Nasıl kek yapabilirim?

Kenevir1

Yeni üye
Kankalar grinder da kırdığım muhabbetten nasıl thc yağı kazanabilirimde bu yağ ile kek yapabilirim?

esrarii

Müptezel
bi net tarif olsa da bende denesem , ama forumda , grınder , gr vb çeviri tarifler var .. beklediğim tarif şöyle benim , iki gr ot bi püsküüt , bi tereyağ , bi çıkulata. 20 dk fırın .. / grınder den girersen , tutturamazsın gibi bi his var içimde , çeviri yerine deneyim lazım galiba, bilmiyom

Yesil888

Ordinaryüs
THC yagi yapmak uzun ve detayli, tavsiyem!!!!Kankalar, önce tereyagi yapin, sonra o tereyagi ile kek, kurabiye yapin, ben öyle yapiyorum süper kafasi oluyor yedikten 45-60 dakika sonra. Kücük sömeklerden ve seker yapraklarindan tereyag, yapmasini bilmiyorsaniz yazarim. Tereyagini tost ekmeginin üzerinde yedigim zaman da cok iyi kafasi var.:)

Kankalar grinder da kırdığım muhabbetten nasıl thc yağı kazanabilirimde bu yağ ile kek yapabilirim?
bu linkte sorduğun sorunun cevabını bulabilirsin

alttaki linkte benim uyguladığım ve başarılı sonuç aldığım bir tarif var

esrarii

Müptezel
bu linkte sorduğun sorunun cevabını bulabilirsin

alttaki linkte benim uyguladığım ve başarılı sonuç aldığım bir tarif var

bu iki tarif var popüler bence , ilk olan değilde , browni li tarif daha iyi bi tarifti galiba , o süreç okumuştum , şu an o bilgi ile duruyorum , denemedim daha .. güzel yakaladın konuyu bu başlıkta , güncellendik. teşekkürler

Kenevir1

Yeni üye
THC yagi yapmak uzun ve detayli, tavsiyem!!!!Kankalar, önce tereyagi yapin, sonra o tereyagi ile kek, kurabiye yapin, ben öyle yapiyorum süper kafasi oluyor yedikten 45-60 dakika sonra. Kücük sömeklerden ve seker yapraklarindan tereyag, yapmasini bilmiyorsaniz yazarim. Tereyagini tost ekmeginin üzerinde yedigim zaman da cok iyi kafasi var.:)
Gönder tarif deneyeceğim kuzen :)

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka seker yapraklari ve kücük sömekler iyice kurusun, elinle biraz ufala.Sonra büyük bir tencereye su koy ve onun icine bir tencere daha. Su sicak olsun ama kaynamasin. Ikinci tencerenin icinde teregagini erit ve sonra elindeki seker yapraklarini ve kücük sömekleri at icine. Onlar teregagini emecek.Duruma göre icine biraz daha tereyagi eklemelisin.Benim ölcüm tencerenin icindeki otu 1 cm kadar gececek kadar teregai eritmek. Sonra cok kisik ateste arada bir karistirara 3 saate yakin biraz. Iste bu kadar, fazlasini kücük kaplarda donduruyorum. Sonra bak internetten tereyagli kurabiye tarifine, yap kurabiye. Tereyagini 1 kg un icin 250 gr gibi kullan, bilmiyorum senin yag ne kadar kuvvetli olur, bende cok iyi oluyor.

Kenevir1

Yeni üye
Kanka bir avuçtan fazla keneviri,ben margarine attım tereyağı yoktu margarinin içine attım keki yaptım kafası yoktu bir tepsi yedim yine de yoktu bir daha ki sefere çok daha fazla mari koyarak deneyeceğim ve tereyağı olmasına da özen göstereceğim

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka bir avuçtan fazla keneviri,ben margarine attım tereyağı yoktu margarinin içine attım keki yaptım kafası yoktu bir tepsi yedim yine de yoktu bir daha ki sefere çok daha fazla mari koyarak deneyeceğim ve tereyağı olmasına da özen göstereceğim
Kanka yeteri kadar uzun sicak suyun icinde biraktin mi. eger sicak su ile yeteri kadar uzun süre birakmazsan , pek kafasi olmaz. Ne kadar margarine attin, 1 avuc en fazla 50 gr yaga yeter, belkide daha az.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • S Seytan. Mari:
    ***** * hahahaha** hahahaha*** ******** ***** ***** ***** *** * ******** *** ****** ***** ******** *******
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ** ********* ******* ******* hahahaha**** ******** **** hahahaha****
    ******** hahahaha hahahaha*** **** ******* ****** ***
    ********** ******** hahahaha** *******
    ****** ******** ********* ******** ******* ********** ******* hahahaha*
  • S Seytan. Mari:
    ***** ******** ******* ******** ****** **
  • S Seytan. Mari:
    ****** ******* ******* ******** ********** **
  • S Seytan. Mari:
    ****** *** * ****** ******* ***** hahahaha**** ****** hahahaha* **** ** ****** ******* ********
  • S Seytan. Mari:
  • S Seytan. Mari:
    hahahaha* ******* ********* ** *** **
    **** ******** ***** hahahaha*** ******* * ****** ******* *** **
    ********** ****** ***** ********* *** hahahaha** hahahaha***
    +1
  • S Seytan. Mari:
    +1
  • S Seytan. Mari:
    *** ***** ********** ********* ******** ********** *** **** ******* hahahaha* ****** hahahaha**** ** *** ****** ********** **** *** ***** *** ****** *******
  • S Seytan. Mari:
    ***** ******* ** **
    ***** ******** ***** ******** ** **
    **** **** ** ********** * ****** ** **** ** ******* ** **
  • K klasiktalha:
    ***** ******* ********** ******* *** hahahaha** ********
  • K klasiktalha:
  • K klasiktalha:
    ** ***** ********** ******* ********* hahahaha* ***** hahahaha** ********* **** ********* ****** ****** ****** ********** ****** ***** ***** hahahaha** ***** ******** hahahaha**** ******* *** *** ******* ****** ***
  • K klasiktalha:
    *** **** ****** ** *** ******** **** ** * ***** *** hahahaha *** ********* hahahaha* ******
    K klasiktalha: *** **** ****** ** *** ******** **** ** * ***** *** hahahaha *** ********* hahahaha* ******