MAGİC MUSHROOM SPOR

nasa

Doktor
Merhaba babuşlar önceki konumda bahsettiğim bir yerden sporlarımı aldım türü Penis Envy türü halüsünojik tür bir mantar şimdi babalar şöyle bir sorum var ben bunu aldım elime ulaştı internetten araştırdığıma göre 2 litre vermikülit steril maske steril eldiven ve mikrobakteriyel filtre poşetlerini de aldım şimdi bu malzeme benim elimde de ben bu kağıda basılmış sporu vermükülite nasıl aktaracağım bu konuda yeşillendirirseniz hoş olur ​
ayrıca ekleyeyim eğer beni bu konuda yeşillendirirseniz gün gün mantar yetiştirme hakkında günlük yapacağım​
Mantarcılar kalkın üretime !​

Bee

Yeni üye
kankacım takipteyim. Nasıl aldın nasıl geldi bunlarıda paylaşırsan harika olur. Aradığın sorularada en güzel yanıtı video olarak YouTube dan bulursun diyedüşünüyorum. hem uygulamayıda görmüş olursun. Şansın bol olsun

nasa

Doktor
Cvp: MAGİC MUSHROOM SPOR

Bee' Alıntı:
kankacım takipteyim. Nasıl aldın nasıl geldi bunlarıda paylaşırsan harika olur. Aradığın sorularada en güzel yanıtı video olarak YouTube dan bulursun diyedüşünüyorum. hem uygulamayıda görmüş olursun. Şansın bol olsun

etsy da bir kaç araştırma yap bulursun 150 tl ye aldım 40 küsür kargo ödedim 15 lira vergi stealth göndermesi için görüştüm göndericiyle kitap içine koymuştu zaten gümrükte açıp bakmamışlar bu arada büyük bir shroom rehberi ihtiyacınız olan bilgileri oradan alabilrisiniz yabancı kaynaklardan çeviri yapıp alıyorum

Port

Yeni üye
Cvp: MAGİC MUSHROOM SPOR

morph' Alıntı:
Bee' Alıntı:

etsy da bir kaç araştırma yap bulursun 150 tl ye aldım 40 küsür kargo ödedim 15 lira vergi stealth göndermesi için görüştüm göndericiyle kitap içine koymuştu zaten gümrükte açıp bakmamışlar bu arada büyük bir shroom rehberi ihtiyacınız olan bilgileri oradan alabilrisiniz yabancı kaynaklardan çeviri yapıp alıyorum

Kanka merhaba mantarcılıkla uğraşıyordum eskiden konunu fotoğraf ile zenginleştirirsen belki yardımım dokunabilir

Poncikk

Yeni üye
Merhaba babuşlar önceki konumda bahsettiğim bir yerden sporlarımı aldım türü Penis Envy türü halüsünojik tür bir mantar şimdi babalar şöyle bir sorum var ben bunu aldım elime ulaştı internetten araştırdığıma göre 2 litre vermikülit steril maske steril eldiven ve mikrobakteriyel filtre poşetlerini de aldım şimdi bu malzeme benim elimde de ben bu kağıda basılmış sporu vermükülite nasıl aktaracağım bu konuda yeşillendirirseniz hoş olur
ayrıca ekleyeyim eğer beni bu konuda yeşillendirirseniz gün gün mantar yetiştirme hakkında günlük yapacağım
Mantarcılar kalkın üretime !​
Konunun linkini verir misin bulamadim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ******** ********** ********** ** **** ** ******** ********* **** **** *******
  • N NoStressKush:
    ** ******** ** ***** ****** ** ****** **** ******* * **** ****** ***** ******* ***
  • S sharkek:
    *** ***** ****** * **** ** ******* *** **
  • S sharkek:
  • Coke Coke:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** hahahaha ********* hahahaha* *****
  • Coke Coke:
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********* ******** ***** ******** ******* ********* ******** **** hahahaha ******** ***** *** hahahaha
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** **** ** ****** ********* * ******* *** ****** ******** ***** ****** ********* hahahaha ** ***** **** *** **********
  • Emmy Emmy:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** ****** ***** ******* **** ******* ******** ******* hahahaha* ********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** ***** **** * ******* ****** ***** hahahaha* ** ******* *********
  • VendettaX VendettaX:
    **** ****** ***** ********* ******** *** ********** ** **** ***** ******* ****** ***** **** ******* ********* ** *
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahahahahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* ****** **** ****** **** **** *** ** ****** *** ***** ***** **** ** ****** ********* * ******* *** ****** ******** ***** ****** ********* hahahaha ** ***** **** *** **********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* ****** **** ****** ***** ***** ********** ***** ******* *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ****** **** ********* hahahaha ******** **** *** ******* *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** hahahaha****** ***** ******** ***** ** hahahaha**
  • İstanbul İstanbul:
    ***** **** ****** ***** *** ****** ********* ******** ***** hahahaha*** ***** ********* ***** ******** **** ***** ***** ***** ********** ** *******
  • İstanbul İstanbul:
    İstanbul İstanbul: *** *** ** *****