Memur beyle aramız da geçen diyalog :)

Turkish man

Doktor
2 sene önce falandı arkadaşlar ile oturduk 25 gr sigaramız vardı 8 9 gr tüketmiştik geriye kalanlar dan 5 gr ben almıştım ayakkabımın içine koyup hatta çorabımın içine koyup arkadaşlar ile vedalaşıp yola çıkmıştım araçla. Saat 23.00 civarları yolda polis bekçiler ile uygulama yapıyor komiser sivili. Araç bmw camlar flimli, aracın içide leş gibi cigara kokuyor çıkmadan oradan kendime yolluk bir tane yapmıştım uygulamaya gelmeden 1 dk önce de bitti atmıştım çok şanslıydım :) Neyse memur bey hemen durdurdu bizi camı açmam ile derin bir koku alıp içine çekmesi uzun sürmedi. Hemen beni araçtan indirdi detaylı aramaya geçildi tabi.. Araçta grinder ve ocb bulabildiler bende araçtan indim köşede duruyorum gbt yapıyor komiser bana. 5 dk sonra bekçi koşarak geldi yukarı da ki belirttiğim şeyleri getirdi bunlar dan başka bir şey yok komiserim dedi. Sonra bana Bi bakış attı, böyle dosyalar da sıralanmış ya 3 5 tane ufak sigara yakalatmışım geçmişte. Gözlerimin içine bakarak bekçiye eminmisiniz iyice bakın bu arkadaş profesyonel birisine benziyor bu işlerde kesin satıcı dedi. Ben tabi böyle sinirlendim torbacı itamında bulununca, ya komiserim her içen satıcıysa sende alkol içiyorsun tekel bayisisin o zaman dedim. Bekçi bile güldü a. :) komiser bozuldu biraz bana yol verdi bu arada 5 gr hala çorabın içinde... Neden bunu anlattım bilmiyorum kafam biraz güzel Bi çiftli yaptım ondan aklıma geldi güldüm yazdım... :D

Belkide kafam açılınca silerim unutmazsam. :)

Son düzenleme:

CahilKush

Doktor
Lan güldüm mk beni de çantamda 70 gr sko varken durdurlar ama kavunun icine kesip profesyonel şekilde yerleştirmiştim adam açtırdı çantayı baktı kavun kimlik ver dedi ama benim kafa nasıl dassak gibi daha 15 dk öncesi tütünsüz 3 4 gr kadar jo yu sigara yapip tüketmiştim 2 tanede pipe çaktım ah oo pipe cok güzeldi neyse gözler kırmızıdan daha kırmızı sigarada pinneaple skoydu fena birşey adama dedim ki surda çalışıyorum falan çalıştığım makanin sahibinin arkadaşı cıktı dedi hadi sen git :D

Turkish man

Doktor
Lan güldüm mk beni de çantamda 70 gr sko varken durdurlar ama kavunun icine kesip profesyonel şekilde yerleştirmiştim adam açtırdı çantayı baktı kavun kimlik ver dedi ama benim kafa nasıl dassak gibi daha 15 dk öncesi tütünsüz 3 4 gr kadar jo yu sigara yapip tüketmiştim 2 tanede pipe çaktım ah oo pipe cok güzeldi neyse gözler kırmızıdan daha kırmızı sigarada pinneaple skoydu fena birşey adama dedim ki surda çalışıyorum falan çalıştığım makanin sahibinin arkadaşı cıktı dedi hadi sen git :D
Valla bro sende şanslıymışsın ama her zaman böyle şanslı olamaya biliriz. Dikkatli olmak lazım :D

Benim de ufak bi anim var.Sene 2017, galatasaray-fener maci var ve karanlik donemler teror eylemleri bakimindan. Sanirim bu yuzdendir ki kadikoyden civarindan stada hareket edecek olan fenerbahce otobusu icin bulundugum konumda deli gibi polis var. Bi arkadasin baglantisiyla 2 saatin sonunda adam arabayla geldi, 4 gram purple aldim. Yalniz bir polis cevirmesine bakardi her sey cunku satici ve arkadasi icmekten couchlock'a girmisler, bir kilometre oteden soylersiniz cok rahatlikla. Zaten arac bagriyor supheliyim diye. Ama neyseki cevirmediler, ileride biraktilar beni. Iner inmez bi baktim her taraf polis, daha once de metrobuste aranmisligim var cantada(evet kanka hic aklima gelmedi saklamak o an)4 gr, yakalansam aileme anlatacak bir durum yok. Bi 5-10 metre icinde direk polis abilere selam verdim ve konusmaya basladik. Direk yol tarifi aldim, tesekkur edip yavastan uzadim. Uzun lafin kisasi kanka, durum ne kadar kotu olursa olsun eger sakin kalmazsan zaten patlarsin, buda boyle ufak bir anidir :D

Turkish man

Doktor
Benim de ufak bi anim var.Sene 2017, galatasaray-fener maci var ve karanlik donemler teror eylemleri bakimindan. Sanirim bu yuzdendir ki kadikoyden civarindan stada hareket edecek olan fenerbahce otobusu icin bulundugum konumda deli gibi polis var. Bi arkadasin baglantisiyla 2 saatin sonunda adam arabayla geldi, 4 gram purple aldim. Yalniz bir polis cevirmesine bakardi her sey cunku satici ve arkadasi icmekten couchlock'a girmisler, bir kilometre oteden soylersiniz cok rahatlikla. Zaten arac bagriyor supheliyim diye. Ama neyseki cevirmediler, ileride biraktilar beni. Iner inmez bi baktim her taraf polis, daha once de metrobuste aranmisligim var cantada(evet kanka hic aklima gelmedi saklamak o an)4 gr, yakalansam aileme anlatacak bir durum yok. Bi 5-10 metre icinde direk polis abilere selam verdim ve konusmaya basladik. Direk yol tarifi aldim, tesekkur edip yavastan uzadim. Uzun lafin kisasi kanka, durum ne kadar kotu olursa olsun eger sakin kalmazsan zaten patlarsin, buda boyle ufak bir anidir :D
Aynen öyle bro heyecan yaptın mı her türlü g*t altına gidiyorsun. Adamlar da kurnaz İstanbulda kaç kişi görmüşler. Malesef bizi kendilerinden daha profesyonel bir hale getirdiler. Umarım bir daha karşılaşmayız böyle zor durumlar ile :)

benridarkblue

Kıdemli Üye
Valla baktım herkes anlatıyor 3 sene önce benim de başımdan geçen bir anım

Kadıköy moda'da baristalık yapıyorum o vakitler saat 23.00 civarı artık yavaştan topluyorum mekanı bulaşıkları yıkadım falan neyse hallettim her şeyi bi ufak tekli sardım dışarıda 2 adet masa vardı onları içeriye alıyorum arkam kapıya dönük kolay gelsin türk kahvesi var mı dedi birisi döndüm Ezhel' ve yanın da tatlı bi hatun dedim yok brocum yan taraf hala açık teşekkür etti gitti neyse kapadım kapıyı girdim tuvalete yaktım sigarayı afiyet ile bitirdim taktım kulaklığı çıktım mekandan yol üstünde arkadaşa uğradım yaptım alışverişimi(12.5)gr iki kapak jo aldım 5 dk içerisinde çıktım mekandan kız arkadaşım eyüpi'te benim evde bekliyor kafam taşak gibi oldu mutlu mutlu metrobüse yürüyorum neyse kartı bastım girdim pat koluma sivil girdi iki tane gbt yapıcaz dedi gözler kırmızı ayakkabıda jo var falan derken benim hem askerlik hem de memlekette ki eski tribün dosyası var beşiktaş holiganlık falan durumları 6222 mahkeme beni cagırmıs haberim yok gitmemişim falan derken yakalama emri cıkmıs ha dedim yandık şimdi neyse 3 saat civarı söğütlüçeşmede bekledikten sonra kadıköy resmi memurlar geldi aldılar beni haydarpaşa ya saglık kontrolü ordan kadıköy emniyet falan derken attılar beni nezarete çantam arandı ayakkabılarımın bagcıkları cıkarmam istendi falan ancak jo hala yanımda neyse ertesi sabah oldu kartal adliyeye gittik hakim 585 tl ceza vermiş onu ödemessem içeriye gireceğim sylendi çektim karttan elimde kelepce ile ödedim vezneye çıktım geldim eve bir dus alıp koltuğa geçtim yaşananların garipliği ile yaktım sigaramı vay **** dedim kendi kendime . .. bu da böyle bir anımdır

Bir usteki @benridarkblue kankamizin anisinin yaninda hic birsey bu yazacagim ama eklemeyi unutmusum, bu olaydan 3-4 ay sonra corbaci 28 yil hapis yedi kankalar. eskiden dusunurdum acaba araci olsam mi falan tarzi, bunu ogrendigim gunden beri yok yani :D

CahilKush

Doktor
Kankalar benim best hikayem şu corbaciya mesaj attim marsel diye alamanci bir tipti cok güzel veriyordu ve miktarıda iyiydi bana dediki gel hemen gittim evim o zaman ona cok yakındı tam sokaktan girdim onun olduğu yere baktım evine 20 metre uzaktaydım bi anda önünde 2 kisi belirdi bi kadın bir erkek onları görünce hemen sola kaldırım üstüne oturdum ara bi sokak neyse buna var mi kanka birseyler dedi erkek olan oda yok ne birseyi falan dedi polis sende vardir birseyler dedi sivil tabi bunlar sonra üstünü falan aradilar o sıra cok bakmadım ama üstünde sanirsam bana vereceği 300 tl lik jo yu buldular neyse bunu paket yaptilar gittiler ama kafamda deli sorular çünkü daha bu olaydan 5 10 dk once benle mesajladi neyse ise gittim gergin gergin bekliyorum ertesi gün oldu is yerindeyken tak bi mesaj ben narkotik polis sıddık şu adrese karakola bekleniyorsun lan dedim orada karakol yok herhalde anlattığım arkadaslardan biri trol kesiyor. Mesaj attim dedim orada öyle bir karakol yok hemen telefon geldi polis amca arıyor dediki kardesim buraya geleceksin ifade vereceksin dedim tamam dhsjjs gitmedim mk bir dahada aramadilar ama bizim marshell gitti cok harman kaldık cok iyi veriyordu adam 300 alıyordum 4 g verip al kanka bunuda içersin diyi 1 2 g de ateşliyordu anlattığım olayın bi 5 yılı var bende hikaye çok pc ye geçince hepsini bi konu başlığında toplucam 90 gr sigara kaybettim mk ben dhnssnsn valla kaybettiklerimi yere düşürüp almadıklarımi burada çoğu kişi icmemistir bile djsjsjs

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Sene 2009 yada 2010 öğrenci olduğum şehirde otelde çalışıyorum bahşişten falan iyi para kırıyoruz ağrıda ablam vardı enişte astsubaydı oraya ziyarete gittim biriki hafta kaldım mardinde de çocukluk arkadaşım var askerlik yapıyo bunla konuştuk hafta sonu çift çarşı alırım gel dedi neyse gittim bilet almaya direk mardine yok dediler ya batman ya diyarbakır ordan geçersin dediler baktım batman daha önce var aldım batmana bileti bindim gittim indim otogarda kimseyi tanımam etmem neyse baktım kıyıda bi abi var temiz yüzlü gittim selamın aleyküm aleyküm selam dedim abi böyle böyle mardine gidicem arkadaş asker diye bu saatte gidemezsin dedi saat akşam 10 falan dedim abi otel varmı buralarda bekle dedi abim gelicek şimdi ben burda çalışıyorum beni alacak senide çarşıya otele bırakırız dedi tamm dedim neyse abi geldi bindik gidiyoz yolda cigaradan muhabbet açıldı muhabbet ilerledi gel bizde kal dediler tamm dedim bende cigara alalımmı dediler alalım abi dedim gittik baktık bulamadık geceleri çok sıkıymış neyse on liralık sigaramız var dediler onu içeriz olur dedim bende gittik eve oturduk bi çıkardılar 10₺ lik sigarayı 2 avuç cigara beyler abi bumu dedim 10 liralık he dedi bu dedim abi alsak bundan yarın olurmu olur dedi neyse sabah 4e kadar oturduk abiler on numara çıktı sabah bide kavhvaltı yaptık beraber ailesiyle falan tanıştırdılar hepsi on numara insanlar anne babaları türkçe bilmiyolar kürtler on numara insanlar neyse çıktık abisi arkadaşından araba almış dalga çözücez dedi ne kadar alcan dedim 200₺ abi adam dedi olum manyakmısın nasıl taşıycan okadar sigarayı abi dedim sen al ben taşırım neyse bi aldık aga abartmayım ama 150-200 gram sigara verdiler iyice paketledim çantanın altına gömdüm sağolsun arabaya gaz koyduk mardine kadar da götürdü abi beni yemek yiyicem otel bulucam heryer polis özel harekat asker ne aratsan var kanka **** yusuf yusuf atıyo ulan dayı dedim kendi kendime bu iş böyle olmaz baktım yol kenarında 4-5 tane polis var gittim abi selamaleyküm dedim arkadaş asker ziyaretine geldim dedim otel falan sordum memur abiler bi yardımcı oldu restorant şurası iyi otel şurda kardeşim zart zurt işte orda bütün korkum geçti sonra devamkeee 2 gün mardinde pafff küfff :D

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Yine üniversite okuduğum ilde otelde çalışıyom hem iş arkadaşım hemde ev arkadaşım var oralı kendisi kardeşi cezaevinde hafta 2-3 gün adliyede çalışıyo kardeşi temizlik işlerinde topluma kazandırma falan muhabbetlerinden bizde haftada bigün gidiyoz hem kardeşi görüyoz hemde cigara götürüyoz kardeşe içerde takılıyolar neyse yine bigün mahalleden çözdük malzemeyi arabada bong vurduk ikişer üçer kapak visine sıktık gözlere kalan dalgayı kağıda katlayıp cebe attı arkadaş üzerimizde kardeşe vereceğimiz dalgalarda var neyse geldik kapı girişine xr var yanda da polis oturuyo ama başka polislerde var arkada camekanlı yerde onlarla muhabbet ediyo neyse ben cepleri boşalttım kemeri falan çıkardım geçtim bizim arkadaş cepleri bi boşalttı **** kalan paketli dalgayıda koydu polisin önüne ceptekilerle beraber yemin ediyorum zaten kafam güzel ayaklarım yerden kesildi gözlerim karardı dalgayı görünce direk polisin önünde duruyo adam muhabbeti kesip kafayı bi eğse önüne sıçtık, zaten adliyedeyiz direk içeri alıcaklar ordan :D neyse polis fark etmedi bizimkinin eli ayağına dolaştı rengi mengi beyazladı geçtiği gibi xr den aldı dalgayı attık cebe öyle bi şans işte :D

CahilKush

Doktor
Yine üniversite okuduğum ilde otelde çalışıyom hem iş arkadaşım hemde ev arkadaşım var oralı kendisi kardeşi cezaevinde hafta 2-3 gün adliyede çalışıyo kardeşi temizlik işlerinde topluma kazandırma falan muhabbetlerinden bizde haftada bigün gidiyoz hem kardeşi görüyoz hemde cigara götürüyoz kardeşe içerde takılıyolar neyse yine bigün mahalleden çözdük malzemeyi arabada bong vurduk ikişer üçer kapak visine sıktık gözlere kalan dalgayı kağıda katlayıp cebe attı arkadaş üzerimizde kardeşe vereceğimiz dalgalarda var neyse geldik kapı girişine xr var yanda da polis oturuyo ama başka polislerde var arkada camekanlı yerde onlarla muhabbet ediyo neyse ben cepleri boşalttım kemeri falan çıkardım geçtim bizim arkadaş cepleri bi boşalttı **** kalan paketli dalgayıda koydu polisin önüne ceptekilerle beraber yemin ediyorum zaten kafam güzel ayaklarım yerden kesildi gözlerim karardı dalgayı görünce direk polisin önünde duruyo adam muhabbeti kesip kafayı bi eğse önüne sıçtık, zaten adliyedeyiz direk içeri alıcaklar ordan :D neyse polis fark etmedi bizimkinin eli ayağına dolaştı rengi mengi beyazladı geçtiği gibi xr den aldı dalgayı attık cebe öyle bi şans işte :D
OLum bu sert neyse bende bir olayı mı ekliyorum hemen :)

CahilKush

Doktor
Kankalar yıl 2017 falan herhalde bu tam emin değilim kankalar Bodrum da bir mekan da çalışıyorum isim vermeyeyim.
Ben toptan sigara aldım 120 gr ben çok böyle toptan alırım o sıralar günde 14 gr min. içiyorum neyse akşama doğru geliyoruz.
Benim çanta askıda duruyor içinde Joo var bir tane bar vardı orayı falan baya kalabalık bir ekibi aramış ama ben görmedim sonradan öğrendim. Çalışıyordum ora sıra karşımız da bir dükkan var 2 dükkanın da kapısı karşılıklı neyse karşı dükkana ekipler girdi bizim patron dedi ki hemen müşteri gibi takılın dedim abi ne oldu karşıya polisler aramaya girdi dedi bizim sigorta olmadığından bize müşteri gibi takılın dedi hemen kafamda çanta canlandı tam almaya gidiyordum karşı dükkanın içinden 2 polis direkt bizim içeriye bakıyorlar ve çanta direkt içerden gözüken yerde vazgeçtim tribe girip bu arada kafam taşşak.
Neyse elimde bira vardı kapı önünde sigara içiyoruz iş arkadaşımla baktım diğer dükkandan içeri çantaları falan alt üst ediyorlar dedim cahilkush işte şimdi hapisi boyladın olum birde o zamanlar toptan bir kaç satış yapıyordum ama öyle tanımadığıma değil 10 yıllarımı geçirdiğim insanlara ekipler çıktı oradan 15 kişi rahat varlar aha dedim gitti hayat bitti hapis hapis partizane :D vücudumdan kanlar çekildi resmen bayılacaktım bir baktım adamlar direkt bize girmeden gittiler. Var ya kankalar o kadar rahatladım ki en kaliteli sigarayı için ne yaparsanız yapın öyle rahatlayamazsınız. Bu da böyle bir aksiyondu daha var huylu huyundan vazgeçer mi :D arada yapıştırırım....

Turkish man

Doktor
Bro senin harbiden şansın çok yaver gitmiş. Hep kıl payı şekli :D

Laniekea

Old School
bi öğrenci kardeşiniz olarak ben de bir hikaye anlatayım, 4-5 ay önce istanbulda yenibosnaya gittik hash almak için ama miktardan emin olmak istediğimizden hassas da var çantada gittik aldık 50g 3 arkadaşız normalde sigarayı ben taşırım dedik bu seferlik bi değişim yapalım vesaire, söğütlüçeşmede indik arkadaşta sigara cebinde50g benim çantada hassas ayrı ayrı yürüyoruz mesafeli bi şekilde, bi baktık narkotikler arıyor sağlı sollu çıkışta, benim kalbi yokladı dediler bunda bir şey var alın içeri arayın beni soktular içeri arkadaştan haberim yok çantayı aradılar hassası gördü dedi ne var üstünde söyle yoksa torbacılıktan işlem yapcam bulursam vesaire ben de yok tabi falan dedim beni dal taşak aradı her yerimi çantayıda aradı hassas içinde dedim spor falan filan vesaire saldı beni 20dk tuttuktan sonra arkadaşı da tc sorup yollamışlar sadece bu da böyle bi anımdı töbe ettim olaydan sonra :D

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
bi öğrenci kardeşiniz olarak ben de bir hikaye anlatayım, 4-5 ay önce istanbulda yenibosnaya gittik hash almak için ama miktardan emin olmak istediğimizden hassas da var çantada gittik aldık 50g 3 arkadaşız normalde sigarayı ben taşırım dedik bu seferlik bi değişim yapalım vesaire, söğütlüçeşmede indik arkadaşta sigara cebinde50g benim çantada hassas ayrı ayrı yürüyoruz mesafeli bi şekilde, bi baktık narkotikler arıyor sağlı sollu çıkışta, benim kalbi yokladı dediler bunda bir şey var alın içeri arayın beni soktular içeri arkadaştan haberim yok çantayı aradılar hassası gördü dedi ne var üstünde söyle yoksa torbacılıktan işlem yapcam bulursam vesaire ben de yok tabi falan dedim beni dal taşak aradı her yerimi çantayıda aradı hassas içinde dedim spor falan filan vesaire saldı beni 20dk tuttuktan sonra arkadaşı da tc sorup yollamışlar sadece bu da böyle bi anımdı töbe ettim olaydan sonra :D
Hassas işi sıkıntı kanka aman diyim :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • NewGardener NewGardener:
    **** ** **** ****** ***** hahahaha* **** ********** *****
    ***** ***** ******* ********* ******** **
    +1
    +1
  • R Raven Drugs:
    ****** ********** ********** *** ***** ****** *** ***** ****** **** ********** ******* hahahaha***** ******** ******** ******
    +1
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ** ****** ***** ****** *** ***** ********** ******** hahahaha ********* ******* *** ******* ******** ***** hahahaha**** ********** ********** *** ***** ****** *** ***** ****** **** ********** ******* hahahaha***** ******** ******** ******
  • lavrens lavrens:
    hahahaha **********
  • lavrens lavrens:
    ****** ******* hahahaha
    **** ****** ***** hahahaha ******** ******* ****** ****** hahahaha ******* ******* *****
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ****** *** hahahaha* ******* hahahaha
    **** ****** ***** hahahaha ******** ******* ****** ****** hahahaha ***** ********* ****** **
  • lavrens lavrens:
  • T terbiyeligunahkar:
    **** **** ***** ******** ********** **** **** ******** ******* ********* ****** * **** ***** *****
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ****** ******** *** **** hahahaha***** **** ***** ******** ********** **** **** ******** ******* *****
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ******* ***** **** ******* **** ********* ******** hahahaha **** hahahaha****** ****** ******** *** **** hahahaha*
  • T terbiyeligunahkar:
    ******* *** hahahaha** ******** ***** *** ******** *****
  • bandaleros bandaleros:
    ****** *** *** ********** **** ******** *** ***** *** ****** ********* *** hahahaha**** ** **** ****** *** **** * ***** ***** ***** ****** ********* ********** **** ****** ******** * *** ** ******** ****** ****** ********* hahahaha ** ******* *** hahahaha* **** ***** hahahaha* hahahaha ***** ******* hahahaha** ****** ******** ****** ******* ******* ***** ******** hahahaha*** ***
  • R Raven Drugs:
    ***** hahahaha ** *** ***** ***** ****** ** **** ********* *******
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** **** ******* ***** ****** ******* ********* ********* ** ********** ********** ********* **** ******* *** ** ** ********** ** ***** ***** **** ****** ** ***** ********* ** ***** **** ** **** ******* ******* ******* **** ****** ****** *** ****** ****** ****** ***** ******* hahahaha* ******* ***** ****** ******** ***** ********* ******** **** ****** *** **** ******** ** ** ** *** *** hahahaha* *** *** ********** **** ******** *** ***** *** ****** ********* *** hahahaha**** ** **** ****** *** **** * ***** ***** ***** ****** ********* ********** **** ****** ******** * *** ** ******** ****** ****** ********* hahahaha ** ******* *** hahahaha* **** ***** hahahaha* hahahaha ***** ******* hahahaha** ****** ******** ****** ******* ******* ***** ******** hahahaha*** ***
  • lavrens lavrens:
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** **** **** ******** ******* hahahaha***** **** ****** *****
  • T terbiyeligunahkar:
    ******** hahahaha ** *** ***** ***** ****** ** **** ********* *******
    T terbiyeligunahkar: ******** hahahaha ** *** ***** ***** ****** ** **** ********* *******