NE ZAMAN SÖKMEM GEREK HAVALAR BOZDU? İLK GROWUM BİLGİM YOK

mardinli47

Yeni üye
Organik olarak mardinlinin bahsettiği gübreler iyidir, sativa konusunda mardinliye güvenebilirsin, o da outdoor sativa büyütüyor, yani mardinlinin dediği yolu izlemen güzel olur, hali hazırda gözüken hasatın da fena değil zaten. Sativa mı daha iyidir indica mı konusuna gelecek olursak, o tamamen tüketiciye göre değişir, sativa enerjik ve high dediğimiz bi kafa verircen indica familiası genelde daha dinlendirici ve miskinlik verici bi kafaya sahip
He kanka ben söylemiştim paran ve imkanın yoksa çevrede en kolay bunları bilir diye söyledim paran varsa dedim o zaman sen söyle biz ne sipariş edilecekse yardımcı oluruz dedim chatte de gel dedim de herhalde İtalya li chatten anlamıyor :(

Italyann

Yeni üye
He kanka ben söylemiştim paran ve imkanın yoksa çevrede en kolay bunları bilir diye söyledim paran varsa dedim o zaman sen söyle biz ne sipariş edilecekse yardımcı oluruz dedim chatte de gel dedim de herhalde İtalya li chatten anlamıyor :(
:D :D kanka ne zaman hasat edecegimi bilsem yaparım tabi ama gübre icin gec mi kaldım diye düsünüyorum sadece sen daha var diyorsan ne öneriyorsun söyle bakayım hemen

Bitkilerin sativa çok güzel büyümüşler ama hasat için çok erken biraz dişini sık erken koparıp yazık etme bitkiye bulabilirsen PK yani fosfor potasyum ağırlıklı gübreler ver organik olması kaliteli olması veya ziraai olması önemli değil imkanın olanı ver

Italyann

Yeni üye
Bitkilerin sativa çok güzel büyümüşler ama hasat için çok erken biraz dişini sık erken koparıp yazık etme bitkiye bulabilirsen PK yani fosfor potasyum ağırlıklı gübreler ver organik olması kaliteli olması veya ziraai olması önemli değil imkanın olanı ver
tesekkür ederim. Bu gübreleri nasıl vermem gerekiyor peki

mardinli47

Yeni üye
5 litre en az 24 saat dinlenmiş suya keçi boynuzundan 3 kaşık köy çalkala bir sagdakine bir soldakine yavaş ve dengeli şekilde ver sonra da diğerlerine gececez

Roketnecati1

Yeni üye
Abilerim, kardeslerm selam. Haziran bası gibi rastgele atmıs oldugum tohum iki metre oldu. Bu tür nedir bilen var mı? Havalar bozuyor yagmur gösteriyor yarın sökmeyi düsünüyorum konu hakkında yorumlarınız lazım. Bu arada beslemek icin en ufak gübredir, ısıktır vs hic bir sey yapmadım tamamen orijinal ürün :D Ekli dosyayı görüntüle 18238Ekli dosyayı görüntüle 18239Ekli dosyayı görüntüle 18240Ekli dosyayı görüntüle 18241Ekli dosyayı görüntüle 18242
Hasat için bence bi tık daha bekle imkanın varsa ama çok sağlıklı kocaman olmuşlar. Bitki sativa uzun sosis gibi büyüdüğü için ama genetiğini bilemeyiz içip tadına bakınca tahmin yürütebilirsin. Çok tatlı duruyor ama. 15 20 gün daha kalabiliyorsa kalsın bence. İyi GROWLAR.

Italyann

Yeni üye
Hasat için bence bi tık daha bekle imkanın varsa ama çok sağlıklı kocaman olmuşlar. Bitki sativa uzun sosis gibi büyüdüğü için ama genetiğini bilemeyiz içip tadına bakınca tahmin yürütebilirsin. Çok tatlı duruyor ama. 15 20 gün daha kalabiliyorsa kalsın bence. İyi GROWLAR.
Tesekkür ederim dostum bekleyecegim artık yapacak bir sey yok ama kokusu cok fena evdekiler uyancak diye tedirginim bunun icin var mı bi önerin kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
    ******** ****** ***** **** hahahaha***
  • funny1joint funny1joint:
  • funny1joint funny1joint:
  • M Makro:
    ******** ***** **** **** ******** ********* ********* ********** *** hahahaha ******* ** hahahaha* *** * * ******** *** *******
  • W WindySideTR:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** hahahaha** ******** *** ***** ******
  • Tiny Tiny:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Tiny Tiny:
    ** hahahaha**** ***** ****** ** ******* hahahaha
  • Tiny Tiny:
    hahahaha ******** **** hahahaha* *********
  • W WindySideTR:
  • Tiny Tiny:
    *** ** ******* ****** **** *
  • Tiny Tiny:
    hahahahahahahaha* hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ***** ** ******* ****** **** *
  • M Makro:
    ******** ***** **** **** ******** ********* ********* ********** *** hahahaha ******* ** hahahaha* *** * * ******** *** ******* ** ****** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* **** ******* ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* hahahaha****** ******** *******
  • W WindySideTR:
    hahahaha *** ****** *** ***
  • W WindySideTR:
  • Madkusa Madkusa:
  • universesingularity universesingularity:
    hahahaha *****
  • universesingularity universesingularity:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha*********