Northern lights auto yetistiren kankalardan yardim istiyorum..

anonim591

Yeni üye
Herkese iyi growlar bol hasatlar.

Kankalar buyutmekte oldugum iki adet northern lights auto genetiğim var yalniz havalarin sicakligindan bitkilerin gelisiminin yavasladigini dusunuyorum suan bitkilerim 29. Gunde lst uygulamasi yaptim birazda alt yaprakları temizledim. Bitki boyu suanda 27 cm lst eğimi ile dahil

250w hps te buyutuyorum ciceklenme donemin girmis bulunmakta

2 gun sonra cift 250 hps kullanacagim

Sicaklik probleminden kagnakli cooltube kullaniyorum(isigin sicakligini kesiyor ortam sicakligina dış dereceye cok bir etkisi yok.)

Ortam sicakligi 10 gundur 30 ila 35 derece arasi seyrediyor genel durum 33.5

Ayni zamanda yapraklarimda problem var gubre seviyesini dusurdum. Mag-cal arttirdim onune gecemedim.

Yardimci arkadaslara simdiden tesekkurler..

rotparub

Yeni üye
Kanka bitkilerin çok zayıf gözüktü gözüme. Sıcaklık büyük problem klima olmazsa zor bu havalarda.

Aşağoya 31 günlük northern lights auto mun fotolarını paylaşıyorum. Havalandırmaya da dikkat etmen gerek

anonim591

Yeni üye
Moruk merhaba,
Kabinin içerisine hava girişi ve hava çıkışı için bir yer bırakmamışsın gibi. Cooltube bağlı kanalların ikisininde uçu doğrudan dışarı çıkıyor sanırım. İçeride ki havayı atmıyor musun dışarı ?

Kanka cooltube girisi balkondan hava girisi var odanin baca cikisindan sicak hava cikis yapiyor cooltube girisinin altinda delik var ayni zamanda kabinin on kismi acik hava sirkulasyonunu bu. Sekilde sagliyorum

anonim591

Yeni üye
Arkadaslar sicaklik olayina klima ile cozum buldum suan bitki kendi sağlığına donmeye calisiyor. (Ortalama sicaklik 24- 27 derece)

5-gunluk degisim(3gundur klima acik) 6 cm lik uzama farki yapraklarda duzelme

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********