Lutfen beni bilgilendirin

SuperKafa

Kıdemli Üye
Dostum tabi üstadlar daha iyi yorumlarlar ama yaprak uçlarındaki sararmalar gübreyi fazla yüklemekten olmuş gibi ama onun harici bi sıkıntı yok gibi

MarijaneyTR

Doktor
Kanka grow gübresine devam ediyor musun gübrelerin neler uyguladığın ml nedir ve uygulama aralığı nedir ?
Grow gübresini kestim kanka . Kullandigim gübreler AGROERA gübreleri pk , np , mix kullandım dunen 2.5 litre suya 1.5 ML uygulama aralığım 2 hafta bir bu ikinci defa kullanmam kanka fazla kullanmadım

MarijaneyTR

Doktor
Fan yaprakların içi kahve rengi benekler oluşmuş benim tahminim grow gübresi fazla var yapraklar çok koyu yeşil sistemde p ve k gubrelerini iyi alamiyor bitki
Kanka flaş atsam faydası olurmu hasat vakti geldi zaten haftaya kesmeyi planliyordum flaş atıp karanlığa alsam 1 gün sonra toprak kuruduktan sonra kessem olur mu ?

varmibisey

Kıdemli Üye
Kanka flaş atsam faydası olurmu hasat vakti geldi zaten haftaya kesmeyi planliyordum flaş atıp karanlığa alsam 1 gün sonra toprak kuruduktan sonra kessem olur mu ?
Hasat zamanı geliyorsa flush at kanka suyu yavaş yavaş ver ilk etapta normal su verip sonra ayarlı bi 5 10 lt re ile davam da edebilirsin komple ph ayarlı da yapabilirsin kankanin flush konusu var onu oku uygula dostum

Fan yaprakların içi kahve rengi benekler oluşmuş benim tahminim grow gübresi fazla var yapraklar çok koyu yeşil sistemde p ve k
Grow gübresini kestim kanka . Kullandigim gübreler AGROERA gübreleri pk , np , mix kullandım dunen 2.5 litre suya 1.5 ML uygulama aralığım 2 hafta bir bu ikinci defa kullanmam kanka fazla kullanmadım
Kanka blooma geçerken flush attın mı bitkinde azot fazlılığı var kanka büyük ihtimalle besin kitlenmesi yaşıyor kızın toprak için pH metre varsa bi bak kanka toprağın pH nedir p K gübresinden yararlanamıyor kızın tabi üstatlarda işe bi el atsın emmim daha iyi bilir @Canna

Kanka blooma geçerken flush attın mı bitkinde azot fazlılığı var kanka büyük ihtimalle besin kitlenmesi yaşıyor kızın toprak için pH metre varsa bi bak kanka toprağın pH nedir p K gübresinden yararlanamıyor kızın tabi üstatlarda işe bi el atsın emmim daha iyi bilir @Canna
E aynen kanka hasatın geldiyse kademeli flush at ilk boş at giden gitsin 2. Pekmezli at. 3. Gene boş atarsın

MarijaneyTR

Doktor
Hayır kanka blooma geçerken flaş atmadım ama büyük ihtimal gubre fazlalığı birde benim toprak kurumuyor hep nemli 1 ay gecsede nemli kalıyor dün yapraklar biraz salmıştı kendini dedim gübreli su vereyim hata yaptim keske sade su verseydim toprağın ph dengesini ölçecek aletim yok . Normal musluk suyu veriyorum bugün e kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım ama dün en büyük hatayı yaptim deneyim oldu .

MarijaneyTR

Doktor
Hasat zamanı geliyorsa flush at kanka suyu yavaş yavaş ver ilk etapta normal su verip sonra ayarlı bi 5 10 lt re ile davam da edebilirsin komple ph ayarlı da yapabilirsin kankanin flush konusu var onu oku uygula dostum
Hasat zamanı geldi kanka tamam öyle yapicam . Konuyu okurum tsk ederim verdigin bilgiler için

Hayır kanka blooma geçerken flaş atmadım ama büyük ihtimal gubre fazlalığı birde benim toprak kurumuyor hep nemli 1 ay gecsede nemli kalıyor dün yapraklar biraz salmıştı kendini dedim gübreli su vereyim hata yaptim keske sade su verseydim toprağın ph dengesini ölçecek aletim yok . Normal musluk suyu veriyorum bugün e kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım ama dün en büyük hatayı yaptim deneyim oldu .
Kanka senin hasatında gelmiş bi lens gibi dalga var ya aklıma gelmedi işte ondan edin fazla para değil kanka tricomları takip et at flush kademeli at dedim gibi

Hasat zamanı geldi kanka tamam öyle yapicam . Konuyu okurum tsk ederim verdigin bilgiler için
Kanka örnk saksın 10 lt se 20 lt su ayarla ver gitsin kurusun toprak gene aynı yap 20 lt su at içine 6 yemek kaşığı pekmez ver kurusun son flush istersen fazla suyla at çünkü kullandığın gübre kimyasal galiba içerken Boğaz’ına oturmasın 10 lt se saksın yap 30 lt su ver gitsin

MarijaneyTR

Doktor
Kanka örnk saksın 10 lt se 20 lt su ayarla ver gitsin kurusun toprak gene aynı yap 20 lt su at içine 6 yemek kaşığı pekmez ver kurusun son flush istersen fazla suyla at çünkü kullandığın gübre kimyasal galiba içerken Boğaz’ına oturmasın 10 lt se saksın yap 30 lt su ver gitsin
Tamam kanka verdiğin bilgiler için çok tsk ederim. Bugünden itibaren bu verdigin bilgiyi yapiyorum . Tek bilmek istediğim flus atıp yine isigami alayim yoksa karanligima alayim ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** **** ******* ********* hahahaha** **** **** *** **** ** ******** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*
  • kkush kkush:
    *** ****** *** *** ****** ****** hahahaha
  • kkush kkush:
    ** ******** ********** **** ***** ********* ***** hahahaha***
  • TabldotLife TabldotLife:
  • kkush kkush:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ******** hahahaha* ********** ******** **** **** ****** ********** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ***** ***** ***** ***** hahahaha ** ******* ******* ******** *** ***
  • kkush kkush:
    *** ****** ******* ********* ********** ******** ** ** ******** hahahaha****** *** ********** **
  • kkush kkush:
    ***** ******** ******** **** **
  • kkush kkush:
    ****** ********* ***** ******** **
    *** *** hahahaha*** **** ****** ****** ***** ***** ** ***** **** ***** ***** ***** ***** ******
  • kkush kkush:
    ****** ********* ****** **
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** hahahaha**** *** ** ***
  • kkush kkush:
    ********** ********* *** ******** ******* ****** hahahaha* ***** ***** ******* ***** ******** ** ** **** ***** ***
    **** ******* ******* ********** ********* *** ******** ******* ****** *******
  • kkush kkush:
    ****** **** ***** hahahaha* hahahaha *******
    ****** ***** * ***** *** hahahaha ***** ******* ********** ********* **** ****** ******** ***** *** ****** ********* **********
  • kkush kkush:
    hahahaha **** **** ** ********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ********* ****** *** **** ******* **** *** ********** ******** ****** *** ***** ****** ********
    TabldotLife TabldotLife: ***** ******* **** ****