LST ??

John Snow

Doktor
https://www.tohumsuz.com/threads/gardırop-haze-yeni-nesil-günlük.35705/ 4 oldu

Ben bir tek qb kullandığım için o fiyatlara önerim yok, hps, cob falan kullanan kankalara danışabilirsin de bu sıcakta o da nasıl olur bilemedim
Konuyu dışarıdan dahil oluyorum ama bu sıcaklarda o ışıklara o bitki dayanamaz çünkü 40 dereceleri falan bulur ama evin serinse ya da klimalı bir ortamda ise istediğin ışıkla git ama yine de kuantum board ayarında olmayacaktır

YouDet

Üye

YouDet

Üye
Konuyu dışarıdan dahil oluyorum ama bu sıcaklarda o ışıklara o bitki dayanamaz çünkü 40 dereceleri falan bulur ama evin serinse ya da klimalı bir ortamda ise istediğin ışıkla git ama yine de kuantum board ayarında olmayacaktır

klimalı değil ama ortalamada oda ısısında kalıyor kanka 23 24 derece gibi. hps ve cob bakacağım

John Snow

Doktor
kanka kabin olmadığı sıcaklık yine oda ısısında kalır aşağı yukarı o yüzden ısıdan yana pek bi sorun yaşayacağımı sanmıyorum. dediğin gibi cob yada hps bi bakayım
Elektriğe %38 zam geldi biliyorsun normalde kuantum bot 500 lira elektriğe ekstra ilave ediyorsa senin kullanacakların 1.000 lira 1.500 gibi bir rakama tekabül edecektir rakamları örnek olarak verdim yani 2-3 katı daha fazla elektrik tüketeceksin kuantum bord haricinde kullanırsan

YouDet

Üye
Elektriğe %38 zam geldi biliyorsun normalde kuantum bot 500 lira elektriğe ekstra ilave ediyorsa senin kullanacakların 1.000 lira 1.500 gibi bir rakama tekabül edecektir rakamları örnek olarak verdim yani 2-3 katı daha fazla elektrik tüketeceksin kuantum bord haricinde kullanırsan
aile evindeyim kanka elektriği onlar ödüyor, o yönden pek sıkıntım yokda ısı için ne yapabilirim bide ona bakacağım :D :D :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
    VisneliKadayif VisneliKadayif: **