naftalin kokusu bitkilere zararlı mı?

ELON KUSH

Kıdemli Üye
knklar sıçan ve yavrularıyla başım dertte lavuklar çok zeki ne yaptıysam yemediler. naftalin kokusundan rahatsız olup gidiyorlarmış grow odasının her yerine ve bahçeye avuç avuç naftalin atacağım. karınca haşere ve fare kaçırıyormuş.
o yayılan gaz zarar mi bitkiye

ayteach

Müptezel
Bitkiye temas etmediği sürece sorun olacağını düşünmüyorum.kokusu belki bitkiye geçebilir hafif naftalin aromalı sigara icersin. Ama kimyasal sonuçta

ELON KUSH

Kıdemli Üye
tmm knk. bir tane sıçan var namussuz yavru kedi gibi bir şey yapışkanı aldı götürdü, kapana paket olmadan yemleri yiyor. alçı un karıştır dediler karıştırdım koydum lavuğa yanına bile yaklaşmamış. zeki hayvanlar. elektrik kablolarını kemirip yangına sebebiyet verirler diye korkuyorum

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Valla kankam kedi ve köpeklerin sevmediğini biliyorum güvelerde nefret eder ama fareler napar bilemem en iyisi bu fareler için yapıştırıcılar var genis kartonun üzerine dök0yorsun bırakıyorsun sonra ciğk ciyk sesleri duyunca kedilerin önüne maşa yardımı ile bırakıyorsun

ELON KUSH

Kıdemli Üye
kanka hayvan tüm sınavlardan işkencelerden geçmiş. bence sulh teklif et yemini suyunu koy beraber takılın işte splinter ustayla.
ya kanka onu düşündüm vallahi ama lavuk çok değişik bir çar tahta flan kemiriyor evin içinde maddi zarar vermeye başladı bide geçen gün ısırık almış kabin dışı bitkiden

ELON KUSH

Kıdemli Üye
Valla kankam kedi ve köpeklerin sevmediğini biliyorum güvelerde nefret eder ama fareler napar bilemem en iyisi bu fareler için yapıştırıcılar var genis kartonun üzerine dök0yorsun bırakıyorsun sonra ciğk ciyk sesleri duyunca kedilerin önüne maşa yardımı ile bırakıyorsun
kanka nesilden nesile kurnazlaşmışlar dün denk düştük yine splinterla bilerek yapışkana doğru kovaladım üstünden atladı yapışkanın

Ü

Üye silindi 24060

Guest
ya kanka onu düşündüm vallahi ama lavuk çok değişik bir çar tahta flan kemiriyor evin içinde maddi zarar vermeye başladı bide geçen gün ısırık almış kabin dışı bitkiden
Kankam ben çok acımasız laşırım böyle konularda. Olmadı fare zehri ver. Peynir falan ne seviyorsa bocala ver. Kendini zehirleme ama

Grow Muhabbetleri
Help Users
    İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31: **** ********** *** ****** ** ********* ***** ********** ******* ******* ** ********** *****...