Mars ts600 den ts1000 e gecilir mi ?

60x60x160 alanim var malesef buyutemiyorum yer sikintim var. Ts600 ile 3 yildir iyi isler cikardik acemiligi attirdi bizde :)
genelde 2 auto yada 1 photo yapıyorum kabinde.aldigim hasat 80 100 arasi oluyor genelde.
Ts1000 almak mantikli mi yoksa. Ts600 le devam mi ? Degerli yorumlarinizi bekliyorum :)

Cicekte biraz yetersiz geliyor ts600 100 wat sonuçta.
Bu isikla wat alakasi nekadar dogru bilmiyrm ama genelde soyle bi solenti var wat basi 1 gr diye. Benim growlardan tecrübemde aşağı yukari o yonde. Ts1000 alirsak hasati 150 gr civarina tasir miyim ? Yuzde 50 artis demek bu ayni emek ayni zamani harcıyoruz sonucta.

Greenn

Üye
Cicekte biraz yetersiz geliyor ts600 100 wat sonuçta.
Bu isikla wat alakasi nekadar dogru bilmiyrm ama genelde soyle bi solenti var wat basi 1 gr diye. Benim growlardan tecrübemde aşağı yukari o yonde. Ts1000 alirsak hasati 150 gr civarina tasir miyim ? Yuzde 50 artis demek bu ayni emek ayni zamani harcıyoruz sonucta.
Ts1000 daha guzel olur tabi ama kabinde sicaklik %10-15 civari artar havalandirma yeterli olmasi gerekiyor.

Avare

Doktor
Kanka alan konusunda kısıtlı yere sahibim ve kabin konusunda en son 60x60 a karar vermiştim. Ts600 ü de senden ilham alarak tercih ettim. Zaten sitesinde büyüme alanı için 80x80 çiçeklenme için 60x60 diyordu.
Sana tavsiyem eğer alan büyütme gibi bir ihtimalin yoksa ekstra masraf yapmaktansa
bloomda bir tane sarı torch ilave edip farkı gözlemleyebilirsin.

Kanka alan konusunda kısıtlı yere sahibim ve kabin konusunda en son 60x60 a karar vermiştim. Ts600 ü de senden ilham alarak tercih ettim. Zaten sitesinde büyüme alanı için 80x80 çiçeklenme için 60x60 diyordu.
Sana tavsiyem eğer alan büyütme gibi bir ihtimalin yoksa ekstra masraf yapmaktansa
bloomda bir tane sarı torch ilave edip farkı gözlemleyebilirsin.
Kanka oncelikle hayirli olsun ts600 iyidir 4 5 grow yaptim onla sorunsuz.
Ama normalde 1.5x1.5 ft (45x45) icin uygundur diyor cicekte kendi sitesinde gd falan. Ts1000 icin se 2x2 yani 60x60 . Ben alip bi test edeyim fazla gelirse dimmeri var kisariz. En kotu aliriz bi 100x100 kabin ilerde :) saolasin degerli yorum icin.

Avare

Doktor
Kanka oncelikle hayirli olsun ts600 iyidir 4 5 grow yaptim onla sorunsuz.
Ama normalde 1.5x1.5 ft (45x45) icin uygundur diyor cicekte kendi sitesinde gd falan. Ts1000 icin se 2x2 yani 60x60 . Ben alip bi test edeyim fazla gelirse dimmeri var kisariz. En kotu aliriz bi 100x100 kabin ilerde :) saolasin degerli yorum icin.
Buyur buradan yak. Kendi distribütörü sitede açıklamalarda şöyle bir şey demiş.

80×80 cm. Gelişim Dönemi
60 x 60 cm Çiçeklenme Dönemi

Demek her yazılana inanmamak gerekiyormuş.
Ve kesenin ağzını biraz daha açıp uygun bir kurulum yapmak gerekiyormuş.
60x60 alanda 3.7 lik saksılarda 10 adet denemesi yapacam ilk growda eğer başarılı olursa aynen devam olmazsa tek bitki devam.

Yolumda ışık olduğun için teşekkürler kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
  • bandaleros bandaleros:
  • A ax-b:
  • bandaleros bandaleros:
  • L Lucii:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    **** ******** ******** ********* *** ***** ********** ********* ******** ****** ********* ******
  • İstanbul İstanbul:
    ***** **** ****** ********* *** *** ******* ** ***** **** ***** ******* **** ** **** ****** **********
    +1
  • A ax-b:
    * ****** ***** ****** ****** *** ****** ****** ********** * *** **** **** *** ******* *** ** ******

• A ax-b:
    *** ** ***** ****** ******** *** *** hahahaha ********
  • bandaleros bandaleros:
  • A ax-b:
    ** *** ***** ** ***** ***** ***** ****** ******** ******** ********* *** ***** ********** ********* ******** ****** ********* ******
  • A ax-b:
    ***** ******** **
  • Yılmaz27 Yılmaz27:
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahaha
    hahahaha ***** ** *****
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahaha
    ***** ******** **
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    ****** hahahaha*** ***** **** ********** ********** ******** ** hahahaha *** hahahahahahahahahahahaha**
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahaha
    NewGardener NewGardener: ****** **** ** *****