Ne zaman hasat alırım sizce ?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 34619
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 34619

Guest
kankalar herkese selamlar bitkim bu sekılde : https://ibb.co/album/LDtvc4

outdoor terasımda bakıyorum auto degıl corbacı tohumu nerden baksan 6ayı gecti süresi ne ph ayarlı su verdım ne de kaliteli marka gübreler .. internetten aldıgım bı sıvı gubre var tek onu verıyorum arada solucan gubresı yumurta , pırıncten yaptıgım gubre, guvercın vs bu saydıklarımı da arada bir verdım cok oyle detaylı bır sekılde grow yapmadım açıkcası ilk growum zaten birdahaki growumda kalıtelı bır sekılde yapmayı dusunuyorum ama bu sekılde bıle ılk olmasına ragmen ıyı yol aldıgımı dusunuyorum cook uzun sürse de :D toprak kurudukca dınlendırılmıs su verıyorum ve bu sekılde suan bıtkı, benım ıcın onemlı olan ne zaman hasat alacagım yeter artık bı tadına bakalım :))

A Lone

Kıdemli Üye
kankam bekle daha . belki 1 ay daha. Bu arada sokak lambası falan görmesin bitkin . ışık vurmasin geceleri

Ü

Üye silindi 34619

Guest
kankam bekle daha . belki 1 ay daha. Bu arada sokak lambası falan görmesin bitkin . ışık vurmasin geceleri
söylemen cok ıyı oldu kanka odam terasa bakıyor odamın ısıgı ıllakı vuruyordur kapatırım olmadı etrafını gecelerı peki ne gibi bi eksisi var gecelerı bıraz ısık vurmasının kanka ?

Ü

Üye silindi 34619

Guest
Kankam sen bı mikroskop ile bak amberleşmeler başlamış işe ufak bı tirtik al kafa dururmuna göre flaş at bitkiye toprak iyice kuruyunca keser asarsin.
kanka bu bitki aşırı yavaş gelişiyor henüz o raddeye geldıgını zannetmıyorum ya amberleşme dedıgın şu rakı kıvamına gelen ince ince ucu top olan beyaz şeyleri mi diyorsun

muadip

Müptezel
Evet rakı kıvamına gelen trikomlarin uçlarında kahve rengilesmeler görür isen o kahve rengiler amber kanka buda trikom takibi ile en iyi zamanda kesmiş olucaksin.
kanka bu bitki aşırı yavaş gelişiyor henüz o raddeye geldıgını zannetmıyorum ya amberleşme dedıgın şu rakı kıvamına gelen ince ince ucu top olan beyaz şeyleri mi diyorsun

Disjointed

Kıdemli Üye
Kanka bu sativa galiba zaten büyükler bilir Ortadoğu'nun sativaları dünyanın hiçbir yerinde yok farklı yerel sativalarla çaprazlayabilsek limon hazeler falan hikaye bence efsane genetik sendeki

Ü

Üye silindi 34619

Guest
Xiaominin süpermakro özelliği olan telefonları var yeni telefon alacaklar bu işle uğraşanlar için bire bir. Çok işe yarıyor. Baya bı büyüteç etkisi yaratıyor tricomlar direk gözüküyor örnek;
kanka kargo geldı satın aldıgım 100xlık mıkro bes para etmez goruntu alamıyorum bulanıklıktan kendım bıraz gordum henüz saydam ama detaylı bakamadım iade edecegım ne alacagımı bılmıyorum xiaomi telefonu olan bırısını bulmam lazım bu gıdısle hahah

Ü

Üye silindi 34619

Guest
Kanka bu sativa galiba zaten büyükler bilir Ortadoğu'nun sativaları dünyanın hiçbir yerinde yok farklı yerel sativalarla çaprazlayabilsek limon hazeler falan hikaye bence efsane genetik sendeki
kanka bunu diyen 3.kişisin umarım şu hasatı güzel yaparız da tadına bakarız hahah kokusu efsane iyi

Disjointed

Kıdemli Üye
O sigara çok güzel kafa yapicak bak görürsün akşamları içtiğinde uyuyamıcan safkan sativa bildiğin ya. Ama çok bekletme sativa sıcağı çok sever soğuk çok vurmasın

Ü

Üye silindi 34619

Guest
kankalar şuanki hali bu şekilde tricomların fotosunu zar zor anca bu kadar çekebildim :D henüz olmamıs galiba bazıları rakı kıvamı ama coğunluğu henüz saydam sizlere de sorayım dedim hem öğrenmiş olurum bende: https://ibb.co/album/w0bGBb

tekrar bilgilendirme: outdoor terasımda bakıyorum güneş ışığı alıyor hava kararınca da karanlıkta duruyor doğal ortamındaki gibi , dandik gübre verıyordum kestim onu vermiyorum artık ,ph ayarlı suda vermedim hiç ,bu seviyeye geldi corbacı tohumu bitki nerden baksanız 6-6.5 aylık bu arada :D kışın sonlarında ekmiştim üflediğim güzel bi sigaranın tohumuydu ekiyim büyüteyim gittiği yere kadar mantıgıyla basladım bu işe bu sekilde :) cıceklenme ise nerden baksanız 7-7.5 haftada şuan diğer bitkilerle kıyaslamayın yavaş gelişiyor :D illaki benden de kaynaklıdır ama artık sonlara geldiğimizi düşünüyorum kafam güzel biraz fazla konusmus olabılırım kusura bakmayın hahah su raddeden sonra ne yapayım asamalı anlatırsanız sevınırım okadar emek verdik, baktık yanlıs bır sey yapmayayım beklentimi karşılasın istiyorum saygılar :)

@oturanboga35 , @A Lone , @Disjointed , @XxruxquxX , @muadip , @Mordecai , @Sleepless , @Bubleb00m

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Karsiyaka Karsiyaka:
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ********** **** hahahaha* *** hahahaha* *** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    +1
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ** ***** hahahaha** ******** ****** **** ****** ***
  • NewGardener NewGardener:
    *** **** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ****** ********* ******** ** ***** ****** ********* ********* **** *** ** ****** ***** ********* ***** ***** **** ***** *** ******** ******* ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ****** *** ***** ********* ** **
  • NewGardener NewGardener:
    *** ********* hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ***** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** ****
  • Night owl Night owl:
    ********* ******* ******* ********* ***** **** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** **** ********* ***** ** hahahaha***
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* ******** *** **** ********* ****** **** ******* ******* **** **** ******* ********* ******** ***** hahahaha* ********** ** ******** ***** ***** ***** ********** ******** ****** ****** ********* **********
  • Night owl Night owl:
    hahahaha **** **** ******* ***** ******** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ***** ******** hahahaha ***** *****
  • I ichbinkrytpon:
    I ichbinkrytpon: ***** ********