Nbome?

helmethelmet

Yeni üye
Arkadaşlar selam. Birinden aldığım böyle bir ürün var elimde. Küçük puzzle kağıdının arkasına damlatılmış olduğunu ve lsd olduğunu söyledi veren kişi. Tanesinin 300ug olduğunu da ayrıca belirtti. Biraz araştırdım büyük ihtimalle nbome olduğunu düşünüyorum. Daha önce lsd de kullanmadım. Kullansam nasıl bir sorun yaşarım, ölüm tehlikesi vs var mı? Kötü deneyim yaşar mıyım bilgili arkadaşlar aydınlatabilir mi lütfen?

Luxor_61

Yeni üye
Arkadaşlar selam. Birinden aldığım böyle bir ürün var elimde. Küçük puzzle kağıdının arkasına damlatılmış olduğunu ve lsd olduğunu söyledi veren kişi. Tanesinin 300ug olduğunu da ayrıca belirtti. Biraz araştırdım büyük ihtimalle nbome olduğunu düşünüyorum. Daha önce lsd de kullanmadım. Kullansam nasıl bir sorun yaşarım, ölüm tehlikesi vs var mı? Kötü deneyim yaşar mıyım bilgili arkadaşlar aydınlatabilir mi lütfen?

300 ug çok yarısını yapıştır ilk deneyiminse

300 ug olup olmadığını bilemessin kanalın güvenilir değilse nolur nolmaz yarısını yapıştır

trippie_hippie

Yeni üye
Temkinli davranmanı tavsiye edebilirim. Ben de bu sıkıntıyı yaşayabilme ihtimalimden dolayı LSD Test Kitlerini araştırıyorum, fakat henüz sonuç bulmuş değilim. LSD tecrübesi ile benzer olabilecek çok fazla sayıda kimyasal mevcut. LSD overdose yapmaz, fakat diğer fake varyantları hakkında bilgim yok. Bi tık da çekimserim açıkçası. Psy tripler çok güzel olabildiği gibi, eğer OD riski var ise ona değmeyeceğini düşünüyorum. Ve aşırı ustası olmamak ile beraber NBOMe' nin OD riski var diye biliyorum.

Kağıdın tadına bak bi dille acı tat geliyorsa nbome dur ya cok az kullanırsın yada atarsın

OgGme

Yeni üye

acı , bitter , metalik bir tad alırsan nbome olması muhtemel dozajına bağlı olarak aşırı dozdan ölüm ihtimali var. LSD'nin bildiğime göre tadı yok

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
    *** ** * *** ** ********** *** **** hahahaha hahahaha*** **
  • Didrug Didrug:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • H Heisenberg01:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    * ****** **** ******* **** ** **** ****** hahahaha ******** **** ********** * * **** ********
  • Didrug Didrug:
    ***** ****** *** ****** *** ****** ******* * **
  • Didrug Didrug:
    hahahaha*** ***** *** ** * *** ** ********** *** **** hahahaha hahahaha*** **
  • H Heisenberg01:
    ***** ******* ********** ***** ** ****** * ** ********* ***** ******** ** ********* ******** ****** ***
  • H Heisenberg01:
    * ***** *** ** hahahaha**** ****
  • Didrug Didrug:
    *** * ******* * hahahaha* ****** ** hahahaha* **** ** **
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • H Heisenberg01:
    ***** ****** ** ***** ******* ******* * ** ****** hahahaha** **** **
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** ***** ******* **
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    ***** ********* ** ***** ******** ** **** **
  • Didrug Didrug:
    ******** hahahaha*** **** ***** *** ******* ******* ******** ****** ********** ********
  • Didrug Didrug:
    hahahaha ***** *********
  • H Heisenberg01:
    ** **** hahahaha *******
  • Didrug Didrug:
    ******* ******* hahahaha* *******
  • H Heisenberg01:
    * ******* ***** **** **** ******* ******* ****** ******** ** *** ***** ***** ** ** ***
  • H Heisenberg01:
    H Heisenberg01: ********** ***** * ** ******** *******