MicroGrow'a Başlamak

21Savage

Yeni üye
Beyler konu açmıştım daha önce yeni basliyorum diye micro grow olayina baktim bi kasa icinde yetistirme yapmaya karar verdim yapan var mi ?nasil olur 2 bitki sigar mi bi kasaya bide bitki büyüyünce kasanin boyunu aşarsa nasil başa çıkıcam bilgisi olan var mı?

kanka kasadan biraz büyük ama belki işini görür buda bilgisayar masasının kasa dolabı. Belki fikir edinirsin diye bırakıyorum buraya. zaten iptal oldu proje emeklerimiz boşa gitti. https://forum.tohumsuz.com/showthread.php?tid=820 umarım yardımcı olur sana

21Savage

Yeni üye
Cvp: MicroGrow'a Başlamak

HighSativa' Alıntı:
kanka kasadan biraz büyük ama belki işini görür buda bilgisayar masasının kasa dolabı. Belki fikir edinirsin diye bırakıyorum buraya. zaten iptal oldu proje emeklerimiz boşa gitti. https://forum.tohumsuz.com/showthread.php?tid=820 umarım yardımcı olur sana

Sağol kanka bakıyorum şimdi

Eystertytr

Yeni üye
2 bitki değilde 1 bitkiyi sığdırırsın bende öyle yapmayı düşünüyorum elimde bir pc kasası var https://ibb.co/iODF4G harddiskin bulunduğu yerleri falan söktüm o kısma saksıyı koymayı düşünüyorum bitki küçük haldeyken kasanın arka tarafına doğru lastikle eğicem yan tarafına göre 10-20cm uzatcam sonrada salcam üste doğru uzatcam öyle kurtarıyor sende yapcaksan hesapla baya sonra bitki kasaya sığmazsa daha büyük sıkıntı yaşarsın :D bunları yaptıktan sonrada bitki belli bir boyuta geldikten sonra fim yap yukarı doğru uzamasın yanlara genişlesin gerekirse

21Savage

Yeni üye

Eystertytr' Alıntı:
2 bitki değilde 1 bitkiyi sığdırırsın bende öyle yapmayı düşünüyorum elimde bir pc kasası var https://ibb.co/iODF4G harddiskin bulunduğu yerleri falan söktüm o kısma saksıyı koymayı düşünüyorum bitki küçük haldeyken kasanın arka tarafına doğru lastikle eğicem yan tarafına göre 10-20cm uzatcam sonrada salcam üste doğru uzatcam öyle kurtarıyor sende yapcaksan hesapla baya sonra bitki kasaya sığmazsa daha büyük sıkıntı yaşarsın :D bunları yaptıktan sonrada bitki belli bir boyuta geldikten sonra fim yap yukarı doğru uzamasın yanlara genişlesin gerekirse
Kanka tam istedigim duzeni kurmuşsun valla hangi tohumdan yetistiriceksin,1 bitkiden nekadar cikar sence bide lastikle fim olayini tam anlamadim nasil yapicaz onu eyvallah simdiden

Eystertytr

Yeni üye

21Savage' Alıntı:
Eystertytr' Alıntı:
Kanka tam istedigim duzeni kurmuşsun valla hangi tohumdan yetistiriceksin,1 bitkiden nekadar cikar sence bide lastikle fim olayini tam anlamadim nasil yapicaz onu eyvallah simdiden

led parasını toplayabilirsem white widdow yetiştirmeyi düşünüyorum, iyi bakılırsa kuru halde 50 gram gelir sanırım 1 kökten. Dediğim lastik olayı bu 2:05deki şekilde bitkiyi iple veya lastikle eğiyorsun küçükken büyüdüğünde o şekilde kalıyor fim olayıda bu videoyu izle anlarsın şimdi nasıl anlatcağımı bilemedim :D

21Savage

Yeni üye

Eystertytr' Alıntı:
21Savage' Alıntı:

led parasını toplayabilirsem white widdow yetiştirmeyi düşünüyorum, iyi bakılırsa kuru halde 50 gram gelir sanırım 1 kökten. Dediğim lastik olayı bu 2:05deki şekilde bitkiyi iple veya lastikle eğiyorsun küçükken büyüdüğünde o şekilde kalıyor fim olayıda bu videoyu izle anlarsın şimdi nasıl anlatcağımı bilemedim :D
Valla sağol kanka umarim ikimizde yapabiliriz ?son sorumda bu fim'i neden yapiyorlar ana amaç ne ?

Eystertytr

Yeni üye

21Savage' Alıntı:
Eystertytr' Alıntı:
Valla sağol kanka umarim ikimizde yapabiliriz ?son sorumda bu fim'i neden yapiyorlar ana amaç ne ?

fim yaparsın bitkinin uzamasını engellemiş olursun bu durumdada bitki uzayamıyorum yanlara genişliyim diyor alt taraflara çalışıyor topping tekniğinde ise 1 kelleyi kesiyorsun 2 kelle çıkıyor ve yukarı uzuyor bitki o şekil

Rally

Yeni üye

Eystertytr' Alıntı:
21Savage' Alıntı:

fim yaparsın bitkinin uzamasını engellemiş olursun bu durumdada bitki uzayamıyorum yanlara genişliyim diyor alt taraflara çalışıyor topping tekniğinde ise 1 kelleyi kesiyorsun 2 kelle çıkıyor ve yukarı uzuyor bitki o şekil

Fim ne oluyor kardes bilgilendirirsen guzel olur birde sistem kaca mal oldu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • C clackster:
    +1
  • A ax-b:
    ********* * ** ******** ********** *** *** * ***** hahahaha*** **** ******* ********** *** *** ******** ****** ***** ***** **** ** *
  • D despotdes:
    ** ** ***** ******* * ****** ****** hahahaha** *** *** **** ** *** ********* ******
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • C clackster:
    ********* * ** ******** ********** *** *** * ***** hahahaha*** **** ******* ********** *** *** ******** ****** ***** ***** **** ** * ***** ***** **** ***** ****** ****
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    ******* ********** ********** hahahaha
  • C clackster:
    ** ** ***** ******* * ****** ****** hahahaha** *** *** **** ** *** ********* ****** ****** ****** *** *******
  • D despotdes:
    **** **** ** ** hahahaha
  • C clackster:
  • C clackster:
  • C clackster:
    ** ****** hahahaha ******** **** ***** ******* **
  • D despotdes:
    C clackster: ****