Ne zaman çiçeğe girer ??

halBukin

Yeni üye
Merhabalar temmuz başı gibi rastgele bir sigara tohumu ekmiştim baya büyüdü ve hala büyümeye devam ediyor. 1 2 ay içerisinde evi devredeceğim. Ne zaman çiçeğe girer bitkim? Içeride kurulu kabinim mevcut içeriye alıp devam etsem olur mu 200 w cob led ile ? Çünku bizim buralarda güneş süresi azalmaya başladı. Cevaplarinizi bekliyorum.

Night owl

Müptezel
Merhabalar temmuz başı gibi rastgele bir sigara tohumu ekmiştim baya büyüdü ve hala büyümeye devam ediyor. 1 2 ay içerisinde evi devredeceğim. Ne zaman çiçeğe girer bitkim? Içeride kurulu kabinim mevcut içeriye alıp devam etsem olur mu 200 w cob led ile ? Çünku bizim buralarda güneş süresi azalmaya başladı. Cevaplarinizi bekliyorum.
15 20 güne

halBukin

Yeni üye
Kabinin düzenin varsa hiç dusunme al,dışarda olumsuz koşullar hasat zamanini uzatır 200w cob led yeterli 12 saat ışık 12 saat karanlık vereceksin 2 aya hazır olur
Bir kere almıştım büzüldü böyle mutsuz gibiydi yerinden bende hiç uğraşmak istemedim tekrar yerine geri koydum sıkıntı yaşarsam ne yapayim ?

Ü

Üye silindi 36721

Guest
Normalde ışık aldığı saatlere göre ayarla içerdeki ışık saatlerinide stres yaşamasın saksıda değil mi bitki pek bir problem olacagini sanmam havalandirmanda varsa kabinde

halBukin

Yeni üye
Normalde ışık aldığı saatlere göre ayarla içerdeki ışık saatlerinide stres yaşamasın saksıda değil mi bitki pek bir problem olacagini sanmam havalandirmanda varsa kabinde
Su an vegte olan 4 bitkim var ister istemez 18/6 olarak yiyecek bu kız. çok kafamı karıştırdı bu olay 18/6 kalsa bir problem olur mu ?

Ü

Üye silindi 36721

Guest
Su an vegte olan 4 bitkim var ister istemez 18/6 olarak yiyecek bu kız. çok kafamı karıştırdı bu olay 18/6 kalsa bir problem olur mu ?
O şekilde olmaz kanka bitki reveg olur 1.2 ayım var diyorsun 2 ay zamanın varsa içerdekileride çiçeğe soksan bunla beraber iyi olur

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha*** ***** ******** **** ** ******* ***** **** ** **
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    *** ****** ******* **** ******* ***** **** ** **
  • lavrens lavrens:
    ***** ******* *** ****** ******** ****** ***** ********* ***** ***** ********** *** ******* hahahaha** ***** *** ********* hahahaha ********* **** ***** ** ***** **** *******
  • lavrens lavrens:
    **** * ******** ******* hahahaha* ******* **
    **** ********* hahahaha* ***** ******* *** ********* ***** ** ** *****
    **** * ******** ******* hahahaha* ******* ** *** **** ********** ****** ******* ******* ***** *** ** ****
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
  • M Mpt77:
  • T Tropikal.MR:
  • A active661:
    ********* ****** *** ******* hahahaha*******
  • A active661:
    ****** ** ****** hahahaha*
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha *****
    ***** ** hahahaha
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha ****** ******* ****** ** ** ** **** ******** ******
  • T Tropikal.MR:
    ***** ***** hahahaha*
  • M Mpt77:
    ** ***** ***** ** **** ***** hahahahahahahaha *****
  • lavrens lavrens:
    ******* ******* ***** **** * ****** * **** ***** * ******* ******* ** ******** ****** ********* **** ** *** ***** hahahaha****** ****** ******* ****** ** ** ** **** ******** ******
  • ThomasShelby ThomasShelby:
    ***** ********* ***** ******** * ** ***** ******** ***** ****** ******* ***** ***** *** ** ****** ** ********* * * ** ******* ********* ***** ***** ** ******* ** ******
  • lavrens lavrens:
    ****** ***** **** ****** ***** ******* ********** ********* ***** ******** * ** ***** ******** ***** ****** ******* ***** ***** *** ** ****** ** ********* * * ** ******* ********* ***** ***** ** ******* ** ******
    lavrens lavrens: ****** ***** **** ****** ***** ******* ********** ********* ***** ******** * ** ***** ********...