Memurlar bizi izliyor mu

Arkadaşlar ormanda yetiştirmek istiyorum fotokapan ve polis sıkıntısı olabilir mi sizce olabilirse ne gibi onlemler almalıyım 5kok bitki ile yakalansam sicilim kirlenir mi cevap verirseniz sevinirim.

Ü

Üye silindi 19785

Guest
24 yıllık dostum amca hemde narkotik şubede görev yapıyor. Amca olmadan önce kendisi ile çok takıldık. Haala içtiğimi ona bile söylemem arada muhabbetini yaparız. Genel hatlarıyla anlatacak olursak.
1- çoğunlukla meth,bonz, eroin tarzı kimyasalların peşindeler sebebi hem daha tehlikeli sınıf oluşları hemde maddi değerinin büyük olması.
Kendi tabiriyle artık ot içen adama beyefendi gözüyle bakıyoruz.
2- adınıza ihbar olmadan gidim de şunun growunu bi eline vereyim derdi yok amcaların. Satmayın, hassas terazi ve kilitli poşet olmasın sadece denetimli alırsınız.
3- yukarda biri hasad almadıkça sorun yok demiş. Şöyle ki o zaman da olay yasak ekime giriyor cezası minik cüzzi bir şey idrar tahlili de temiz çıkarsa sadece imzaya gidersiniz.
4- kimseye güzellik yapmayın. Sizin yaptığınız güzellikle arkadaşınız yakalanabilir. İnanın amcalar ikna konusunda çağ atlamış durumdalar ve fena bir dayak mevzusu var anında satılırsınız. Yasada kullanımı kolaylaştırmaktan işlem görürsünüz. Yatarı var.
5- evinizde arkadaşlarla takılırken basıldınız grow dahi yok. Kullanım için yer temin etmekten işlem görürsünüz. Yatarı var.
6- aracınızda arkadaşlarınız ile takılıyorsunuz. Aracı ayık biri sürse dahi kullanımı kolaylaştırmaktan işlem görürsünüz. Yatarı var.
7- outdoor ekim yapıyorsunuz siz yokken drone ile tesbit edildi ruhunuz duymadı. Merak etmeyin hasadı alana kadar ürkutmeden takip ederler es kaza bölgeden geçen birisiniz. Tarla dahi üzerinize kalabilir yapanı duydum ve gerçekten büyük kul hakkı.
8- outdoor ekimcisin bahçene her gidişinde eşgalini belli etmeyecek şekilde davran,giyin,şapka bere tak,maske tak. İlla ki fotokapana yakalanma ihtimalin var.

Ayık olalım cacık olmayalım
Dumanınız bol olsun.

24 yıllık dostum amca hemde narkotik şubede görev yapıyor. Amca olmadan önce kendisi ile çok takıldık. Haala içtiğimi ona bile söylemem arada muhabbetini yaparız. Genel hatlarıyla anlatacak olursak.
1- çoğunlukla meth,bonz, eroin tarzı kimyasalların peşindeler sebebi hem daha tehlikeli sınıf oluşları hemde maddi değerinin büyük olması.
Kendi tabiriyle artık ot içen adama beyefendi gözüyle bakıyoruz.
2- adınıza ihbar olmadan gidim de şunun growunu bi eline vereyim derdi yok amcaların. Satmayın, hassas terazi ve kilitli poşet olmasın sadece denetimli alırsınız.
3- yukarda biri hasad almadıkça sorun yok demiş. Şöyle ki o zaman da olay yasak ekime giriyor cezası minik cüzzi bir şey idrar tahlili de temiz çıkarsa sadece imzaya gidersiniz.
4- kimseye güzellik yapmayın. Sizin yaptığınız güzellikle arkadaşınız yakalanabilir. İnanın amcalar ikna konusunda çağ atlamış durumdalar ve fena bir dayak mevzusu var anında satılırsınız. Yasada kullanımı kolaylaştırmaktan işlem görürsünüz. Yatarı var.
5- evinizde arkadaşlarla takılırken basıldınız grow dahi yok. Kullanım için yer temin etmekten işlem görürsünüz. Yatarı var.
6- aracınızda arkadaşlarınız ile takılıyorsunuz. Aracı ayık biri sürse dahi kullanımı kolaylaştırmaktan işlem görürsünüz. Yatarı var.
7- outdoor ekim yapıyorsunuz siz yokken drone ile tesbit edildi ruhunuz duymadı. Merak etmeyin hasadı alana kadar ürkutmeden takip ederler es kaza bölgeden geçen birisiniz. Tarla dahi üzerinize kalabilir yapanı duydum ve gerçekten büyük kul hakkı.
8- outdoor ekimcisin bahçene her gidişinde eşgalini belli etmeyecek şekilde davran,giyin,şapka bere tak,maske tak. İlla ki fotokapana yakalanma ihtimalin var.

Ayık olalım cacık olmayalım
Dumanınız bol olsun.
Outdoor da 2 3 bitki için foto kapan kurarlar mi sence kanka. Ben askerdeyken dere yatağında bir tane bulduk ihbar üzerine komutanlar yüzüne bile bakmadi

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Outdoor da 2 3 bitki için foto kapan kurarlar mi sence kanka. Ben askerdeyken dere yatağında bir tane bulduk ihbar üzerine komutanlar yüzüne bile bakmadi
Genelde 2,3 bitki için söküp atarlar en kötü ihtimal. Zaten mısır eker gibi sıra şeklinde yapılmaz outdoor olayı bitkiler arası mesafe olur konum farklılığı olur olur da olur. Hoş burda ki köylü bunlara özen göstermeyip komple tarla yaptığı için patlıyor ya o da ayrı konu.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • G ganjasevdalısı:
    hahahaha***** **** *** ** hahahaha**
  • istr istr:
    **** ******** ** ***** ** ******** ********* ******* ***** ****** ******* hahahaha ****** **** ***** ****** ***** ******** ********* ****** ***** hahahaha*** ****** ******* ********* hahahaha**** ***** *** hahahaha** ********** hahahaha***** **** *** ** hahahaha**
  • istr istr:
    ***** ********** *** **** ** **** *** ******** *** ***** ****** ***** hahahaha** hahahaha ***** * ******* ******* ******* *
  • istr istr:
  • istr istr:
  • istr istr:
  • G ganjasevdalısı:
    ***** ** **** ******** ****** hahahaha* ********* ** ******* *** **** ****** ****** **********
  • istr istr:
  • G ganjasevdalısı:
  • istr istr:
  • istr istr:
  • istr istr:
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
  • istr istr:
    hahahaha* ****** ***** hahahaha** ********** ******** hahahahahahahaha* ******* ****** hahahaha*** ******
  • G ganjasevdalısı:
    hahahaha* ******** *** ******** ********* hahahaha
  • istr istr:
    hahahaha* ***** ******** ******* hahahaha* ******
  • istr istr:
  • istr istr:
    ****** ****** *** hahahaha **** *******
  • istr istr:
  • istr istr:
    **
  • istr istr:
    hahahaha****** ******
  • G ganjasevdalısı:
  • B biqisoo:
    *** *** ******* **** **** hahahaha******** **** hahahaha** **** **** hahahaha* ***
  • B biqisoo:
    B biqisoo: **** ***** ******* *** *** *** ******* ***