Organik Güvercin Gübresinde destek lütfen

essek

Üye
Selam arkadaşlar,

Bir arkadaşım bizzat kendü güvercinlerinin kıymetli gübrelerinden bir poşet getirdi.
ama yağmurdan mıdır yoksa tazeliğinden midir aşırı yumuşak ve taze gibiydi.
yinede ben sulandırdırdım çalkaladım ve suyla bütünleşmesini beklemekteyim.

taze kuş pohunun zararı olur mu? ne kadar vermeliyim desteklerinizi yorumlarınızı bekliyorum.

@CigaraVerin @Aguş @Kajmeran1821 @pandaman @CahilKush ve ismini hatırlayamadıgım değerli dostlarım

Kajmeran1821

Yeni üye
O çok yakar asitli olur bide o poklar yeniyse asit oranı da çok olur dikkatli kullanman gereken bi gübre olumsuz sonuçlarla karşılaşabilirsin

#Cigâ

Doktor
o gübreyi önce kurutman gerek güneşin tam altına koyup kuruyana kadar gerekirse günlerce bekleyeceksin kuruttuktan sonra suyla karıştırabilirsin

Turkish man

Doktor
Selam arkadaşlar,

Bir arkadaşım bizzat kendü güvercinlerinin kıymetli gübrelerinden bir poşet getirdi.
ama yağmurdan mıdır yoksa tazeliğinden midir aşırı yumuşak ve taze gibiydi.
yinede ben sulandırdırdım çalkaladım ve suyla bütünleşmesini beklemekteyim.

taze kuş pohunun zararı olur mu? ne kadar vermeliyim desteklerinizi yorumlarınızı bekliyorum.

@CigaraVerin @Aguş @Kajmeran1821 @pandaman @CahilKush ve ismini hatırlayamadıgım değerli dostlarım
Yalnış bir hareket yapmışsın dostum uzun bir süre kurumasını beklemeliydin umarım yanlamazlar asitli b*k

essek

Üye
Bitkiye vermedim daha. Sulandirdim bekletiyorum. Bir iki gün bekledikten sonra ph bakarım tekrar yazarım değerlendirme yaparız. Ne dersiniz?

Turkish man

Doktor
Bitkiye vermedim daha. Sulandirdim bekletiyorum. Bir iki gün bekledikten sonra ph bakarım tekrar yazarım değerlendirme yaparız. Ne dersiniz?
Olmaz dostum her işin bir raconu var o suda asit kalacak. Senin yerinde olsam riske girmem güvercin gübresi hatayı siddinsene affetmez. Bence yeni tedarik et ve kurut 7 ve 10 gün iyi bir kuruma süresi sonra sulandırma işlemini yap bir hafta da suyun içinde beklet az az ver bro

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Mordecai:
  • Night owl Night owl:
    ********** ********* **** ********* *** ***** *** ********* **** ********* ******* ******* ***** ** ****** ******* *** ******
  • shellman shellman:
    ***** *** ********** ********** *** ********** ********* **** ********* *** ***** ***
  • Night owl Night owl:
    ******** **** **** ******** ******* ** ***** ******** ***** *** ********** ********** ***
  • Mordecai Mordecai:
    ******** ********* ** ****** **** *** ********** ********* **** ********* *** ***** ***
  • Mordecai Mordecai:
    hahahaha* **** ********* ***** **********
  • shellman shellman:
    ***** hahahaha***** *** *** ****** ***** ****** ********* ** *** hahahaha**** ****** ****** hahahaha** ******** **** **** ******** ******* ** ***** ********
    +1
  • Didrug Didrug:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Didrug Didrug:
    ** hahahaha
  • Mordecai Mordecai:
    ** ***** **** ******** ****** ******** *** ***** ******** hahahaha ******** hahahaha* ***** ***** ****** **** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ********* ** *** ********* hahahaha* **** ********* ***** **********
  • Night owl Night owl:
    ********* **** ****** ** **** ******** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Didrug Didrug:
    ******* ****** ********** ***** hahahaha*** ** ** ***** **** ******** ****** ******** *** ***** ******** hahahaha ******** hahahaha* ***** ***** ****** **
  • Didrug Didrug:
    **
  • Didrug Didrug:
    *** ***** ** ** ** *** ********* ******** ********* **** ****** ** **** ********
  • Night owl Night owl:
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    **** *** ** ******* hahahaha ********** **** ******
    +1
  • K karaca23:
    *** ****** ********* ** ****** ***** ********** ********* ****** **** ******* ******* *** ********* ******* ********** ** ****** ******* ********* ***** ******** ***** ****** ****** **** ******* ***** hahahaha***
  • Mordecai Mordecai:
  • Night owl Night owl:
    ********* *** ****** ********* ** ****** ***** ********** ********* ****** **** ******* ******* *** ********* ******* ********** ** ****** ******* ********* ***** ******** ***** ****** ****** **** ******* ***** hahahaha***
  • K karaca23:
    hahahaha**
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • yoqyaa yoqyaa:
    yoqyaa yoqyaa: ********* ******* ******