Lst eğitimi ve son durum

• Konbuyu başlatan Üye silindi 23835
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 23835

Guest

Lst ve topping işlemlerinin sonucunda 45 gunluk photo big bud. Ne zaman çiceklenmeye geçmeliyim sizce arkadaşlar

Ü

Üye silindi 23835

Guest
Kanka torch+cfl beyaz işik 6500k tavsiye ediyorum. Ciçeklenmeye geçtiginde de cob ledin varsa cob led. Yoksa 2700k sarı işiklarla verimi arttirabilirsin.
Dortum ışık konusunda yardımcı olurmisin bende 4 bitki yapacağım auto ne onerirsin

Ü

Üye silindi 23835

Guest
bence bir ay daha vegte tutup tüm alanı doldur scrog file çekip bundan sonra çiçeklenmeye sokarsan daha fazla verim alırısn
Kanka file cektik mi sulama olayini nasil yapcaz bitkileri sabitliyoruz ya. Alttan nasil suyu tahliye edebiliriz. Arkadaki 2 bitkiye ulaşmak zor oluyor alan çok geniş degil

Ea644

Üye
Kanka file cektik mi sulama olayini nasil yapcaz bitkileri sabitliyoruz ya. Alttan nasil suyu tahliye edebiliriz. Arkadaki 2 bitkiye ulaşmak zor oluyor alan çok geniş degil
flush ı mı soruyorsun yoksa bildiğimiz saksıyı sulamayı mı
flush ı diyorsan eğer advanceden fluhs gübresi var sabit olmas sıkıntı değil
budama yap biraz daha boya giderler sonrada file çekersin bitki toparlayınca budadığın için sulamasıda daha kolay olur

Tropikal

Yeni üye
Bitkileri içerden çıkartıp mı suluyorsun alttan çok su geldiği için? Scorg file çektiğimizde saksıları her seferinde fileden girdip çıkartcaz mı zor olur bence benimde aklıma takıldı. Acaba büyük bir saksı altlıkla çözülebilir mi?

Nicce

Üye
Dostum Merhaba bende Outdoor Photo bitkilerime topping yapmayı düşünüyorum seninkiler bayağı güzel duruyor kaçıncı düğümdeson sonra kestin kelleyi ve daha sonrasında her hangi bir işlem yaptın mı yardımcı olursan sevinirim teşekkür ederim iyi akşamlar.

Ü

Üye silindi 23835

Guest
Dostum ben bitkiye topping 1 kere yaptim. Sonrasinda lst egtimi verdim daha cok buyumeden. Lst egitimi verirken saksinin tum çevresine dallari eşit yaymak çok onemli. O yuzden egitimleri hergun yapman gerekiyor buyudukçe baş kaldirdikça sen yön verip gene yatircaksin. Ben elektrik kablolariyla lst egitimi veriyorum. Bitki 50 gunluk oldu. Daha boya gitmedi hala yanlara doğru genişledi artik yavaştan yukarı doğru salcam bitkiyi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha***** ******* ** *** **** ***** *** **** **
    ******** ** ***** ********** ******* ** hahahaha* ******* ********* *** ******** ********** ******* ****** ***** hahahaha** ****** **** ***** *********
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ***** ******** **** **** ****** hahahaha******* hahahaha* ****
    hahahaha** hahahaha****** *** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ***** ***** ****** **** ****** ***** ******* ***** ****** *** **** ***** ******** **** **** ****** hahahaha******* hahahaha* ****
  • needrich10 needrich10:
    *** ****** ******** ******** ********* ******* ******* hahahaha **** hahahaha** ******** ******* ****** ********* hahahaha*** ****** ****** hahahaha *** * ***** ********* *******
    ********* ***** hahahaha *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** *** ******** ***** * *** hahahahahahahaha**** ** ***** ********** ******* ** hahahaha* ******* ********* *** **
    ***** ******** **** ***** **** **** *** ***** ***** ******* ****** *** ******** ***** * *** hahahaha*******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** *** ***** ***** ***** ********* ****** *** ****** ******** ******** ********* ******* ******* hahahaha **** hahahaha** ******** ******* ****** ********* hahahaha*** ****** ****** hahahaha *** * ***** ********* *******
    +1
    *** ****** hahahaha** ****** ******** ********** ******** ** **** ** ******** ***** *****
    +1
  • needrich10 needrich10:
    *** ***** ********** *** ****** ****** hahahaha******** *** ***** ***** ***** ********* ******
    *** **** hahahaha*** ***** ***** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** ***** ********** *** ****** ****** hahahaha
  • needrich10 needrich10:
    ** ****** ********* **** ******* **** hahahaha*** ****** **** ********* ******** ****** ********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** **** ******* **** *** *** ******* *** ***** **** *** hahahaha* **** ******** ******** *** ***** **
    +1
  • needrich10 needrich10:
    *** ******* ****** ******** **** ******* **** *** *** ******* *** ***** **** *** hahahaha* **** ******** ******** *** ***** **
  • needrich10 needrich10:
    ********* hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
  • O obeb:
    ***** **** ******* **** *** *** ******* *** ***** **** *** hahahaha* **** ******** ******** *** ***** **
    O obeb: ***** ** ***** ***** ***** **** ******* **** *** *** ******* *** ***** **** *** hahahaha*...