Olmuş mu

Harman0243

Yeni üye
Arkadaşlar genetik slh auto bugün 41 gün lst ve budama yaptım bugün outdoor yetiştiriyorum tamamen doğal bakıyorum şimdiye kadar solucan gübresi ve 2 sefer güvercin gubre şerbeti yaptım verdim bu hafta yarasa gübresi ve keçi gübresi de ekleyeceğim başka neler önerirsiniz arkadaşlar fikirlerinize açığım https://ibb.co/1M7WDfS

Grower Canna

Yeni üye
Gayet başarılı hasadın bol olsun Ağustos sonrası küflenmeye ve yağmura dikkat et Ekim ortasından önce hasat etme sömeklenmenin son ayında üzerine şeffaf naylonla örtersen sabah neminden ve yağmurdan etkilenmez

Harman0243

Yeni üye
Gayet başarılı hasadın bol olsun Ağustos sonrası küflenmeye ve yağmura dikkat et Ekim ortasından önce hasat etme sömeklenmenin son ayında üzerine şeffaf naylonla örtersen sabah neminden ve yağmurdan etkilenmez
Kanka tohum auto o tarihe kadar sürmez bide bulunduğum yerde Kasım a kadar yağış olmaz normalde

Arkadaşlar genetik slh auto bugün 41 gün lst ve budama yaptım bugün outdoor yetiştiriyorum tamamen doğal bakıyorum şimdiye kadar solucan gübresi ve 2 sefer güvercin gubre şerbeti yaptım verdim bu hafta yarasa gübresi ve keçi gübresi de ekleyeceğim başka neler önerirsiniz arkadaşlar fikirlerinize açığım https://ibb.co/1M7WDfS
tohumlar sponsordan mı kanka dikkat et photo çıkma gibi bi ihtimalle de karşılaşabilirsin 40 gün olmuş çiçeklenmeye girmemiş

CahilKush

Doktor
Her genetik aynı sürelerde girmiyor brolar zaten bi nebze geç girmesi iyi veg. uzun ise bitki daha iyi büyür büyük bitki eşittir big buds bol şans kankam.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahaha ** *** ***** ****** hahahaha ***** **** **** **** ********* hahahaha* hahahaha* ****** ** *** ******* ********* ******* **** **** ******* ****** ***** ********** *******
  • Night owl Night owl:
  • Mordecai Mordecai:
    +3
  • Night owl Night owl:
  • A ax-b:
    ****** **** ****** ***** ***** **
  • A ax-b:
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ******* hahahaha **** **** ****** ****** ********* *****
  • A ax-b:
    ****** *** *
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    **
    +1
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ******** **** **** hahahaha* ******* hahahaha*** ****** hahahaha****
  • A ax-b:
    ******** ******** ***** **** *
  • Mordecai Mordecai:
    ********* hahahaha***** ****** **** hahahaha
  • A ax-b:
  • Mordecai Mordecai:
    ********* ******* ***** ******** ** *** *** ***** *** ****** ****** ******** ********* hahahaha**
  • A ax-b:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Mordecai Mordecai:
    ******* ******* ****** hahahaha* **** ********** ***** **
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ** ******* *** hahahaha ***** ********** ******
    5.yaprak 5.yaprak: ** ******* *** hahahaha ***** ********** ******