Main linning faydalari kaniti

X

Xxooxx

Guest
Cvp: Main linning faydalari kaniti

Nobodyisperfect' Alıntı:
Xxooxx' Alıntı:
Biliyorum o ledleri de çok araştırdım ama almayı düşünmüyorum ledler hakkında bilgin varsa Benin dediklerime bakıp bana onlar üstünden bi fikir vermeni isterim

İlk attigin link guzel led
Ama fiyatina gore dusuk randiman bence
İyi arastimamissin belliki
Bestwa isiklar var gir sitesine 3 binliraya kral isiklar var 
Ama kafani bulandirmayim attigin ilk isik cob led 42 cm ebati var bu ufak bi yayilim demek olur, ama ledlerin altindaki buyutecler felaket isik veriyor 3 kati etki demek yani
Kisacasi al ve dene seni takip edicem bakalm nasil sonuclar gorucez kanka

Kafam ışık konusunda gereğinden fazla bulanık zaten hocam birisi o cob ledleri öneriyor yada qb led 2. Linktekini bestwa ya falan bakıyorum lümenleri falan baya yetersiz 2000w bile 20bin lümen bana yetersşz geliyor linkte olan ledlerden daha iyi verim alırmışım gibime geliyor ama dediğin gibi artık birini alıp deneyerek test edeceğim inşallah güzel sonuçlar alırım sanada teşekkür ederim bol hasadın olsun

Xxooxx' Alıntı:
Nobodyisperfect' Alıntı:
İlk attigin link guzel led
Ama fiyatina gore dusuk randiman bence
İyi arastimamissin belliki
Bestwa isiklar var gir sitesine 3 binliraya kral isiklar var 
Ama kafani bulandirmayim attigin ilk isik cob led 42 cm ebati var bu ufak bi yayilim demek olur, ama ledlerin altindaki buyutecler felaket isik veriyor 3 kati etki demek yani
Kisacasi al ve dene seni takip edicem bakalm nasil sonuclar gorucez kanka

Kafam ışık konusunda gereğinden fazla bulanık zaten hocam birisi o cob ledleri öneriyor yada qb led 2. Linktekini bestwa ya falan bakıyorum lümenleri falan baya yetersiz 2000w bile 20bin lümen bana yetersşz geliyor linkte olan ledlerden daha iyi verim alırmışım gibime geliyor ama dediğin gibi artık birini alıp deneyerek test edeceğim inşallah güzel sonuçlar alırım sanada teşekkür ederim bol hasadın olsun
Sanada kolay gelsin bisi degil dostum
Eyvallah

szrlkrsii

Müptezel
kanka veg dönem bloom dönemi, bana açar mısın, filizlenmeden sonra toprak gübre olayını tam kesemedim direkt, gübrenin içine ekmiyor muyuz bu filizi hangi dönemlerde neye göre vericez şu vitaminleri çözemedim hala :D

szrlkrsii' Alıntı:
kanka veg dönem bloom dönemi, bana açar mısın, filizlenmeden sonra toprak gübre olayını tam kesemedim direkt, gübrenin içine ekmiyor muyuz bu filizi hangi dönemlerde neye göre vericez şu vitaminleri çözemedim hala :D

Hayatimda gordugum en garip soru bu heralde:)
Dostum hic arastirmamissin sen bence 
Yanlis anlama kusura bakma biraz kurcala forumu 
Kolay gelsin

trinity' Alıntı:
Nobodyisperfect' Alıntı:
Eyvallah dostum 3 adet var bestwa 600 wa
 kanka 3 tane 600w ledi kaç saat yakıyorsun ve faturaya nekadar yansıyor,bilgi verirmisin.
Dumanın bol olsun

Moruk 170 tl geldi gecen ay 12 saat yakimda
Ama simdiki ay geldi fatura 300 tl geldi cunku 2 adet 600 watt led yaktim
1 adet yanina 250 hps koydum 300 tl geldi oyle oluncada

edizparlar

Yeni üye

Nobodyisperfect' Alıntı:
trinity' Alıntı:
 kanka 3 tane 600w ledi kaç saat yakıyorsun ve faturaya nekadar yansıyor,bilgi verirmisin.
Dumanın bol olsun

Moruk 170 tl geldi gecen ay 12 saat yakimda
Ama simdiki ay geldi fatura 300 tl geldi cunku 2 adet 600 watt led yaktim
1 adet yanina 250 hps koydum 300 tl geldi oyle oluncad
abi selamlar dumanın bol olsun. 3 ay veg dönemi geçirttiğin bitkinin çiçeklenme dönemini ne kadar uzunlukta tuttun?  çadırın kaçlıktı? 150-150-200 kabinde 4 sativa (blue dream) yetişir mi sence

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • quorthon quorthon:
    ***** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • T Turco:
    * *
  • T Turco:
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ******** ****** *** ******* *** **** *** ******** ******** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • Bomberx Bomberx:
    ***** ********* ****** ***** hahahaha*
  • O obeb:
    O obeb: ******** ***** ******* ***** ******** *** *** ********