Nothern Lights 8. hafta çiçeklenme yardım edermisiniz?

Sohigh

Yeni üye
Arkadaşlar selam nothern lights 8. haftadayım 12-12 dilime geç girdim galiba bu sebeple sömekler gelişmedi size gübre listemi paylaşacağım ve bitkinin fotoğraflarını bu saatden sonra gelişirmi bilmiyorum tecrubeli arkadaşlardan fikir alabilirmiyim?
Kabin 120-120
ışık mars hydro TSL - 2000
4 adet usb fan 1 adet dönenen büyük fan
temiz hava giriş tuvalet aspirator fanı
Çıkış egsoz fan 20 w
2 adet ak 48 var 1 adet nothern light
1 adet nem makinesi

Terra flora Grow
Terra flora micro
Terra flora bloom
Terra root booster
Advantege nutrients tarantula
Advantege nutrients big bud
Advantege nutrients bud candy
Canna calmeg agent
Canna Cannazym
Canna PH down bloom

Bana elimdeki gübrelere göre veg dönemi ve bloom dönemi ayrı ayrı liste yaparmısınız?
Veg de 2 adet AK48 var şimdidien hepinize teşekkürler iyi growlar dilerim

Trichomeslerin dijital micorcope ile yakından görünümlerini ekliyorum sizce daha gelişmeye devam edermi sömekler tamamı beyaza dönmemiş

Son düzenleme:

2MoreWeeks

Doktor
Kanka AK'lere grow, micro ver şimdilik. Gerekirse calmag ver. anormellik görürsen at fotolarını yine bakalım.

Cannazym devamlı kullanılacak bir gübre değil. Gerek yok. 2 haftada 1 kere kullansan yeter.

Tarantula için 2 bitkinde de geç kalınmış. AK'lerin yaşını söylememişsin. AK'ler en fazla 4 haftalıksa ve hiç vermemişsen, 1 kere verebilirsin.

Sohigh

Yeni üye
Teşekkürler kanka 4 haftalık ak ler bugün vereyim madem Bu big Bud ve bud candy , nothern light da her gübrelemede vermelimiyim?

Sohigh

Yeni üye
Kanka AK'lere grow, micro ver şimdilik. Gerekirse calmag ver. anormellik görürsen at fotolarını yine bakalım.

Cannazym devamlı kullanılacak bir gübre değil. Gerek yok. 2 haftada 1 kere kullansan yeter.

Tarantula için 2 bitkinde de geç kalınmış. AK'lerin yaşını söylememişsin. AK'ler en fazla 4 haftalıksa ve hiç vermemişsen, 1 kere verebilirsin.
Kanka bu canna calmag bitkiler için hiç iyi değil aklere verdim bir kere baya yaktı yaprakları yarın foto çeker atarım şimdi senin dediğin gibi yapacağım birde son kez tarantula vereceğim haftayada bloom a alırım.

2MoreWeeks

Doktor
Kanka bu canna calmag bitkiler için hiç iyi değil aklere verdim bir kere baya yaktı yaprakları yarın foto çeker atarım şimdi senin dediğin gibi yapacağım birde son kez tarantula vereceğim haftayada bloom a alırım.

Ben de keşfedeli çok uzun süre olmadı. Cannazym'in kullanım tablosunda, son hafta litre başına 5ml diyor. Yok daha neler. Attım kenarda duruyor. Kullanmıyorum.

Teşekkürler kanka 4 haftalık ak ler bugün vereyim madem Bu big Bud ve bud candy , nothern light da her gübrelemede vermelimiyim?

Kanka NL'ler için litre başına 2ml bud Candy, 2ml Flora bloom, 1 ml big bud ile sula. Big Bud'ı son 2 hafta kesmen lazım. Hasatını ona göre planlarsın.

Son haftalara girdiğinde bitkin gayet canlı görünüyorsa, biraz gübreyi abartabilirsin. Risk alınır o haftalar. O saatten sonra yansa bile hasatın zarar görmez. Bud candy'ye abanabilirsin biraz.

Sohigh

Yeni üye
Ben de keşfedeli çok uzun süre olmadı. Cannazym'in kullanım tablosunda, son hafta litre başına 5ml diyor. Yok daha neler. Attım kenarda duruyor. Kullanmıyorum.

Kanka NL'ler için litre başına 2ml bud Candy, 2ml Flora bloom, 1 ml big bud ile sula. Big Bud'ı son 2 hafta kesmen lazım. Hasatını ona göre planlarsın.

Son haftalara girdiğinde bitkin gayet canlı görünüyorsa, biraz gübreyi abartabilirsin. Risk alınır o haftalar. O saatten sonra yansa bile hasatın zarar görmez. Bud candy'ye abanabilirsin biraz.
Trichomeslerin fotoğrafını attım kanka bakarmısın daha gelişirmi sömekler ne diyorsun?

2MoreWeeks

Doktor
Trichomeslerin fotoğrafını attım kanka bakarmısın daha gelişirmi sömekler ne diyorsun?

Gelişir daha kanka. Rakı kıvamına bile gelmemişler. Mikroskopun güzel. Doğru yerlere bakıyorsun. trikomların başı kahverengiye dönmeye başladığında gerisi sana kalmış. İster başında kesersin, ister çoğu kahverengi olana kadar beklersin.

Şimdilik hafta vermek çok güç. fakat en az 3 haftan daha var. Acele etme. Sonunda çok mutlu edicek seni.

Her sulamayı gübreli yap. Boş geçme.

Sohigh

Yeni üye
Gelişir daha kanka. Rakı kıvamına bile gelmemişler. Mikroskopun güzel. Doğru yerlere bakıyorsun. trikomların başı kahverengiye dönmeye başladığında gerisi sana kalmış. İster başında kesersin, ister çoğu kahverengi olana kadar beklersin.

Şimdilik hafta vermek çok güç. fakat en az 3 haftan daha var. Acele etme. Sonunda çok mutlu edicek seni.

Her sulamayı gübreli yap. Boş geçme.
Eyvallah kankam çok sağol devam gübrelemeye güncel foto atarım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ghostt7 ghostt7:
    hahahaha hahahaha *** hahahaha* hahahaha* ** ***** ***** ****** *** **** ****** *******
  • ghostt7 ghostt7:
    ******* ***** ***** ****** **** *** ****** ***** *** *** *** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahahahahahaha********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ****** ***** ****** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha ***** **
  • ghostt7 ghostt7:
  • ghostt7 ghostt7:
  • G ganjasevdalısı:
    ******* ****** ******* ***** ***** ** *** hahahaha ***** ****** **** ********** ***** ******* ***** **** ****** ***** ********** **** ******** *** ****** ******* ****** ******* ***** **** ******* *********
    +1
  • ghostt7 ghostt7:
    hahahaha ***** ** ***** ****** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** * *** ***** **** hahahaha*** ***** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • G ganjasevdalısı:
  • ghostt7 ghostt7:
    ******** ***** **** ****** ******* ****** ******* ***** ***** ** *** hahahaha ***** ****** **** ********** ***** ******* ***** **** ****** ***** ********** **** ******** *** ****** ******* ****** ******* ***** **** ******* *********
  • Houp53 Houp53:
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
    ***** **** ******* *** **** *** **** hahahaha****
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
    **** ****** ********* *** **** ******* *** ** hahahaha*
  • istr istr:
  • istr istr:
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
  • istr istr: