NE OLDUĞU BELLİ OLMAYAN TOHUMLAR GROW GÜNLÜKLERİ + YARDIM

alhndgn

Yeni üye
İçtiğim güzel sigaraların tohumlarını bir kutuda biriktiriyordum. Evimin banyosunda kullanmadığım alanı yetiştirme kabinine dönüştürmeye çalışıyorum. Burada yazan arkadaşlardan öğrenerek bişeyler yapmaya çalışıyorum fakat aklımda kalan bir kaç soru var bilgili bir kaç müptela abimiz yardımcı olursa çok sevinirim.
-250 Watt (sanırım) HPS ışık kullanıyorum yeterli olur mu ?
-Işık mesafesi yeterli mi? ışık çok ısınıyor yakınlaştırmak istemiyorum.
-Bu ışıkla kaç tane saksı atabilirim.
-Banyoda olması sorun olur mu ?
-Kabinin etrafını yansıtıcı ile kapatmak istiyorum nasıl yapabilirim.
-Havalandırma işini nasıl çözebilirim ?
-şuan çıkan 2 fidem var ikisini de kafasını bir arkadaş tavsiyesi ile kestim burda okuduklarıma göre yanlış yapmışım çok erken kesmişim bu bitkilerden adam olur mu ?
- Işığı 6 saat kapalı tutmaya çalışıyorum fakat çalıştığım için zamanları bazen kaçırabiliyorum. Bazen akşam 6 da kapatırken bazen 8 de kapatıyorum gece açarken bazen 6 saat olmasını beklemiyorum ve uyuduğum için 1-2 saat erken açıyorum. Bu şekilde bitkinin gelişimini olumsuz etkiler mi ?
-Suyu çeşme suyu veriyorum oturduğum şehirde çeşme suyu içiliyor. Sorun olur mu ?
-Gübre olarak ne kullanabilirim. Doğal yöntemler tavsiye ediyorlar güvercin pisliğinin çok iyi olduğunu söylüyorlar ne kadar doğru ?

YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM İYİ FORUMLAR

lahanakafa

Yeni üye
Kanka ben pek deneyimli değilim kafanı karıştırmıyım ama bence banyoda olması sorun değil bende evin bir köşesinde yetiştiriyorum,

Kabinin etrafını çift taraflı bantla Alemünyum folyo ile duvarlara yapıstırarak kapak ışığı yansıtır hem

Güvercin gübresi çok iyi lakin güvercin olayını outdoor yapan arkadaşlar kullanıyorlar genelde birde asiti yüksek onun Ph down yapmak durumunda kalabilirsin bence indoor yatığın için Biobizz serisi başlangıç falan onlara bak

Çeşme suyu yerine bence şaşal su ver kireç varsa suda bitkiyi etkileyebilir

Bitkiler iyi durumda görünüyor bence büyürler

Maho1221

Üye
Kanka ben pek deneyimli değilim kafanı karıştırmıyım ama bence banyoda olması sorun değil bende evin bir köşesinde yetiştiriyorum,

Kabinin etrafını çift taraflı bantla Alemünyum folyo ile duvarlara yapıstırarak kapak ışığı yansıtır hem

Güvercin gübresi çok iyi lakin güvercin olayını outdoor yapan arkadaşlar kullanıyorlar genelde birde asiti yüksek onun Ph down yapmak durumunda kalabilirsin bence indoor yatığın için Biobizz serisi başlangıç falan onlara bak

Çeşme suyu yerine bence şaşal su ver kireç varsa suda bitkiyi etkileyebilir

Bitkiler iyi durumda görünüyor bence büyürler
Ben kullanıyorum kanka gayet de memnunum ben şerbetini yapıp veriyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 420x 420x:
    ********* ***** ** ****** ***** ******* ***** **** ******* *** ***** ***** ** * **** ***** ******* ** ******** *****
    +2
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** ******* ******** hahahaha*
  • 420x 420x:
    ***** hahahaha** **** **
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahaha
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** *** ******** ** hahahaha*** ****** ** ***** ***** ******** **** ***** * hahahaha* ******** ******* *** ******** ********** ********** ******** *** **** **** *** ****** *** ******* ****** *** ******* *** ********* ******** ** ** ********* ***** ** ****** ***** ******* ***** **** ******* *** ***** ***** ** * **** ***** ******* ** ******** *****
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    * ****** ***** ***** hahahaha **** ********** *** **** ********* ******** ****** **** ** ******** ** ********* hahahaha* hahahaha* * ******* ** ******** *** *** ********** ***** ******* ********* ******* ******* ********* ** ** ********** ***** **
    +1
    ******* ******* ** hahahaha*
  • lavrens lavrens:
    ********** hahahaha** ***** ******** *** **** ****** hahahahahahahahahahahaha****
    ********* ****** ***** ********* ***** **** ******** *** ***** ********** hahahahahahahaha**
    +1
  • 420x 420x:
    ***** *** ******** ** hahahaha*** ****** ** ***** ***** ******** **** ***** * hahahaha* ******** ******* *** ******** ********** ********** ******** *** **** **** *** ****** *** ******* ****** *** ******* *** ********* ******** ** ** **** hahahaha** ***** *** *******
    +1
    ***** **** *** ******* **** **** **** **** ******** ****** ******* ******* ** hahahaha*
    ******* ** ****** ******** ****** hahahaha* *** ***** **** *** ******* **** **** **** **** ******** ******
  • 420x 420x:
    ********* ********* ***** **
    +1
    **** ******* **** hahahaha ****** ****** * ***** hahahaha ***** hahahaha ****** ***** ********* ***** **** ******** *** ***** ********** **
    ********* ***** hahahaha* ********
  • 420x 420x:
    ***** hahahaha ******* *** ** **** ** **** ***** ******* *** ***** ****** *****
    *** ****** *** ********* *** **** ****** *
    ****** hahahaha** *****
    ********** ***** ***** *** ****** *** ********* *** **** ****** *
    NewGardener NewGardener: ********* **********