Lsd tüketim süresi

SafOt

Yeni üye
Bende merak ediyorum evde aliminyum folyoya sarılı 4 adet var özel günler için bekletiyordum bide geçen 15 gündür folyoya sarılı şekilde cüzdanımda olanın çeyregini yaladım ama bişi yapmadı

Alp723518

Yeni üye
sıvıyı muhurluyorlar işte, uçan kaçan birşey değil; redditte okuduklarını göre sıvıya birşey olmadıkça(isi v.s) durabiliyor. yalnız bu arkadaşı bulan kişiler bizimle de paylaşabilir mi, ya da bı forum varmis dark birşey oraya nasıl gidebileceğimizi anlatabilir mi ?

bir de elinizde kit var mı ? yani ürünün gerçek lsd olduğunu biliyor muyuz

Ü

Üye silindi 30498

Guest
IcBlue da ben de çok LSD tüketen insanlar değiliz. Özellikle ben bir kaç deneyim sonrası alabileceğim verim hoşuma gitmiş olsa da, tüketimimi sınırladım. Ve devam etmiyorum.

Muhafaza şekli açısından ışık, ısı ve hava almamalı. Sentezlenen sıvı kağıda damlatılıyor. Ve tek prensibi var, o kağıttan başka yere temas etmemeli. Convik dostumuzun söylediği şey doğru. Folyoya bulaşmış olabilir. Sigara paketinin arkasındaki jelatinin içine at LSD'ni, çok fazla kurcalamayacağın bir dolabın içine bırak kalsın. Üzerine baskı yapacak bir şey koymamalısın.

elonmusk

Üye
Knka benim 6 aydır dis fırcası cantamda duran lsdler vardı aldım eskisi gibi bi kafası yoktu. Nerde sakladıgının cok önemi var. Buzdolabındaysa sorun olmaz 2 sene son bile alsan. Ama oda sıcaklıgında durursa etkisi azalıyor

obscurum

Yeni üye
sıvıyı muhurluyorlar işte, uçan kaçan birşey değil; redditte okuduklarını göre sıvıya birşey olmadıkça(isi v.s) durabiliyor. yalnız bu arkadaşı bulan kişiler bizimle de paylaşabilir mi, ya da bı forum varmis dark birşey oraya nasıl gidebileceğimizi anlatabilir mi ?

bir de elinizde kit var mı ? yani ürünün gerçek lsd olduğunu biliyor muyuz
kanka 4 derecede ve ışık almayan nemsiz bi yerde folyoya sarılı bir şekilde tutarsan yıllarca saklarsın ama ışıkta sıcaklıkta bozuluyor cok dayanıksız lsd o konuda

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    hahahahahahahaha
    hahahaha ** ********* ****** ****** ***** ******* ******* ******* *** hahahaha ********** ******** ***** **** ******* hahahaha ****** hahahahahahahaha*********
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    **** ******** ***** ** ******* hahahaha**** ***** ******* ********* ***** *** ** ***** ***** *** ******* ****** ********* *********
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    **** ******** ******** *** hahahaha** **** ********* *****
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • muadip muadip:
    ***** ***** ***** ******* ******* ********** ******* ***** ******* ********* ***** *** ** ***** ***** *** ******* ****** ********* *********
    +1
    ****** ****** *** ***** ***** ********* ******** ******** hahahaha hahahaha** **** ********* *****
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ***** ***** ***** ******* ******* ********** ** ***** ***** ***** **
    hahahahahahahaha
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha