Nem konusunda fikir verirseniz sevinirim

Arkadaşlar kızlar 4,5 günlük nem 45/50 arası olduğu İçin
yükseltemediğim için 5 litrelik su petlerini kestim
Üstlerine koydum 60/80 arası değişiyor toprak kuruyunca fısfısla nemlendiriyorum yükseliyor ara ara 50/55 lere iniyor çünkü her zaman yanlarında olamıyorum sorum şu bu kızlar şu anda 4/7 cm boyundalar 1,2 güne sığmayacaklar ne yapabilirim 5 lik peti daha uzunmu kessem
Nem 50/55 olsa ne olur ölürmü kızlar
Alanım 18 mt2 1 tane nem cihazım var heryere ıslak havlu koyuyorum 50/55 koymazsam 45 civarı teşekkür ederim dostlar

Nem 5/6 günlükken 45/50 olsa ne olur acaba büyümezmi yada ölürlermi bazen küçükken kuruyor ondan mı acaba bu torbacı tohumlarda yaparken

Anlicam 2 hafta 70 leri zorlicam sonra 60 ları sonra 40/50 Kolay gelsin bana işim zor kabına sığmayacaklar sağol dostum fikirlerin için

Tribe girdim bu genetik tohumlarda nedense stresi pH I scrol topingi hepsini araştırdım derin konularmış torbacı tohumda o kadar özenmiyordum İnan ki

Morded

Kıdemli Üye
Kankam nem olayına o kadar da takılma olursa çok iyi olur ama olmazsa da olur yani. İlk 2 fafta 5 lik Pet götürür seni ama günde 2 kez 30 ar dakikalık aç bitkilerin üstünü ve şişenin en alt kesimlerine delik de aç az da olsa hava girsin. 2 haftadan sonra da nem 50 55 60 larda olsun sana hiç bir sıkıntı çıkarmaz takılma o kadar.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kokokoco kokokoco:
  • O oyuncu61:
  • kokokoco kokokoco:
    ***** ***** ******** ****** * **** ***** ********** ******* **** **** ******* *** ***** ********** hahahaha*** ******** ******* ** **** * ****** ********** **** **** ****** ***** ****** ** ********* *** ***** ****** ******** ** hahahaha* hahahaha hahahaha***** *********
  • kokokoco kokokoco:
    **** ****** ***** ********* **** ***** ***** ****** ***** **** ** **** ***** ***** ***** *** ****** ******
  • O oyuncu61:
  • O oyuncu61:
    ****** **** ******* ****** ***** ****** ******** *** **** ****** * * ***** ***** ***** ***** ******** *****
  • kokokoco kokokoco:
    ***** hahahaha* hahahaha** *****
  • kokokoco kokokoco:
    ****** ****** **** ******* ****** ***** ****** ******** *** **** ****** * * ***** ***** ***** ***** ******** *****
  • kokokoco kokokoco:
  • O oyuncu61:
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha
  • kokokoco kokokoco:
    *** hahahaha ** ****** *** **** **** ********
  • E eagle54:
  • kokokoco kokokoco:
  • T Tropikal.MR:
    ***** ********* **** ********* hahahaha *** ******* ****
  • kokokoco kokokoco:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • O oyuncu61:
    * ****** ****** ****** **
  • kokokoco kokokoco:
  • E eagle54:
  • asilreis asilreis:
    ********** **** ******* ***** ***** ****** ****** ***** ********* **** ***** ***** ****** *****
  • O oyuncu61:
    **** * ******* ******** ** * ***** **** **
  • E eagle54:
    ** ******** *** *** ***** ********* ********** ** ******** ********* hahahaha*** * **** ***** ***** * **** ***** ** ********** hahahaha ***** ******** ***** ** *** ******** *** ******** ***** ** ********* ********* ********** ***** ********** ******* ** ********* ***** ****** ****** ****** *** ******** ******** ***** ******
  • asilreis asilreis:
    hahahahahahahaha
    +1
  • T Tropikal.MR:
    ****** **** **** ********** hahahaha ********* **
    T Tropikal.MR: ****** **** **** ********** hahahaha ********* **