopan çiçeği dediği akça ağaç esrara benzer bizi ismen tanıyor ne içtiğimizide biliyor bana siz ondan yapın bende size bundan yapayım dedi var bizde aynısın dedim dedi bu farklı dalgalar haze mis bitkinin biride strese girip tohum yapmış şimdi beraber yapıyoruz bir kere para verip tohum almadım ordan devam bu bulue dermen var onu merak ediyordum onun görüntü olarak aynısı vardı aynısı mor pistilli soğuk su verdimi mor oluyor çok hoşuma gidiyor hem eylence hemde kafa yaşatıyor nimet bu dalga bize ama sana tavsiyem 15 tane dalga vardı şuan 7 tane var kırkayak kesmiş çıyan dedikleri pek genetik ekme aoutodor indoor da da genetikden başka ekme

İndoor yaparsan gümüş suyuyla kendi disi tohumunu uretebilirsin bol bol oku İngilizceden ceviri yap
kardeş, hiç mi noktalama işareti öğretmediler sana?

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Aynen dişi tohumu sıcaklık 28-30c ortamda gümüş iyonlunsu ile spreylersen strese girip herme olur sonra herma diğer dişileri döller ve o döllenmiş dişiler ya dişi yada %5 ihtimalle herma tohum verir daha sonra o tohumu herma dişi karışık ekerek genetiğin oturmsı için bir kaç kez ekip tohumunu sşıp o tohumu ekerler ve sonunda çıkan tohumları kullanırlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • H happyworld:
    *** hahahaha ********* ***** **** hahahaha ******** ** ********** ******** ********* ****** hahahaha****** ****** ****** ******* hahahaha ******* hahahaha* ********* **
  • H happyworld:
    ****** hahahaha* ********** ******** *** ***** ********** ** *** ****** ******* ****** ******* ********** ** *** ****** ****** ******* ******* **** ********** ********* ***** hahahaha**** hahahaha* ******* ***** hahahaha* hahahaha ******** ***** ******* hahahaha********* **** ******* **
  • H happyworld:
    ********** ********** hahahaha hahahaha** ** ******** hahahaha ********* ********* ********** ******* ********** ********** ****** ********
    H happyworld: ********** ********** hahahaha hahahaha** ** ******** hahahaha ********* *********...