Original Glue auto x 4 - New grow

Cengoxl

Kıdemli Üye
Selam arkadaşlar ilk white widow deneyimi sonrası hız kesmeden 4 Lemon OG ve yanına yeni kızlarımız orijinal yapıştırıcılar kabindeki yerlerini sırayla alıyorlar.
Screenshot_20201218-132542~2.png
Kök gelişimi bu bardaklarda çok iyi oluyor 15 günlük kızlarımız son saksılarına uğurlanmak için bekliyor...
Screenshot_20201218-132651~3.png
Kabinde nem oranı ayrı yükselsin diye onlara ufak bir sera sistemi yaptım, Lemon OG'de çok işime yaradı kankalar, tavsiye ederim!
IMG_20201219_155325.jpg
Lemon OG auto ve Original Glue auto kızlar yanyana başbaşalar keyifler gayet iyi...
İki kızımız daha kabindeki yerlerini almak için heyecan içinde bekliyorlar....IMG_20201219_155347~2.jpg
Çimlendirme için kullandığım saklama kabı üzerine streç film ve biraz hava deliği tamamdır kankalar... İlk günlerinde %80 civarı nemi bu şekilde sağlıyorum....
IMG_20201219_155341.jpg
Işıklar kapanınca nem makinasını açık unuttum ondan %99 nem var şu an sizleri aldatmasın

Son düzenleme:
C

Cibril

Guest
Selam arkadaşlar ilk white widow deneyimi sonrası hız kesmeden 4 Lemon OG ve yanına yeni kızlarımız orijinal yapıştırıcılar kabindeki yerlerini sırayla alıyorlar.
Ekli dosyayı görüntüle 4964
Kök gelişimi bu bardaklarda çok iyi oluyor 15 günlük kızlarımız son saksılarına uğurlanmak için bekliyor...
Ekli dosyayı görüntüle 4965
Kabinde nem oranı ayrı yükselsin diye onlara ufak bir sera sistemi yaptım, Lemon OG'de çok işime yaradı kankalar, tavsiye ederim!
Ekli dosyayı görüntüle 4966
Lemon OG auto ve Original Glue auto kızlar yanyana başbaşalar keyifler gayet iyi...
İki kızımız daha kabindeki yerlerini almak için heyecan içinde bekliyorlar....Ekli dosyayı görüntüle 4967
Çimlendirme için kullandığım saklama kabı üzerine streç film ve biraz hava deliği tamamdır kankalar... İlk günlerinde %80 civarı nemi bu şekilde sağlıyorum....
Ekli dosyayı görüntüle 4968
Işıklar kapanınca nem makinasını açık unuttum ondan %99 nem var şu an sizleri aldatmasın
Yapıyorsun bu sporu dewamke babuş...

Aguş

Doktor
Hasadın Bol olsun,
Eline sağlık gayet güzeller ve başarılı bir çalışma olmuş
Takipteyim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Kanka Chat bot:
    +1
  • L lityum:
    ** hahahaha* ****** hahahaha
  • L lityum:
  • Houp53 Houp53:
    ******** ******* ********** ***** ******** ***** **** **** ** ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ***** ********** ********* ****** ******** ****** ********** ** ******** ******** ******** ***** ********* hahahaha ***** ********** **** ***** ******** *******
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha*
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** hahahaha********* ******
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ****** ****** ******* ********** ** ******* ***** ***** hahahaha* ********** ** ** ***** ** ***** ****** ******** ***** *******
  • S SuperKafa:
    ** hahahaha*
  • N next:
    **** ***** ** hahahaha
  • S SuperKafa:
    ***** ******* ********** ***** ****** ***** ******** ******* hahahaha* ** ********* hahahaha*** ******** ********** *** hahahaha** *** ******* ** ********** *** *** ** ********* ********* ******* ********* ******* ********* ****** *** ******** ***** ********* *** hahahaha*** *****
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha****** ***** ******** ***** *** **** ********** ******** ******* **
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    ***** ** ** *** * ****** *** ****** ***** ********* ***** ***** ****** ******* *** ******** ** ****** ** ******* * ***** *** ***** ****
    P puslu77: ***** ** ** *** * ****** *** ****** ***** ********* ***** ***** ****** ******* *** ******** **...