Mimosa Hostilis Sipariş Etmek İstiyorum YARDIM !

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
O kadar ugrasa gircegine bi kac gram alsana knka deepwebden, bende yapmak icin butun malzemeleri almistim bi ara ama bi turlu kendimde o bos zamani bulup yapmak nasip olmadi, en sonunda satin alip denemistim bi gram. Zaten surekli icilcek birsey degil insanin bi kere nirvanaya ulastiktan sonra tekrar gotu yemiyo o yuzden ugrasma yapmakla, deepwebden tedarik etmeye calis

Ü

Üye silindi 28956

Guest
Kanka bu dmt nedir tam olarak tozmu sıvı mi , tarifinide paylasacak misin acaba ?

psychein

Üye
Kanka bu dmt nedir tam olarak tozmu sıvı mi , tarifinide paylasacak misin acaba ?
hocam DMT dediğimiz şey aslında vücudumuzda doğal olarak bulunan bir hormon. Doğada yaşayan her canlıda bulunur bu DMT molekülü(bitkiler de dahil) Doğada her bitkide bulunur fakat belli başlı bazı bitkilerde daha çok miktarda DMT bulunur örnek vermek gerekirse en ünlü DMT kaynağı olan bitki Mimosa Hostilis ağacının Kök Kabuğu'dur. Bu bitkiden DMT dediğimiz molekülü elde ederiz. DMT genellikle toz şeklinde bulunur, bir pipe aracılığıyla içilir ve kişiye manevi deneyimler yaşatır. DMT'ye asla bir "uyuşturucu" gözü ile bakılmamalıdır. Tarifini internette kolayca bulabilirsin. Ekstraktlaması çok kolay bir bitkidir. Bende çok ekstraktlamak isterim tariflerini biliyorum ama tek eksiğim DMT yi ekstraktlayabilmemiz için gerekli olan bitki Mimosa Hostilis :)

Ü

Üye silindi 28956

Guest
Meti
hocam DMT dediğimiz şey aslında vücudumuzda doğal olarak bulunan bir hormon. Doğada yaşayan her canlıda bulunur bu DMT molekülü(bitkiler de dahil) Doğada her bitkide bulunur fakat belli başlı bazı bitkilerde daha çok miktarda DMT bulunur örnek vermek gerekirse en ünlü DMT kaynağı olan bitki Mimosa Hostilis ağacının Kök Kabuğu'dur. Bu bitkiden DMT dediğimiz molekülü elde ederiz. DMT genellikle toz şeklinde bulunur, bir pipe aracılığıyla içilir ve kişiye manevi deneyimler yaşatır. DMT'ye asla bir "uyuşturucu" gözü ile bakılmamalıdır. Tarifini internette kolayca bulabilirsin. Ekstraktlaması çok kolay bir bitkidir. Bende çok ekstraktlamak isterim tariflerini biliyorum ama tek eksiğim DMT yi ekstraktlayabilmemiz için gerekli olan bitki Mimosa Hostilis :)

Kankacmm verdigin bilgiler icin tesekkurler gayet aciklayici olmus , pipe da icilir demissin meth'in verdigi etkiyle bir alakasi yok demi ?

psychein

Üye
Meti

Kankacmm verdigin bilgiler icin tesekkurler gayet aciklayici olmus , pipe da icilir demissin meth'in verdigi etkiyle bir alakasi yok demi ?
knk asla meth ile uzaktan yakından alakası bile yok. DMT doğal bir şeydir ve zararlı değildir bağımlılık yapmaz. Pipe dediğimiz şey toz veya kristal formdaki şeyleri dumanlı bir şekilde içmek için üretilmiş bir nargile'dir. DMT'de toz formda olduğundan dolayı pipe ile içilir

Ü

Üye silindi 28956

Guest
knk asla meth ile uzaktan yakından alakası bile yok. DMT doğal bir şeydir ve zararlı değildir bağımlılık yapmaz. Pipe dediğimiz şey toz veya kristal formdaki şeyleri dumanlı bir şekilde içmek için üretilmiş bir nargile'dir. DMT'de toz formda olduğundan dolayı pipe ile içilir
Pipe in ne oldugunu biliyom kanka o yuzden methle alakasi varmi kafasinin diye sordum bu konuyu arastirayim bende bakalm.

dreamv0id

Yeni üye
O kadar ugrasa gircegine bi kac gram alsana knka deepwebden, bende yapmak icin butun malzemeleri almistim bi ara ama bi turlu kendimde o bos zamani bulup yapmak nasip olmadi, en sonunda satin alip denemistim bi gram. Zaten surekli icilcek birsey degil insanin bi kere nirvanaya ulastiktan sonra tekrar gotu yemiyo o yuzden ugrasma yapmakla, deepwebden tedarik etmeye calis
knk tam olarak nasıl buldun o bütün malzemeleri yani mimosayı ?

Demete

Yeni üye
kolay gelsin kanka
Hocam Edabea adlı siteden 100gr toz halinde sipariş etmek istiyorum fakat kargonun evime gelmemesi lazım kargo şubesinden kendim almak istiyorum. Daha önceden hiç yurtdışından sipariş vermediğim için tam bilmiyorum PTT ile mi ülke içerisinde dağıtıma çıkıyor acaba? Eğer öyleyse PTT'yi arayıp şubede bekletmelerini mi söylemem gerekiyor? Bir de özünü çıkardıktan sonra 50mg dozajı nasıl ölçüyorsun? Sen toz halinde sipariş verince gümrükte problem çıktı mı?

psychein

Üye
Hocam Edabea adlı siteden 100gr toz halinde sipariş etmek istiyorum fakat kargonun evime gelmemesi lazım kargo şubesinden kendim almak istiyorum. Daha önceden hiç yurtdışından sipariş vermediğim için tam bilmiyorum PTT ile mi ülke içerisinde dağıtıma çıkıyor acaba? Eğer öyleyse PTT'yi arayıp şubede bekletmelerini mi söylemem gerekiyor? Bir de özünü çıkardıktan sonra 50mg dozajı nasıl ölçüyorsun? Sen toz halinde sipariş verince gümrükte problem çıktı mı?
Hocam İnan bende hiç bilmiyorum hiç almadım sadece tarifleri ezbere biliyorum hiç uygulamaya koymadım. ben hala arıyorum tr de satan çıkar mı diye. Soruların arasından cevaplıyabileceğim sadece dozaj kısmı. alıyorsun bi tane hassas terazi oradan ölçüyorsun fakat alırken dikkat et mg ölçebilen derece hassaslıkta olsun bazıları var mesela minimum 1-2 gr falan ölçüyor onlardan alma sadece mg ölçebilen derece dijital hassas terazilerden al. Bu arada bildiğim fakat uygulamadığım bir tavsiye vereyim. Bu tarz şeyleri artık Hollanda’dan getirtmek çok zor çünkü adamlar artık biliyo deneyimli. En iyisi farklı bir ülkeden getirmek. Gümrük memurları her ülkeden gelenlere özenle bakıyorlar o ayrı mesele fakat Hollanda’dan gelen paketlere daha bi özenli bakıyorlar diye biliyorum. Yalan olmasın ben hiç yurtdışından getirtmedim bu tarz şeyler. Bence dostum en iyisi Türkiye’de aramaya çalışmak. Mutlaka vardır satan ben geçenlerde bi ayahuasca vendoru buldum stoklarında şuan bitkilerin olmadığını söyledi. Bitkileri yurtdışından getirtiyormuş. Birkaç hafta sonra tekrar sorucam geldi mi diye eğer olumlu bir cevap alırsam sana da haber ederim

wabbadub

Yeni üye
Biraz geç oldu ama bundan sonraki arkadaşlara faydam olsun. Edabea güvenilir bir site ben sipariş ettim ve gelmesi bir hafta sürmedi. İspanyadan geldiği için mi bilmiyorum gümrükten herhangi bir sıkıntı olmadan geçti.

nighthero

Yeni üye
Biraz geç oldu ama bundan sonraki arkadaşlara faydam olsun. Edabea güvenilir bir site ben sipariş ettim ve gelmesi bir hafta sürmedi. İspanyadan geldiği için mi bilmiyorum gümrükten herhangi bir sıkıntı olmadan geçti.
Knk ne zaman sipariş ettin ve ne söyledin oradan mimosa hostilis tozu mu kabuğu mu?

mertcan8935

Yeni üye

ben bir tedarikçiden yaklaşık 1 buçuk 2 sene önce almıştım yarısını kullandım seninde dediğin gibi o nirvana yı gordukten sonra bir daha deneyimleme ihtiyacı hissetmedim folyoya koyup bır kutu ıcınde karanlık bır ortamda bıraktım şimdi tekrar deneyimlemek istiyorum ancak uzerınden cok zaman gectiği için daha farklı etkileri olurmu yada zararlı bir durum olurmu bilmediğimden kullanamadım aldıgım arkadas ıle ırtıbatım yok o yuzden ona soramadım bır kac kısıye youtube da sordum ama cevap alamadım şimdi içmeyede korkuyorum açıkçası :D :D şimdi bildiğim kadarı ile 2 formu var birisi beyaz kristalizimsi halde diğeride sarı renkli ve afedersin kulak pisliği formunda bendekı o sarı renklı olan ve goruntusunde yada kokusunda hiç bir değişiklik yok kullanmalımıyım? son olarak bu mimoza hostils tozu dediğiniz dalgayı sipariş edicem ancak ayrıştırma nasıl yapılır bilmiyorum internette arattığımda hep ingilizce kaynaklar var çeviri kullanarak yapmak çevirinin dort dortluk olmamasından oturu yanlıs anlasılcak bır noktada yanlıs bırsey yapabılırım dusuncesı ıle gırısmıyorum bunun turkce ulasabılecegım bır kaynagı varsa paylasırsanız cok sevınırım. biraz uzun oldu yazım kusra bakma şimdiden çok teşekkür eder iyi akşamlar dilerim...

mertcan8935

Yeni üye
ben bir tedarikçiden yaklaşık 1 buçuk 2 sene önce almıştım yarısını kullandım seninde dediğin gibi o nirvana yı gordukten sonra bir daha deneyimleme ihtiyacı hissetmedim folyoya koyup bır kutu ıcınde karanlık bır ortamda bıraktım şimdi tekrar deneyimlemek istiyorum ancak uzerınden cok zaman gectiği için daha farklı etkileri olurmu yada zararlı bir durum olurmu bilmediğimden kullanamadım aldıgım arkadas ıle ırtıbatım yok o yuzden ona soramadım bır kac kısıye youtube da sordum ama cevap alamadım şimdi içmeyede korkuyorum açıkçası :D :D şimdi bildiğim kadarı ile 2 formu var birisi beyaz kristalizimsi halde diğeride sarı renkli ve afedersin kulak pisliği formunda bendekı o sarı renklı olan ve goruntusunde yada kokusunda hiç bir değişiklik yok kullanmalımıyım? son olarak bu mimoza hostils tozu dediğiniz dalgayı sipariş edicem ancak ayrıştırma nasıl yapılır bilmiyorum internette arattığımda hep ingilizce kaynaklar var çeviri kullanarak yapmak çevirinin dort dortluk olmamasından oturu yanlıs anlasılcak bır noktada yanlıs bırsey yapabılırım dusuncesı ıle gırısmıyorum bunun turkce ulasabılecegım bır kaynagı varsa paylasırsanız cok sevınırım. biraz uzun oldu yazım kusra bakma şimdiden çok teşekkür eder iyi akşamlar dilerim...

@psychein kral iyi akşamlar buralara uğrarsan ve bir önceki mesajım konusunda bilgin varsa yardımcı olman mümkünmü? @Shantii başkan seninde bilgin varsa görüşlerini merak ediyorum sevgiler...​

psychein

Üye
Dostum öncelikle geç gördüm kusura bakma. İlk soruna gelecek olursak yabancı kaynaklardan araştırdığım kadarıyla dmt zamanla potansiyelini kaybediyor. Ama ısıdan nemden ve ışıktan korursan birkaç sene etkisini koruyabiliyor. Ama zamanı geçse dahi sadece potansiyeli yani etkisi azalıyor şeklinde okudum yabancı kaynaklardan. Mimosa dmt tarifine gelecek olursak, Türkçe tarif olarak şu linke bakabilirsin istersen:
link
Ama mimosadan dmt yapmanın birçok farklı şekli var. Ben şahsen youtube'dan izleyerek yapmanı tavsiye ederim. Youtube'da en net şekilde dmt yapımını anlatan birkaç video linki ekleyeyim. En azından mantığını kavrarsın zaten hepsinin temelde mantığı aynı.
link 1
link 2
link 3
link 4

Umarım az da olsa yardımcı olmuştur. Son olarak ricam eğer mimosa alırsan ve eline ulaşırsa nereden aldığını söyleyebilir misin çok uzun zamandır arıyorum :D :D :D

Dostum öncelikle geç gördüm kusura bakma. İlk soruna gelecek olursak yabancı kaynaklardan araştırdığım kadarıyla dmt zamanla potansiyelini kaybediyor. Ama ısıdan nemden ve ışıktan korursan birkaç sene etkisini koruyabiliyor. Ama zamanı geçse dahi sadece potansiyeli yani etkisi azalıyor şeklinde okudum yabancı kaynaklardan. Mimosa dmt tarifine gelecek olursak, Türkçe tarif olarak şu linke bakabilirsin istersen:
link
Ama mimosadan dmt yapmanın birçok farklı şekli var. Ben şahsen youtube'dan izleyerek yapmanı tavsiye ederim. Youtube'da en net şekilde dmt yapımını anlatan birkaç video linki ekleyeyim. En azından mantığını kavrarsın zaten hepsinin temelde mantığı aynı.
link 1
link 2
link 3
link 4

Umarım az da olsa yardımcı olmuştur. Son olarak ricam eğer mimosa alırsan ve eline ulaşırsa nereden aldığını söyleyebilir misin çok uzun zamandır arıyorum :D :D :D
Hocam birkaç sorum olacak, konuyu açalı hayli uzun zaman olmuş, henüz bulamadınız mı mimosa? Bir de daha öncesinde DMT veya farklı bir psikedelik madde denediniz mi? Ben kronik ağrıları, takıntıları olan birisiyim. Psikedelik maddelerin çözüme ulaştırabileceğini düşünüyorum. DMT oldukça uğraştırıcı görünüyor sizce LSD denemek işimi çözebilir mi? Nasıl edinebileceğimi söyler misiniz bir vendor biliyorsanız. Çok teşekkür ederim.

mertcan8935

Yeni üye
link
link 1
link 2
link 3
link 4

tamda umudumu kesmişken yazdın hocam öncelikle ilgilenip cevap verdiğin için çok teşekkür ederim. İlk soruma cevap bulamayınca gözümü karartıp denemeye karar verdim ama sonuç hüsran oldu =)))) bir önceki deneyimde tam ikiye bölüp yaklaşık yarısını kullandım yaklaşık 10-12 dakika sürdü ama bu seferki hiç olmadı desem yeridir o zıngırdama ile başladı ve hemen geçti görseller felan gelmedi =)) etkisi zamanla azalıp kayboluyormuş net olarak öğrenmiş oldum. sipariş tarafına gelicek olursak edabea dan cuma günü mimosa kök kabuğu siparişni vericem yakın zamanda getirten kişileri duydum zaten yasaklı bir madde olmadığından problem olmayacağını düşünüyorum. sipariş elime ulaştığı zaman tekrardan size bilgi veririm. Tarifler içinde ayrıca teşekkür ederim ilk gönderdiğin türkçe kaynağı biraz inceledim ama terimler konusunda tereddütte kaldım yabancı videoları izleyip yapmayı deniyeceğim. sağlıcakla kalın iyi akşamlar

mertcan8935

Yeni üye
Hocam birkaç sorum olacak, konuyu açalı hayli uzun zaman olmuş, henüz bulamadınız mı mimosa? Bir de daha öncesinde DMT veya farklı bir psikedelik madde denediniz mi? Ben kronik ağrıları, takıntıları olan birisiyim. Psikedelik maddelerin çözüme ulaştırabileceğini düşünüyorum. DMT oldukça uğraştırıcı görünüyor sizce LSD denemek işimi çözebilir mi? Nasıl edinebileceğimi söyler misiniz bir vendor biliyorsanız. Çok teşekkür ederim.
mimosa kök kabuğu için cuma günü sipariş vericem elime ulaştığında buradan bilgisini vericem mantar, lsd ve dmt deneyimi yaşadım şimdi san pedro ve peyote için araştırmalarım sürüyor. Bunların kronik ağrıların için çözüm olabileceğini düşünmüyorum anlık olarak belki yardımcı olabilir etkisindeyken ağrıların anlık olarak geçebilir ama sonrasında hiç sanmıyorum takıntılar derken yanlış anlama psikolojik anlamdamı problemler yaşıyorsun eğer cevabın evet ise mutlaka bir uzman ile görüşüp onunla birlikte karar vermen çok daha sağlıklı olur psikedeliklerin psikolojiye olumlu etkileri olabildiği gibi olumsuz etkileride olabiliyor hemde azımsanmayacak kadar. Bu sebepten uzmana danışıp öyle haraket etmeni öneririm sağlıcakla kal iyi akşamlar.

mimosa kök kabuğu için cuma günü sipariş vericem elime ulaştığında buradan bilgisini vericem mantar, lsd ve dmt deneyimi yaşadım şimdi san pedro ve peyote için araştırmalarım sürüyor. Bunların kronik ağrıların için çözüm olabileceğini düşünmüyorum anlık olarak belki yardımcı olabilir etkisindeyken ağrıların anlık olarak geçebilir ama sonrasında hiç sanmıyorum takıntılar derken yanlış anlama psikolojik anlamdamı problemler yaşıyorsun eğer cevabın evet ise mutlaka bir uzman ile görüşüp onunla birlikte karar vermen çok daha sağlıklı olur psikedeliklerin psikolojiye olumlu etkileri olabildiği gibi olumsuz etkileride olabiliyor hemde azımsanmayacak kadar. Bu sebepten uzmana danışıp öyle haraket etmeni öneririm sağlıcakla kal iyi akşamlar.
evet hocam, psikiyatra ve psikoloğa gitmeyi denedim. antidepresanlar kullanmayı, terapiyi falan. bir sonuç alamadım, hayatımın gidişatından memnun değilim. psikedelikler bir açıdan ego ölümüne neden oluyor, bir iç hesaplaşma. görebileceklerimi atlatırsam sorunum çözülebilir. yeni bir şey denemeye açığım yani. bugün bir psikoloğun seans ücreti 1000 1500 tl, uygulayacağı terapi ekolünden de ne fayda göreceğin belli değil. belki lsd gibi bir şey denemek bir açıdan acele etmek olabilir, çocukça davranmak, gereken sabrı göstermemek olarak düşünülebilir. yanlış demem, terapiye veya farklı şeylere ayıracak ne param ne vaktim var. psikedelik seçeneği varken neden denemeyeyim, tanışalı aslında 4 5 sene de geçti psikedeliklerle, kullanmayı yeni yeni düşünüyorum sadece. yani dün öğrenip bugün lsd atayım diye bir karar da olmadı, vendor konusunda yardımcı olabilir misiniz deneyiminizden faydalanmak isterim. lsd ve dmt de nasıl bir fark yaşadınız bir de? hangisini öneririsiniz hocam?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    ***** ** hahahaha
  • kkush kkush:
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
  • kkush kkush:
    hahahaha* ******** *********
  • kkush kkush:
    ******* hahahaha** **** hahahaha **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • New Rookie New Rookie:
    *** *** *** **
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    ****** ****** ******** ****** *** **
  • New Rookie New Rookie:
    *** ***** ****** ******* ****** ******* **** hahahaha **
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ******** hahahaha** ***** ***
  • New Rookie New Rookie:
    *** *** ****** ******** ** ****** hahahaha** ********* hahahaha** ***** *** hahahaha*
  • New Rookie New Rookie:
    hahahaha***
  • kkush kkush:
    ****** ****** ******** **
  • sembol sembol:
    hahahahahahahaha********
  • sembol sembol:
    ****** *** hahahaha**** ******* ******* ***** ****** ****** ******* ****
  • kkush kkush:
    ******* ** hahahaha***** *** hahahaha**** ******* ******* ***** ****** ****** ******* ****
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    **** ***** hahahaha*** *** ****** *******
  • sembol sembol:
    ******** ***** ********** ***** ** **** ******* **** ** ********** ** ******* * ***** ******* hahahaha* ******** *** ******** **** hahahaha ******* **** hahahaha* * **** ******* ******** ******* **** ********* ******** ********* ******* ***** ******** ****** ******* ***** ** ******** ***** * ** ******* ********** * ********** **** ******* *** **** ****** ****** *****
  • R Raven Drugs:
    **** hahahaha* ***** ** *** ***** hahahaha
  • R Raven Drugs:
    ******** ***** ********** ***** ** **** ******* **** ** ********** ** ******* * ***** ******* hahahaha* ******** *** ******** **** hahahaha ******* **** hahahaha* * **** ******* ******** ******* **** ********* ******** ********* ******* ***** ******** ****** ******* ***** ** ******** ***** * ** ******* ********** * ********** **** ******* *** **** ****** ****** ***** ******** ***** *** ** *******
    R Raven Drugs: ******** ***** ********** ***** ** **** ******* **** ** ********** ** ******* * ***** *******...