Lsd sonrası anksiyete ve paronaya

Umt56

Üye
Selamlar, dostlar bundan 2 ay once lsd deneyimim oldu kötü bir yolculuk yaşadım. Sanırım kalıcı anksiyete sorunu oluştu gün içinde sorun olmuyor ama ot içince acayip derecede paronaya anksiyete yaşıyorum kötu düşünceler aklıma gelıyor hayatı sorguluyorum kendımle alakalı sorunları düşünüyorum hep alkol ile kullanırsam cok sorun olmuyor ama alkolsüz katlanılmaz derecede mutsuz oluyorum bu yüzden bi 10 15 gun ara verdım yine bi netice elde edemedım dolayısıyla içesım gelmıyor artık bıraz arastırma yaptım antipiskotık ilaçların işe yarıyacağını söyleyenler var daha once böyle bi olay basına gelen oldu mu? Ne yapabilirim doktor şart mı ? Sizce bunu nasıl yenebilirim

Shepard

Müptezel
Selamlar, dostlar bundan 2 ay once lsd deneyimim oldu kötü bir yolculuk yaşadım. Sanırım kalıcı anksiyete sorunu oluştu gün içinde sorun olmuyor ama ot içince acayip derecede paronaya anksiyete yaşıyorum kötu düşünceler aklıma gelıyor hayatı sorguluyorum kendımle alakalı sorunları düşünüyorum hep alkol ile kullanırsam cok sorun olmuyor ama alkolsüz katlanılmaz derecede mutsuz oluyorum bu yüzden bi 10 15 gun ara verdım yine bi netice elde edemedım dolayısıyla içesım gelmıyor artık bıraz arastırma yaptım antipiskotık ilaçların işe yarıyacağını söyleyenler var daha once böyle bi olay basına gelen oldu mu? Ne yapabilirim doktor şart mı ? Sizce bunu nasıl yenebilirim
Kanka sigara ile paranoya-anksiyete uzmanı olarak söylüyorum sigarayı bırakman lazım. Alkol ile içince sıkıntı olmamasının sebebi alkolun verdiği boşlama hissiyatı, sigaranın zaten doğalda var olan saykoaktif-paranoyak özelliklerini alıp götürüyor. Alkol ile esrar dünyadaki favori karışımım benim fakat bu da şu sorunu yaşatıyor. Bir süre sonra alkol olmadan esrar içmek keyifsiz hale geliyor. Maddi ve fiziksel olarak yarattığı hasarda az değil tabi. Bu yüzden alkol ile devam etmek yerine ya da doktora gitmek yerine elinde sigara varsa da içme koy bi yere. Belli bir zaman belirleme kendini ne zaman yeniden sadece sigara ile keyifli zaman geçireceğine inandığında sar güzel bi sigara bak keyfine. Şunu da unutma; esrar yapısı gereği saykoaktif bir uyuşturucudur. İçerken zaman zaman belli bir miktar paranoya-stress olabilir. Bunu yaşadığın psikolojik sıkıntı ile karıştırmamak gerek.

Kanka bende 2 aylik gibi bir surede 13-15 kere yanmistim ve biri bad tripti.Kucuk halusinasyonlar goruyo gibi oluyodum fakat sigara ictigimde daha da artiyodu bu olay.Sigara zaten anksiyeteyi,panikatagi cok kolay tetikleyen bi malzeme.Asit olsun olmasin,birinin anksiyetesini tetikliyosa kesinlikle ara verilmeli.Arkadasin dedigine kesinlikle katiliyorum.Zira bu durumdan cok buyuk sorun yasayan insanlae gordum.

Umt56

Üye
Kanka bende 2 aylik gibi bir surede 13-15 kere yanmistim ve biri bad tripti.Kucuk halusinasyonlar goruyo gibi oluyodum fakat sigara ictigimde daha da artiyodu bu olay.Sigara zaten anksiyeteyi,panikatagi cok kolay tetikleyen bi malzeme.Asit olsun olmasin,birinin anksiyetesini tetikliyosa kesinlikle ara verilmeli.Arkadasin dedigine kesinlikle katiliyorum.Zira bu durumdan cok buyuk sorun yasayan insanlae gordum.
Doktora gitmeyi düşünüyorum gün içinde de ara ara tutuyor lsd ve mantara gerçekten dikkat edılmesı gereklı onu anladım

Aynı şey mantarda başıma geldi anksiyetem vardı zaten bile bile yemiştim ama hiç bu kadar pişman olacağımı düşünmedim rahat bir kafa yapısına sahip değilsen uzak durmak gerek halisülojenik maddelerden.

Umt56

Üye
Aynı şey mantarda başıma geldi anksiyetem vardı zaten bile bile yemiştim ama hiç bu kadar pişman olacağımı düşünmedim rahat bir kafa yapısına sahip değilsen uzak durmak gerek halisülojenik maddelerden.
Kesınlıkle kanka kafanın boş olması şart sağlam mental yoksa uzak durcaksın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
    **** ****** **
  • kkush kkush:
    ********* ******* ******* ******* ********* hahahaha ***** ** ********* **
  • Mest Mest:
    hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
  • D despotdes:
    ** ** ********** **
  • Mest Mest:
  • Mest Mest:
  • kkush kkush:
  • D despotdes:
    *** ****** ** **** ***** *** ***** hahahaha* **
  • kkush kkush:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ******* ****** hahahaha ** ******* ****
  • kkush kkush:
    ******* ********** ***** ******* hahahaha**** ** ****** ********* ** ********** ****** ********* ******* *****
  • kkush kkush:
  • D despotdes:
    ***** ***** ***** ********* ******* hahahaha ******* ******* ****
    +1
  • kkush kkush:
    ****** ******* **** *** **
  • kkush kkush:
    *** ******** hahahaha* **
    +1
  • Mest Mest:
    ***** *** ******** ******** ********** **** hahahaha***** ******* ****** hahahaha* ***** ****** ****** **** hahahaha* ******
  • Emmy Emmy:
    ***** ****** ******** *** ******** ** ***** *** ***** ********** ****** ***** **** ****** ****** ******* ** ****** *** ***
  • Mest Mest:
    **
  • kkush kkush:
    ********** *** hahahaha** hahahaha****** hahahaha ****** ******** *** ******** ** ***** *** ***** ********** ****** ***** **** ****** ****** ******* ** ****** *** ***
  • Emmy Emmy:
    ***** ********* ***** ********** *** ****** hahahaha ***** ***** ** *** **** *** ***** ****** ***** ***** ****** *** ******* **** ***** *** ******** ******** ********** **** hahahaha***** ******* ****** hahahaha* ***** ****** ****** **** hahahaha* ******
  • Mest Mest:
    ****** ****** ******* ****** ****** ******* *** ******* *** ****** ** **** ***** *** ***** hahahaha* **
  • D despotdes:
    ** ***** *** ********** ******** hahahaha* **
  • kkush kkush:
    kkush kkush: * *****