NE ZAMAN ÇİÇEĞE GİRECEK..

Beyler iyi forumlar.. Benim kız mayıs ortası gibi toprağa düştü.. Şuan hala büyüme aşamasında, başlangıç olarak sensi a b gübreleriyle başladım. Toprak biobiZ lightmix, kumaş saksı, 30 lt, düzenli olarak suyunu güneşi verdim. Dışarıda baktığım için biraz geç oldu. Şuan 90 cm ulaştı saksı hariç. Hala büyüyor.. İnceden pistiller çıkmaya başladı. Topping yaptım. Fan yapraklarını budadım. Ama hala tam çiçeklenmeye girmedi. Sizce ne yapayım?

üzerine file germe şansın varmı veya dalları yere doğru yatır topping de atabilirsin başka bişey gelmedi aklıma kanka

En kötü kafayı dediğin gibi eğerim. İple falan, zarar vermeden yoksa sıkıntı olacak. Photo almışım heyecanla master Kush feminized. İyi midir sence?

kanka bu bitki benim olsaydı ışık sorununu kesinlikle çözmeye odaklanırdım, çünkü blooma girse bile veeg devam edicek, hem büyümeye hemde sömeğe devam ederse istediğin sonuca ulaşamazsın. sana tavsiyem verebileceğin en iyi ışığı sun bitkiye artık kararsızlık yaşamasın. artık iki üç tane lamba mı asarsın naparsın bilemedim. dumanın bol olsun

kanka bu bitki benim olsaydı ışık sorununu kesinlikle çözmeye odaklanırdım, çünkü blooma girse bile veeg devam edicek, hem büyümeye hemde sömeğe devam ederse istediğin sonuca ulaşamazsın. sana tavsiyem verebileceğin en iyi ışığı sun bitkiye artık kararsızlık yaşamasın. artık iki üç tane lamba mı asarsın naparsın bilemedim. dumanın bol olsun
Dostum outdoor bu. Zaten güneş alıyor günde 7 saat nemli ortam deniz falan var. Yeri güzel ama yeter da

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A active661:
    ******** ** ******* ********** ***** hahahaha
  • A active661:
    ******* hahahaha***** **** hahahaha** * ******* ***** ********* ********* **** ****** **********
  • A active661:
    hahahaha* *** ***** ******** ***** ** ******* ****** ******* *** ******** ********* **** ******* ******** ** ***
  • A active661:
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** ********* ****** *** ***** hahahaha
  • A active661:
    **** hahahaha******** ****** ********** **** hahahaha ******** *
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** **** **** ******* hahahaha **** ****** **** **** hahahaha* *******
  • A active661:
    ** ** ********* *** hahahaha* **** *** hahahaha***
  • A active661:
    ***** **** hahahaha********* ********** ** ******
  • istr istr:
    +1
  • istr istr:
  • VendettaX VendettaX:
  • G ghostt7:
    ****** ** ******* ******** ***** ***** *** ***** ********* **
  • G ghostt7:
    ******* ********* ********** **
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ******* **** ******** ********* ********** ****** ***** ******** ******** ******* ***** hahahaha ******* * ********* ***
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    ********* * **** ** *** ******* hahahaha* ******** ******* ********* ****
  • G ghostt7:
    ****** ******* ******** hahahaha *** ***** ********* ** * ******* ****** ***** ** *
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********** **** ********** ***** hahahaha*
  • G ghostt7:
    hahahaha ******* *** ***** ******* ******* ********** ***** ***** ***** ****** hahahaha** ******* **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha ** **** *** hahahaha ********* ********** ***** hahahaha**
    Ü Üfürükçü gargamel: hahahaha ** **** *** hahahaha ********* ********** ***** hahahaha**