Merhaba Forum Tohumsuz Ekibi ve Tecrübeli tecrübesiz abiler, kardeşler on numarasınız benim için çok önemli lütfen bi bakın derim

quality4ever

Yeni üye
çok değerli Forum Tohumsuz Ekibi, çok uzun süredir takip ediyorum sizleri.On numara ortam, on numara abiler, kardeşler var tecrübeli tecrübesiz lütfen bi bakın uzun süredir grow hiç nasip olmadı bakın size bi olay anlatayım kankalar en son bu sene yapacaktım outdoor babam yandaki eve polis geldi diye tribe girdi 12 köftemi tam bir köfteciydi sizin bu kardeşiniz ama sizlere ömür şimdi benim derdim abi ya da kardeşim indoor hiç yetiştirmedim merakda ediyorum bende şimdi boş bekar evi var boş aleni güzel büyük bir odam kaliteli sonuçlar alabileceğim şekilde neler almam lazım ne yapmam lazım hangi ürünler ideal işi bilen abilerim kardeşlerim veya amcalarım benim beni bi yönlendirin be böyle bi sistemde en güzel cigaralar nasıl olur o cigaraların kafası nasıl olur etkisiydi moduydu o cigaralar hangisidir adı nedir hangi tohum en iyi önerinizdir nerden alınır nedir ne değildir siz aşmışsınız agalar köylü köfteciden selamlar olsun kalın sağlıcakla yardımcı olsanızda olmasanız da ekibi hepinizi çok seviyorum sevgiler saygılar

Son düzenleme:

sarandal

Üye
Şu rehbere bak, bu kanka emek vermiş baya da faydalı bir şey.
Bitkiyi tanıyosun zaten nelere ihtiyacı olduğunu da bilirsin kanka
Sabitlenen konuları oku forumdaki sonra aklına takılanları sor yine burdan yardım alırsın

quality4ever

Yeni üye
kardeşim kendi dediğin şeyle çelişiyorsun.
çok uzun zamandır forumu takip ediyorum demişsin,ama hiç bişe öğrenmemişsin.ben burda 2 ayda pro oldum.
Rehberleri değil growları hasatları takip ediyorum sadece fotoğraflara falan bakıyorum 2 ayda pro olduysan faydalı bilgi ver boş yapma ne çelişicem kendimle takıla takıla oraya mı takıldın

quality4ever

Yeni üye
Şu rehbere bak, bu kanka emek vermiş baya da faydalı bir şey.
Bitkiyi tanıyosun zaten nelere ihtiyacı olduğunu da bilirsin kanka
Sabitlenen konuları oku forumdaki sonra aklına takılanları sor yine burdan yardım alırsın
Çok teşekkür ederim

kafa48

Üye
Rehberleri değil growları hasatları takip ediyorum sadece fotoğraflara falan bakıyorum 2 ayda pro olduysan faydalı bilgi ver boş yapma ne çelişicem kendimle takıla takıla oraya mı takıldın
boş yapmak?
neyse cocuk seni kendi haline bıraktım.biraz fosfor eksikliğin var gibi balık ye balık

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    +1
  • G ganjasevdalısı:
    ****** **** **** ** hahahaha
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    ******* ** ** ** **
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
    **** *** hahahaha**
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** hahahaha*** hahahaha** hahahaha* ****** ***** ***** ****** *
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ******* ******* hahahaha** ***** **** hahahaha******* hahahaha **** *** ***** ***** hahahaha* hahahaha ******* **** hahahaha ********* **** ****** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** hahahaha* ***** *** **** ********* ******** **** ********* ********** * ****** ******** ***** ******** *** hahahaha**** **** ***** *** ****** ********* ***** ******** ** **** **** ****** ****** ******* *** ***** ***** ******** ******** ***** ******** ******* ******** *** ***** ********** **** ******** ******** ****** ** ****** **** *** ********* ******
  • ghostt7 ghostt7:
    hahahaha ********* ***** hahahaha
  • G ganjasevdalısı:
  • istr istr:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ** *** **** hahahaha ********* ***** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahahahahahaha********
  • A ax-b:
    ******* ******** ********** ***** * **** **** ********* ***** ****** *********
  • ghostt7 ghostt7:
  • istr istr:
    *** **** * ******** ********** ****** hahahahahahahaha*** ** ** **** * ******** ********** ***** * hahahahahahahaha***
  • Bandaleros Bandaleros:
  • G ganjasevdalısı:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • A ax-b:
    ****** * **** ********* ********** ********* hahahaha*** ***** **** * ******** ********** ****** hahahahahahahaha*** ** ** **** * ******** ********** ***** * hahahahahahahaha***
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ** **** ***** hahahaha** * ***
  • G ganjasevdalısı:
  • istr istr:
    **** ********* ****** *** ****** * **** ********* ********** ********* hahahaha*** **
    istr istr: **** ********* ****** *** ****** * **** ********* ********** ********* hahahaha*** **