Nasıl hasat edilir nasıl içilir

Zembilli

Yeni üye
Ehli keyf alemine merhabalar kankalar hasatımda emeği geçen herkese bol bol teşekkür ediyorum on numara hasatımızı aldık çok mutlu olduk torbacılardan 100 gr 100 gram alırdım ne tadı varmış nede kafası kendi hasatım bambaşka neyse her yerden ot fışkırıyor sanki çadırda kurutma alanında kavanozlarda sarılmaya hazır kutuda sarılmış yedekler artık işin fantazisindeyim aklıma takılan şu ben 1 normal sigara kırıyorum birazda ot karıştırıp sarıp içiyorum mutfak haricinde başka nasıl tüketebiliriz yetiştirmeyi öğrendik şimdi sıra içmeyi öğrenmede :cool:

PurpleKushOG

Yeni üye
Kankam sade ot olarak sarıp içebilirsin. Bong yapabilirsin aletin yoksa pet şişeyle yaparsın. Kova kullanabilirsin. Ama en güzeli bence sarmak bas 1 gr mi kagıda dola iç acele etmeden soguta soguta :)

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Hayırlı olsun,onun keyfi hiç bir şeyde yok.Freecracker yapabilirsin 6 7 saat kafası oluyor @Kanka sever deneyimlerini anlatır sonra kova yapabilirsin ben çok severim şahsen tam müptezel işi :D yemekler yapabilirsin kek yapabilirsin yani esrar mutfağı bir hayli geniş,istediğin kafalar nedir bilmiyorum ama malzeme iyiyse şirinleri bile görebilirsin :D afiyetle dostum.

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Kankam sade ot olarak sarıp içebilirsin. Bong yapabilirsin aletin yoksa pet şişeyle yaparsın. Kova kullanabilirsin. Ama en güzeli bence sarmak bas 1 gr mi kagıda dola iç acele etmeden soguta soguta :)
Sen hiç o.35 lik sigaralara yüz lira vermedin heralde bir gr bı sigaraya konur mu kanka tansiyonum çıktı bak şimdi :D şakası bir yana fazlası çiğ kalip yanıyor diye anlıyorum ben artık son zamanlarda 0.5 0.6 gayet stabil gidiyor şahsen ama herkesin popisi farklı tabi :D

PurpleKushOG

Yeni üye
Sen hiç o.35 lik sigaralara yüz lira vermedin heralde bir gr bı sigaraya konur mu kanka tansiyonum çıktı bak şimdi :D şakası bir yana fazlası çiğ kalip yanıyor diye anlıyorum ben artık son zamanlarda 0.5 0.6 gayet stabil gidiyor şahsen ama herkesin popisi farklı tabi :D
Kankam bi ara bolluktaydım çok yaptım gr gr otla 2 smoking kagıtı birleştirip sıkı büyük bir sigara sarıp saatlerce içtim. Şuan yokluk vr tabi 1 grdan 3 sıgara çıkarırım arkadaşta bolluk var nie yapmasın ben 1 dk durmam

Zembilli

Yeni üye
kanka torbacı otuydu ama okadar kötü değildi sadece ot sarıp içtik iki kişi SAFKAN deniliyormuş öyle bir gülme krizi tutmuştuki kendi otumda denedim ama o kafayı yakalayamadım keyif ehli olduğun kelimelerinden belli kanka iyi uçuşlar o_O

Zembilli

Yeni üye
Hayırlı olsun,onun keyfi hiç bir şeyde yok.Freecracker yapabilirsin 6 7 saat kafası oluyor @Kanka sever deneyimlerini anlatır sonra kova yapabilirsin ben çok severim şahsen tam müptezel işi :D yemekler yapabilirsin kek yapabilirsin yani esrar mutfağı bir hayli geniş,istediğin kafalar nedir bilmiyorum ama malzeme iyiyse şirinleri bile görebilirsin :D afiyetle dostum.
kanka mehabalar ben şirinleri değilde azmanı görmek istiyorum miyavvvv :cool: ben enerjik ve uzun süren kafa istiyorum çokmu istiyorum bilmiyorum Freecracker nedir denemek isterim formda arayım deneyim kanka ot bol ye iç bitmez ne güzel bir duygu

WéédKhaLiFa

Yeni üye
sesli güldüm :D 1 gram diye veriyorla 200 liraya teraziye koyuyorum poşetsiz 0.85gr geliyor :D

pogi

Üye
pipo içmeyi seviyorsan bi kat tütün bi kat cigara olarak en son tepesini de cigarayla süsleyerek içmeyi denemeni tavsiye ederim sigaradaki keyfi 700e katlıyor bana kalırsa :D
afiyet olsun

Zembilli

Yeni üye
pipo içmeyi seviyorsan bi kat tütün bi kat cigara olarak en son tepesini de cigarayla süsleyerek içmeyi denemeni tavsiye ederim sigaradaki keyfi 700e katlıyor bana kalırsa :D
afiyet olsun
kanka pipo vardı ama sevmedim gerçi torbacı tütünü ile içmiştim bu orjınal üründe farklı olabilir denemekte fayda var

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Sleepless Sleepless:
    *** hahahaha***
  • Sleepless Sleepless:
  • blackmambaa blackmambaa:
    *** ******* ******** ** ** **** ********* hahahaha
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ****** ****** ** ********* **** ********** ******* ********* ** ***** ****** ***
  • Sleepless Sleepless:
    ******** ********* ******* ******** ********* hahahaha* *****
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    ******* hahahaha*** *** *******
    ***** ******* ***** *** **** *** *** **** *** ***** ****** ****** ******* ***** *** ******* *** ******* ***** ********
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    **** ******** ******* ****** ******* **
    hahahaha ***** ******* hahahaha*** *** *******
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • S sharkek:
    *** *** **** ***** **** ******* *** hahahaha*
  • S sharkek:
    hahahaha* *** ******* ** *******