OG LEMON HAZE YARDIM

GlockGen5

Müptezel
Sararmış o yaprakların geri dönüşü yok,temiz bir makasla onları alabilirsin.lüx metre aldın mı bilmiyorum ışığın mesafesi için birşey diyemicem ama mesafe 15 cm kadar olsun,bitkin ışığa yaklaştıkça yukarı kaldırırsın,azot bazlı sıvı gübrelerde kullanıyorsan şimdilik yapacakların bu kadar,sulama bölgesini her sulamada genişleterek bitkinin kökünün dağılmasını sağla,topping zamanı yaklaşıyor eğitim vereceksen.

EVET KNKALAR USTADLAR SAKSILAR DEĞİSTİ SULU GÜBRE VERMEYE BAŞLADIM DURUMLARI BÖYLE GÖRÜŞ ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM
Kaç günlük oldular ,kızlar çok stres yaşadılar şu ana kadar,yakın takip özellikle ışık stresine dikkat et ,gubreyi çok kaçırma ve koklerin saksıya yayılmasını sağlamak için genişleterek sula,gubreli sulamaya devam edeceksen ,10/14 gün arası boş sulama ile drenaj al kanka.

gecemavisi

Yeni üye
Sararmış o yaprakların geri dönüşü yok,temiz bir makasla onları alabilirsin.lüx metre aldın mı bilmiyorum ışığın mesafesi için birşey diyemicem ama mesafe 15 cm kadar olsun,bitkin ışığa yaklaştıkça yukarı kaldırırsın,azot bazlı sıvı gübrelerde kullanıyorsan şimdilik yapacakların bu kadar,sulama bölgesini her sulamada genişleterek bitkinin kökünün dağılmasını sağla,topping zamanı yaklaşıyor eğitim vereceksen.
Evet üstad eğitim vericem boy atmasını bekliyorum

gecemavisi

Yeni üye
EVET KNKALAR USTADLAR KIZLARIMIN DURUMU BÖYLE GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM CAL MAG İ NASIL UYGULAMALIYIM SİZCE 1ml/L yapiyorum

gecemavisi

Yeni üye
EVET KNKALAR USTADLAR KIZLARIMIN DURUMU BÖYLE GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM CAL MAG İ NASIL UYGULAMALIYIM SİZCE 1ml/L yapiyorum
FİKİR ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM USTADLAR

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********