Ogrenci kardeşiniz bir sey yapti ( Akdeniz)

Selam aleykum bir adet akforseven çekirdeğimi lst eğitim verdiğim domatesin arkasına ektim ve filiz olmus sizce boyle Icimligim çıkar mı gübre olarak güvercin boku vereceğim Screenshot_20210302-212905_Gallery.jpg

Bu arada laf eden olacak bir saksıda iki çiçek olmaz diye ama maksat kamufule etsin bitkiyi 20 cm boy yapıp yanlara geniştip Diger bitkilerim arasında kamufule edicem Insallah. Havalar on numara suan 10 saat 11 saat güneş en kötü oda ısı desen çok iyi

CahilKush

Doktor
Kanka benim çözemediğim o nasıl bir genetik kenevir nerden buldun bu tohumu güvercin pokunu şerbet yapıp vermen gerekir yoksa yakma olasılığın cok yüksek 2 bitki aynı saksıda okay kendince sebebin vardir ama saksıyi buyutmen gerek yoksa 5 g 10 g anca alırsın ha okay dersen tamam ama ciceklenmede besin olarak potasyum fosfor oranı yüksek malzeme gerekir bunuda en etkili yarasa gübresi ile çözersin yada bloom gübreleri ile ama gerek yok yarasa al

Kanka benim çözemediğim o nasıl bir genetik kenevir nerden buldun bu tohumu güvercin pokunu şerbet yapıp vermen gerekir yoksa yakma olasılığın cok yüksek 2 bitki aynı saksıda okay kendince sebebin vardir ama saksıyi buyutmen gerek yoksa 5 g 10 g anca alırsın ha okay dersen tamam ama ciceklenmede besin olarak potasyum fosfor oranı yüksek malzeme gerekir bunuda en etkili yarasa gübresi ile çözersin yada bloom gübreleri ile ama gerek yok yarasa al
Tessekur ediyorum dostum

Bu arada genetik ak47 farkli bisi değil

Screenshot_20210303-112205_Gallery.jpg lemon haze de filizi verdi biber bahçemin içinde suan
1 ad ak47
1ad lemon haze bulunmakta outdoor icin eğitim vererek nereye kdr gelicez bakalim
Screenshot_20210303-112001_Gallery.jpg ak 47 tam belli oldu artık kafasi

20210306_182543.jpg
20210306_182532.jpg
Evet filizlerim artik kök yapımına güzelce başladı outdoor hava sicaklimizda guzel güneşde alıyor
Bir sorum olacaktı bir tanesi boya gitmişken diğeri boya değilde bira daha büyük gövde ve yaprak yapmış sebebi nedir acaba

CahilKush

Doktor
Ekli dosyayı görüntüle 6802
Ekli dosyayı görüntüle 6803
Evet filizlerim artik kök yapımına güzelce başladı outdoor hava sicaklimizda guzel güneşde alıyor
Bir sorum olacaktı bir tanesi boya gitmişken diğeri boya değilde bira daha büyük gövde ve yaprak yapmış sebebi nedir acaba
Kanka diğer bitki daha çok küçük kasma o kadar eleman güzel yetişiyor ama bence onları çok geç olmadan başka saksılara al en azından 5 litre falanda olsa başka saksıda tut kanka daha verimli bir toprak ile daha iyi sonuçlar için ama iyi büyüsün dersen min 25. litre saksı oluştur

o ağaç kaç metre olacak haberin var mı :D
Yok başkan o kadarr buyumucek :d
Kanka diğer bitki daha çok küçük kasma o kadar eleman güzel yetişiyor ama bence onları çok geç olmadan başka saksılara al en azından 5 litre falanda olsa başka saksıda tut kanka daha verimli bir toprak ile daha iyi sonuçlar için ama iyi büyüsün dersen min 25. litre saksı oluştur
Topraktan güzelce alamam diye korkuyorum yoksa almak istiyorum ama zor

CahilKush

Doktor
Yok başkan o kadarr buyumucek :d

Topraktan güzelce alamam diye korkuyorum yoksa almak istiyorum ama zor
alırsın kanka bitkinin kökü şuan genişlememiştir bitkinin etrafından 6 7 cm genişlikteki çapından bıçak al uzun sok daire çiz sonra daldır elini kaldır yeni toprağa aktar ama aktarırken elindeki kumları dağıtma

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • MusT+ MusT+:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** *** hahahaha* ** **** *******
  • S sharkek:
    **** ***** **** ***** ****** ******** **** ****** ******* *
    ***** ****** ***** hahahaha* ********* ********** ***** hahahaha* *** **** * **** ***** ***** **** ** **** ****** ******* ** ****** **** ***** **** ***** **** ***** ****** ******** **** ****** ******* *
  • Ş ŞekerBank:
  • Ş ŞekerBank:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha ****** ********* ****** ****** **** **** ****** ***
  • S sharkek:
    hahahahahahahaha* hahahahahahahaha ****** ********* ****** ****** **** **** ****** ***
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • Ş ŞekerBank:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • powered powered:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********** ****** ***** ****** **** **
    ***** ********* ****** ******** ****** **** ********* ** ****** ***** **** ***** hahahaha* *** **** ********* *** ***** ****** ***** ****** *** *** ********* ***** ******** **** ******* ** ***** ****** **** ******
    **** ****** *** ******** ***** ********** ****** ***** ***** ******** *********
  • Night owl Night owl:
    ****** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********** ****** ***** ****** **** **
  • Night owl Night owl:
    ****** **** ****** ** ********* ****** **** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********** ****** ***** ****** **** **
  • S sharkek:
    **** ****** *** ******** ***** ********** ****** ***** ***** ******** ********* ***** ***** ******* *** ***** ******** *****
  • powered powered:
    ****** **** ****** ** ********* ****** **** *** ********** hahahaha ***** *****
  • Night owl Night owl:
    ****** *** ***** *** ********** hahahaha ***** *****
    ***** **** ******* ***** ******** ******* ********* * ****** **** hahahaha* ** **** ***** ******* ********* **** ******** ******** hahahaha** ***** ******** ******** ** ***** **** ***** **** ******* ***** *** ***** ******* ***** ******* *** ***** ******** *****
    TabldotLife TabldotLife: ***** **** ******* ***** ******** ******* ********* * ****** **** hahahaha* ** **** *****...