Northern Lights Autoflower Günlüğü

Herkese iyi growlar. Bu sezon northern lights autoflower yetiştirmeye karar vermiştim ve günlüğümü buradan paylaşmak istedim. Ekipman Olarak 1000W MH-HPS Lamba, Nem Makinesi, Balast, Isı-Nem Ölçer Büyük Boy Problu, Küçük Boy Isı-Nem ölçer, Filtre Seti, Gübre General Hdyroponics Hardwater 3'lü SET, Cal-Mag, Light Mix Toprak ve 8LT saksılar.
Kızlar Sırasıyla 23 Ocak'tan sonra baş verdiler ve ilk 1 hafta bekleyip sırasıyla gübre kullanımına geçtim. Gübreyi Takvimde yazandan ziyade kızlara alıştıra alıştıra vermeye başladım. Örnek olarak Gro 1ml/L ise ben 5LT suya 1 verdim. Şu anda bir problem gözükmüyor gelişimler gayet iyi hatta birsinin gelişimi aşırı hızlı olduğu için kankalardan da fikir almıştım. Isı-Nem değerlerim 24-29 derece ve 40-60 arası gidiyor. Sulamayı bir dolu bir boş yaparak devam ediyorum. Toprak kuruyunca veya nemi azalınca (bu 3 veya 4 günlük bir süreç oluyor) veriyorum. Bugün itibari ile kızların neredeyse 17.günleri ve bu başlık altında da hafta hafta olarak gideceğim.

17.Gün 2.Haftaları

Siz değerli kankalarımın her türlü tavsiye ve yorumlarına açığım.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    +1
  • Y YasefYuda:
    ****** **** ***** ******* *** ******** **** ****** hahahaha**** *** ***** ********* ******* ******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • lavrens lavrens:
    ******** ***** ****** ******* *** ****** ********** ** ** ******* hahahaha** **** ***** ******* *** ******** **** ****** hahahaha**** *** ***** ********* ******* ******
  • Y YasefYuda:
  • lavrens lavrens:
    ****** *** *** ********* *** ***** ****** ******* *** ****** **** **** **** **** ****** ********* *** ******* *********
  • lavrens lavrens:
  • Growerdigi Growerdigi:
  • Growerdigi Growerdigi:
    hahahahahahahaha
  • lavrens lavrens:
  • Growerdigi Growerdigi:
    ********* hahahaha*** ********** hahahaha****** *********
  • Y YasefYuda:
    ********* ****** hahahaha *** ********** ********* ****** ***** **** ******* ****** ******* **
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    hahahaha******* hahahaha** ******* ****** **** ********* *** ******* ********* ********** ****
    ******** ********* ****** ******* *** ****** ******** ********* *** ****** ******* **** **** ********* ***** *** ******** **** hahahaha****** ****** hahahaha *** ********** ********* ****** ***** **** ******* ****** ******* **
  • Y YasefYuda:
    **** *** hahahaha
  • Y YasefYuda:
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ** ****** hahahaha* **
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
    ******** *** *** hahahaha** *** ***** *** ***** ** *** *** *********
    TroubleStyla TroubleStyla: ******** *** *** hahahaha** *** ***** *** ***** ** *** *** *********