Lst eğitim kankalar içeri AUTO YARDIM

brkn23

Yeni üye
selamlar bitkilerim AUTO ortalama 30 günlükler çiçeklenme ye yeni girdi lstyi biraz geç uyguladım sizce nasıl azda olsa yapabilmiş miyim kızlar aşağıda bı yorumlarsanız sevinirim

brkn23

Yeni üye
Işıktan pekde belli olmuyor
Bazı fotolarda net çıkanlar var üstat ama yine yakında foto güncellerim bunları tekrar incelermelisiniz .
https://ibb.co/VwwmChW

cannabis16

Ordinaryüs
kardeşim,bitkilerin gayet sağlıklı..şimdiye kadar güzel gelmişler,çiçeklenme ile birlikte gübreye abanma vakti..ful doz ver organikse gübrelerin her sulamada..2 sulamada bir calmag da ekle gübreli suya..
bir de sana ve herkese tavsiyem illaki enzim gübresi al..powerzym,sensizym,cannazym vs.. kökler hem tertemiz kalsın hem de bolca oksijen bulsun..üst taraf için ışığının kuvveti ve havalandırman belirleyecek bol hasadı..

işin rast gitsin..

brkn23

Yeni üye
kardeşim,bitkilerin gayet sağlıklı..şimdiye kadar güzel gelmişler,çiçeklenme ile birlikte gübreye abanma vakti..ful doz ver organikse gübrelerin her sulamada..2 sulamada bir calmag da ekle gübreli suya..
bir de sana ve herkese tavsiyem illaki enzim gübresi al..powerzym,sensizym,cannazym vs.. kökler hem tertemiz kalsın hem de bolca oksijen bulsun..üst taraf için ışığının kuvveti ve havalandırman belirleyecek bol hasadı..

işin rast gitsin..
Güzel yorumub için saol dostum sayenizde biryerlere gelmeyi başardık heralde son hallerini konu actım KIZLARIMA bı bakıp yorumlarmısın https://www.tohumsuz.com/threads/55-gÜnlÜk-autolar-durum-nasil.25138/

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    ****** hahahaha
  • E ErdemRS6:
  • Night owl Night owl:
    **** *** ******** ****** ******** ***** **** ****** ****** ******** * **** ***** ******** ** ********* ***** ***** ** ******* *** *** * hahahaha***
  • Night owl Night owl:
    **** **** ****** ******* ****** hahahaha
  • Night owl Night owl:
  • E ErdemRS6:
    **** **** ********** ****** **** ******* ***** ******* **
  • Night owl Night owl:
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
    *** hahahaha **** * **
  • kkush kkush:
    ********* ***** ******* ******* ********** **** ****** * hahahaha *** ******** ****** ******** ***** **** ****** ****** ******** * **** ***** ******** ** ********* *****
    +1
  • Night owl Night owl:
  • kkush kkush:
    *** *** **** ******** **** **** ** ** hahahaha*

• Night owl Night owl:
    **** ******** ******** **** ****** ** ********* ***** ****** **** ** * ****** ****** ****** ** *** ******** * ***** ** hahahaha*** ********* ********* ***** ******* ******* ********** **** ****** * *******
  • E ErdemRS6:
  • Night owl Night owl:
    ** *** *** **** ******** **** **** ** ** hahahaha*
  • E ErdemRS6:
    *** *** **** ******** **** **** ** ** hahahaha* ******* ** ******* *****
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    hahahaha * **********
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******* hahahaha* ** ******** hahahaha**** **** ** *** ****** ****** ******* ** **********
  • kkush kkush:
    **** ********* ** ****** ***** **
    +2
  • E ErdemRS6:
    ******* ********* ** *** ******** ** ******* *** ****** hahahaha* ******** *********
    +1
  • kkush kkush:
    **
  • kkush kkush:
    **** ** **** ** ******* *** **
  • kkush kkush:
    hahahaha** *** ****** ***** ******** ** ********* **
    kkush kkush: hahahaha** *** ****** ***** ******** ** ********* **