Odanın bir köşesi ?

benridarkblue

Kıdemli Üye
Herkese selamlar kankalar nerdeyse 6 7 aydır grow'a başlamak niyetindeyim ancak malesef maddi sıkıntılar yüzünden Karbon Filtre ve Çadır alamadım özellikle Karbon filtrenin son 1 hafta da 400 tl zam ile birlikte 4.100 tl olması iyice umutlarımı suya düşürdü elbet alınacaklar ama şuan malesef :(

Gelelim Soruma odamın bir köşesine çadırsız bir şekilde tek saksı koysam 240 qb ışıgımı üstüne assam nem makinesi vant falan derken odanın balkon kapısını da hafif bir şekilde aralasam sizce başarılı bir sonuç alır mıyım ? bütün malzemelerim tohumuma kadar varken bir şeyler yapmak istiyorum en azından . bilgili arkadaşlar yazabilirse çok sevinirim .

higthead

Jolly Green
Dostum odanın hava hacmını hesaba katman lazım bier köşesini kullansan bile o nem makinası tüm odaya yeterli derece nemlendirmesi lazımki işe yarasın. Komple odada gerekli ekipmanlar olmadan yapmak çok zor çünkü oda komple hava hacmi işin içine giricek.

benridarkblue

Kıdemli Üye
Dostum odanın hava hacmını hesaba katman lazım bier köşesini kullansan bile o nem makinası tüm odaya yeterli derece nemlendirmesi lazımki işe yarasın. Komple odada gerekli ekipmanlar olmadan yapmak çok zor çünkü oda komple hava hacmi işin içine giricek.
o zaman biraz daha bekleyeceğim mecburen en kötü çadırı alıp karbon filtreyi bir kaç ay daha sallayacağım çare yok sağolasın kankacım cevap için

Maho1221

Üye
o zaman biraz daha bekleyeceğim mecburen en kötü çadırı alıp karbon filtreyi bir kaç ay daha sallayacağım çare yok sağolasın kankacım cevap için
Kankam kabin alacağına mdf kendin yaparsın yada tanıdık sızın oralarda marangozcu varsa yaptirabilirsin içinide acil battaniyesi ile kaplarsın al sana kabin ilerdeki zamanlarda bütçen olursa alırsın kendine benim kabinde mdf den 70 70 100 olarak

benridarkblue

Kıdemli Üye
Kankam kabin alacağına mdf kendin yaparsın yada tanıdık sızın oralarda marangozcu varsa yaptirabilirsin içinide acil battaniyesi ile kaplarsın al sana kabin ilerdeki zamanlarda bütçen olursa alırsın kendine benim kabinde mdf den 70 70 100 olarak
Kankacım selamlar önerin için teşekkür ederim ancak kaliteli ürün garanti ürün kavramında bir kafam var ben harmanlığımı alsın takılayım kafasında değilim dünyanın en güzel sigaralarını evimde yapabilmenin peşindeyim bunun içinde en kaliteli malzemeler ve en doğru şartları sağlamak istiyorum o yüzden çadır dışında ona benzer bir şey yaptırmak istemiyorum .

Maho1221

Üye
Kankacım selamlar önerin için teşekkür ederim ancak kaliteli ürün garanti ürün kavramında bir kafam var ben harmanlığımı alsın takılayım kafasında değilim dünyanın en güzel sigaralarını evimde yapabilmenin peşindeyim bunun içinde en kaliteli malzemeler ve en doğru şartları sağlamak istiyorum o yüzden çadır dışında ona benzer bir şey yaptırmak istemiyorum .
Bro kaliteli dediğin şey sonuçta aynı işlevi görüyor bence sen kabine değilde ışığıni gübrelerini havalandirmalarini en iyisini almalısın genede senin fikrin senin düşüncen umarım herşey gönlünce olur

Kanka ben öyle yapıyorum her turlu oluyor nem makinesi olmadan kabin olmadan odanın caminj bazen açıp havalandır yeter. Ama tabi ne istediğine bağlı ben autodan 40 Gr alıyorum Tek ağaçtan yetiyor. Yapmak iiste yeterki

benridarkblue

Kıdemli Üye
Bro kaliteli dediğin şey sonuçta aynı işlevi görüyor bence sen kabine değilde ışığıni gübrelerini havalandirmalarini en iyisini almalısın genede senin fikrin senin düşüncen umarım herşey gönlünce olur
Kankacım kalite'den bahsettiğim şey ben yıllarca Türkiyenin en büyük ilk üç şehrinde en az 2 yıl olmak üzere kaldım . buraların en güzel torbacılarının sigaralarını içtim ege'nin dağ köylerinden harbi dağ sigaraları karadeniz de yayla sigaraları içtim hepsi de bana tarifsiz duygular yaşattı ancak Los Angeles 'dan ve colarado'dan içtiğim sigaralar bana hayatımda yaşamadıgım duygular yaşattı harika hissettim harika çalıştım harika fikirler ürettim bunun hayatıma etkiside oldu ben abartıyorum belki bilmiyorum ama o zaman karar verdim Türkiye'de böyle sigaralar içemeyeceğim o yüzden aynısı olmasa bile ona yakın bir şeyler yapayım istedim . ' sıvı ölçüm pipetlerime kadar her şeyin en kalitesini almaya çalıştım umarım güzel günlükler açıp senin gibi güzel kankalar sayesinde iyi işler yapma peşindeyim

benridarkblue

Kıdemli Üye
50 w beyaz torch 50 w sarı torch toplamda 100w 40 Gr hasat daha ne olsun
aynen kanka bir süre daha istediklerimi alamassam eğer yapana kadar böyle deneyeceğim ya da çadırı alabilirsem filtresiz deneyeceğim bir süre el mahkum çünkü :) 2 3 sene sonra hem tecrübe hem ekipmanların iyi olacak olum diye avutuyorum işte kendimi :)

harmangenc

Kıdemli Üye
Kankacım kalite'den bahsettiğim şey ben yıllarca Türkiyenin en büyük ilk üç şehrinde en az 2 yıl olmak üzere kaldım . buraların en güzel torbacılarının sigaralarını içtim ege'nin dağ köylerinden harbi dağ sigaraları karadeniz de yayla sigaraları içtim hepsi de bana tarifsiz duygular yaşattı ancak Los Angeles 'dan ve colarado'dan içtiğim sigaralar bana hayatımda yaşamadıgım duygular yaşattı harika hissettim harika çalıştım harika fikirler ürettim bunun hayatıma etkiside oldu ben abartıyorum belki bilmiyorum ama o zaman karar verdim Türkiye'de böyle sigaralar içemeyeceğim o yüzden aynısı olmasa bile ona yakın bir şeyler yapayım istedim . ' sıvı ölçüm pipetlerime kadar her şeyin en kalitesini almaya çalıştım umarım güzel günlükler açıp senin gibi güzel kankalar sayesinde iyi işler yapma peşindeyim
dostum hayallerinin olması müthiş ama bence bahsettiğin yüksekliğe ulaşmanın kendi emeğinle olması için basamakları teker teker çıkmalısın :)

benridarkblue

Kıdemli Üye
dostum hayallerinin olması müthiş ama bence bahsettiğin yüksekliğe ulaşmanın kendi emeğinle olması için basamakları teker teker çıkmalısın :)
tabi ki kankacım ilk hasatta kol gibi sömekler harika sigaralar alıcam diye bir iddam yok hep bir iki sene sonrasını düşünüyorum bu durumlar da istediğim hasata gelene kadar iki üç yıl geçer kesinlikle ama sonuçta acelemiz yok bu sevda ömürlük :))

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H happyworld:
    ******* ***** hahahaha *******
  • T Turco:
    ********* *** **
  • H happyworld:
  • H happyworld:
    ***** hahahaha** ********** ******** ** ***** ***** ******* ******
  • T Turco:
  • H happyworld:
    ******* ****** ***** ****** ***** ******** hahahaha ********* ******* *******
  • H happyworld:
  • H happyworld:
  • H happyworld:
  • T Turco:
  • H happyworld:
    ********* ******** ***** ******* hahahaha **** *** *** ***** ********
  • T Turco:
  • T Turco:
  • H happyworld:
  • H happyworld:
  • H happyworld:
  • H happyworld:
    ******** ******** ** hahahaha* *** ***** ***
  • H happyworld:
    **** **** *** ****** hahahaha
  • T Turco:
    ***** hahahaha
  • H happyworld:
    ***** ***** ****** hahahaha***** **** ****** *** **** ******** ******** ******** ****** ****** *** **** *** ****** ******** ****** *** **** ********
  • H happyworld:
  • H happyworld:
  • Growerdigi Growerdigi:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**
    Growerdigi Growerdigi: hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**