Mariden çıkan çorbacı tohumlarının bitkisi

Bar

Kıdemli Üye
Selamün aleyküm fotoğraf atmayacam fotoğrafta çok bişey belli olmaz. 1 ay olmuştur kurutma zamani. Benim bı mariden çıkan bitkim vardı sıkıntılı bı bitkiydi ama kocaman biseydi bunu aldım karanlık dolapta aşağı bakar şekilde astım, sonra öyle kaldı o kürlemedim bile yani kafama girmez dedim harmanken içerim diye düşünüyordum 1 veya 1 buçuk ay olmuştur orda öyle Durali baktım hiç küf yok bişey yok dün gece depresyondaydim aldım en üstlerini felan bı güzel 3 lu cigaraya doldurdum.
Çektim 3 duman 3 üncü dumanda beynim durdu sonra kafa gittikçe hızlanmaya başladı düşüşe gelecem diye düşünürken dahada hizlaniyordu etkisi bı turlu geçmedi nerdeyse tekrar tazeleniyordu. Dünya durdu felan anlamadım bu neyin etkisi.. mari tam olarak ne oluyodu kankalar bazıları nette skunk felan demiş ama bilmiyorum bu mari benim bildiğim kadarıyla yurtdışı genetik değil mi bilgi verirseniz sevinirim

Mordecai

Moderator
mari sokak ağzında ithal sigara anlamına geliyor brocum.
çorbacılar her güzel sigaraya mari skunk diyorlar,biraz kokusu olsun yeter.
o yüzden bu bilgilerin pek değeri yok.

püskütvarmı

Ordinaryüs
Skunk laboratuvar ortamından geçiyor kanka skunk olma ihtimali yok o değilde , sen benden sonra diktin o bitkiyi ne ara hasat ettin kanka ? Daha ben birtane ağaç bile kesmedim la .

Bar

Kıdemli Üye
Skunk laboratuvar ortamından geçiyor kanka skunk olma ihtimali yok o değilde , sen benden sonra diktin o bitkiyi ne ara hasat ettin kanka ? Daha ben birtane ağaç bile kesmedim la .
Kanka benim bitki çok erken çiçeklendi çorbacı tohum ama anlamadım hemen büyüdü.ama bazı sıkıntılar oldu o yüzden onu hasat yapamadım birine vermek zorunda kaldım. Bu ötekisiydi buda onun gibiydi

Bar

Kıdemli Üye
Sokaktaki adam lemon haze, amnesia haze bilmez, sağlam genetik sigaraya mari derler
Yok kanka tanıdığım adamlar biliyor aynı biz gibi araştırıp deneyip bilgi sahibi olmuşlar. Yurtdışından mı aldılar tohumu tam net bilmiyorum ama çok değişik bı bitkiydi bu

Bar

Kıdemli Üye
mari sokak ağzında ithal sigara anlamına geliyor brocum.
çorbacılar her güzel sigaraya mari skunk diyorlar,biraz kokusu olsun yeter.
o yüzden bu bilgilerin pek değeri yok.
Corbacidan almadım aslında tanıdık birinden aldım değişik bı bitki olduydu ama bilmiyorum çok değişikte bı kafası var saatler geçtikçe kafa dahada hizlaniyordu düşüşe zor geçtim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ***** *** *** * **** **** *** ***** ***** *** ******** ** ********* ***** ******** ******** ****** ********* ***** **********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ** **** ****** ***** *** *** ***** ********* **
    +2
    hahahaha*** ****
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +3
    hahahaha ** hahahaha *** ***** ********* hahahaha***
    +2
    hahahaha *********
    +2
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +1
  • 420x 420x:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ****** * * ********** ***** ***** ***** ******
  • D Dalibor:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
  • T Tropikal.MR:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
    +1
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** *** **** ***** ****** ******** ******** ** ****** ** ******* ********* hahahaha** ***** ********** ***** ***
  • T Tropikal.MR:
    ********** ******* ***** ****** ****** hahahaha* ****** ***** *** ********* ******** ******* ******
  • D Dalibor:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** ********* ******* hahahaha ********* ********* ******* ** hahahaha ********
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** hahahaha hahahaha** ********* ****** *** *****
  • T Turco:
    * *
    T Turco: * *