Nem Makinesi

zordakq

Yeni üye
90*60*140 lık bi kabinim var. 2 bitki yetiştircem bu sistemde cebe uygun ve kafa ağrıtmayacak nem makinesi veya nem sorununu çözecek bi tavsiyeniz var mı?

Kanka

Administrator
Yönetici
bence nem cıhazı ıvır zıvır koycaksan o alana tek bıtkı yeterlı veya alanı tam doldurmak ıstıyorsan elındekıler photo tohumsa SOG teknıgı uygulayabılırsın

CubeHaze

Üye
letgo da falan sinbo nun 2. elleri var 100-200 tl arasında. yaşadığın şehirde var mıdır bilmiyorum bak istersen. Ya da internetten 0 ını alabilirsin. Benim burada hava zaten %60-70 arası nem oluyo o yüzden ben ihtiyac duymadım. Su an ilk haftasında bitkiler pet kapatıp kettle ile nem arttırıyorum.

C

Cibril

Guest
@RabbitKanka kral ben başlık bulamadım ama hafta hafta yada dönem dönem nem seviyeleri konusunda bir başlık veya bilgi olsa güzel olmaz mı , bazılarından duyuyorum yoğun nem ver bazılarından duyuyorum nemi düşür , hangi dönem hangi nem seviyeleri uygun müsait olunca yazabilir misin rica etsem... herkes faydalanır...

CubeHaze

Üye
Yanlışın varsa üstadlar düzeltir mutlaka ama benim bildiğim Tohumdan ilk çıktığı zaman kökten beslenmediği için nem seviyesi yüksek olmalı %80-90 falan. 1-2 hafta sonra %60-70 arası idealdir.

Kanka

Administrator
Yönetici
@RabbitKanka kral ben başlık bulamadım ama hafta hafta yada dönem dönem nem seviyeleri konusunda bir başlık veya bilgi olsa güzel olmaz mı , bazılarından duyuyorum yoğun nem ver bazılarından duyuyorum nemi düşür , hangi dönem hangi nem seviyeleri uygun müsait olunca yazabilir misin rica etsem... herkes faydalanır...

Aradıgın birçok şey forumda var kanka yeterkı doğru yerde ara :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
    gorilladam gorilladam: **