Nedir bu ?

3987

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar geçenlerde sigara içerken tohumları saksının dibine bilinçsizce atayım dedim hiç farketmemişim böyle olmuşlar başka bir saksıya almak dışında yapmam gereken herhangi bir işlem var mıdır ?20210509_161106.jpg20210509_161051.jpg

Son düzenleme:

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
bak dostum 2. resimde sağ taraftaki 3 çiçeğe yakından bak dalların çıktığı yerlerde küçük küçük keseler var var onlar erkek onları ayır birde daha net resimler at ayıklayalım

Ü

Üye silindi 24524

Guest
Biz bir iki bitkinin gözünün içine bakıyoruz çıkmıyor arkadaş şov yapmış ama keşke bu kadar büyümeden ayirsaydin kanka :)

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Uzulerek söylüyorum,erkek çıkanlar dişileri dolleyip hermaya çevirmeden önlem almalısın yoksa yaptığın yapacagin her zahmet boşuna gidecek..
Erkekler çöp dişiler ise ayrı saksılarda olursa gene bir nebze kurtarabilirsin olayı.Kolay gelsin dostum

3987

Yeni üye
Uzulerek söylüyorum,erkek çıkanlar dişileri dolleyip hermaya çevirmeden önlem almalısın yoksa yaptığın yapacagin her zahmet boşuna gidecek..
Erkekler çöp dişiler ise ayrı saksılarda olursa gene bir nebze kurtarabilirsin olayı.Kolay gelsin dostum
Teşekkürler , hangisinin dişi olduğunu nasıl bilebilirim ? Hemen alacağım çünkü
kom

komple tut köküyle birlikte at çünkü açmaya ve polen bırakma aşamasına gelmiş
Yok resim için sordum resimleri nereden çekeyim diye

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Teşekkürler , hangisinin dişi olduğunu nasıl bilebilirim ? Hemen alacağım çünkü

Yok resim için sordum resimleri nereden çekeyim diye
Alttaki saksı resminde saat dört yonunde olan ince tek dal, altında keseler var o dahil onun gibi olanların hepsi erkek.

Ü

Üye silindi 25337

Guest
Hepsi ölür kanka ayıramam bunları imkansız
Hepsi ölmez brom. Kizlari tespir et , koklere temas etmeden topragiyla birlikte kazarak al. Kökler hava almasin. Birbirine cok yakin olanlar varsa buyukleri almaya calis , digerlerini feda et. Ama önce mutlaka duzgunce bi bak hangisi erkek hangisi dişi.

Hepsi ölmez brom. Kizlari tespir et , koklere temas etmeden topragiyla birlikte kazarak al. Kökler hava almasin. Birbirine cok yakin olanlar varsa buyukleri almaya calis , digerlerini feda et. Ama önce mutlaka duzgunce bi bak hangisi erkek hangisi dişi.
Kanka bunun kökü tahmin edemeyeceğin kadar birbirine girer onları hava almadan ayırması imkansız da hadi tutar mı orasını Allah bilir o yüzden dedim ugrasmasın yeniden eksin zaten en fazla 15 günlük bunla ugrassa 15 20 günde zor, adam eder oda adam olmaz zaten hakszmıyım

Ü

Üye silindi 25337

Guest
Kanka bunun kökü tahmin edemeyeceğin kadar birbirine girer onları hava almadan ayırması imkansız da hadi tutar mı orasını Allah bilir o yüzden dedim ugrasmasın yeniden eksin zaten en fazla 15 günlük bunla ugrassa 15 20 günde zor, adam eder oda adam olmaz zaten hakszmıyım
Hepsini kurtarmasi imkansiz haklisin. Ama bazilarini feda ederse 1 belki 2 tanesini kurtarabilir diye dusunuyorum sahsen. Ha kofteci tohumu tabii ne cikar , ugrastigina deger mi orasini bilmem. Karar arkadasin tabi.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** *** ******* hahahaha** ******* ********** **
  • A active661:
    ***** ***** hahahaha* ** ****** ******** * ****** ****** ******* **** ****** ****** ****** ** ** ***** ******** ****** ******
  • A active661:
  • A active661:
    hahahaha** ** **** *** hahahaha*
  • A active661:
    ********* ********** ********* **** hahahaha****** ***** ******
  • Didrug Didrug:
    hahahaha** ***** ****** ***** ***** * ****** hahahaha hahahaha***** ** ***** ****** * ***** *** **** hahahaha** **** ********** ******** ***** ** ***** ***** hahahaha* ** ****** ******** * ****** ****** ***
  • Didrug Didrug:
    ********** ******** * ********** ******* **** ********* ******** *** ***** **** *** ****** ********** ********* ****
  • Didrug Didrug:
    ******** ***** ******* ****** ******* **
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
    ******** ** ******* ********** ***** hahahaha
  • A active661:
    ******* hahahaha***** **** hahahaha** * ******* ***** ********* ********* **** ****** **********
  • A active661:
    hahahaha* *** ***** ******** ***** ** ******* ****** ******* *** ******** ********* **** ******* ******** ** ***
  • A active661:
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** ********* ****** *** ***** hahahaha
  • A active661:
    **** hahahaha******** ****** ********** **** hahahaha ******** *
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** **** **** ******* hahahaha **** ****** **** **** hahahaha* *******
  • A active661:
    ** ** ********* *** hahahaha* **** *** hahahaha***
  • A active661:
    ***** **** hahahaha********* ********** ** ******
  • istr istr:
  • istr istr:
  • VendettaX VendettaX:
    VendettaX VendettaX: ****** ****** ********** ******* *********