Mango ile Jet gibi

Kankalar Dün gece mangoyu cigaramı içmeden 2 saat önce yedim.Ve Paralel Evrenler arası akım başladı.Birden 2600 yılına gitmişim.Hatta bir an Reankarnasyon oldum zannettim.Süt cennetindeki sütü içip,Sonra bulutların arasında öyle bir süzüldümki.Cigaramı gördüm Kanatlı bir melek gibiydi.Aldı beni Strotosferin dışına itti.O sırada ordan bir yerden bir uzaylı sürüleri vardı.Konuşamıyordum.Çünkü izin vermiyorlardı.Hayatımda bu kadar Sessiz bir uzay görmemiştim.Zaman çokkkk farkinnda degildim.Zaman denilen şeyin insanlar için kısıtli olduğunu düşündüm.Yani Yani Helikopter gibi degildi.Bildigin jet dostumm

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Kankalar Dün gece mangoyu cigaramı içmeden 2 saat önce yedim.Ve Paralel Evrenler arası akım başladı.Birden 2600 yılına gitmişim.Hatta bir an Reankarnasyon oldum zannettim.Süt cennetindeki sütü içip,Sonra bulutların arasında öyle bir süzüldümki.Cigaramı gördüm Kanatlı bir melek gibiydi.Aldı beni Strotosferin dışına itti.O sırada ordan bir yerden bir uzaylı sürüleri vardı.Konuşamıyordum.Çünkü izin vermiyorlardı.Hayatımda bu kadar Sessiz bir uzay görmemiştim.Zaman çokkkk farkinnda degildim.Zaman denilen şeyin insanlar için kısıtli olduğunu düşündüm.Yani Yani Helikopter gibi degildi.Bildigin jet dostumm
Hayal gücüne hayran kaldım :) :)

Kankalar bir tane mango yedim ve ve şu anda da kafam güzel şu anda hydroponics cennetin deyim aşağı kattaki aşağı katlara uzanan kökler anyon ve katyonlar ve bölünmüş diyorlar ki artık biz Rock hücreleri bölme yiyeceğiz ondan sonra yıldızlardaki taşlı ciciki c'yi aldıktan sonra kendi medeniyetimize geri döneceğiz şu anda ben Google mikrofonu ile yazıyorum sakın beni dinlemeye kalkmayın Google Google beni duyuyor musun Allah Allah sil ya sil yanlış dedim onu yazma Lola ballinaclash Milan Milan Milano ebeni *** bak Google

Woppy

Ordinaryüs
Knk harbiden ne hayal gücü varmış sende şöyle kafalar yasayamadık ya la hiç. Evet kafayı cok degiştiriyor herkes denemeli birde petibör tarzı decarp edip yarım saat önce mangoyu sonra hazırladığın petibörü göm birde öyle bak kafaya sen

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    gorilladam gorilladam: **