Lsd siparişi geçildi

Ezhel

Üye
29.01.2021 tarihinde verdim siparişi İsviçre'den yola çıkmış bulunmakta.
Sahte isim soyisim , gerçek adresimi verdim inşallah buraya gelince alamama gibi sıkıntıya düşmem
15x200 ug 25 euro Kankam güzellik yaptı 5 tane fazladan yolladı.

11.02.2021 bi hareket yok bekliyorum önümüzdeki hafta gelir diye düşünüyorum

17.02.2021 bekliyoz

28.02.2021 Reship yaptı Hollandadan

15.03.2021 Yalan dolan oldu kankalar belli oldu bu hafta son hafta gelirse gelir gelmezse gelmez artık

Son düzenleme:

Ezhel

Üye
Son 3-4 ayda LSD'den en az 5-6 kişi yakalandı ve sen gerçek adresini vermişsin. Cesaretine hayran kaldım :) Takipsizi apartman kapısına bırakıp giderler. Takipliyse zaten alamazsın sahte isimle.
Kanka sahte isim olduğu için problem yaşayacağımı düşünmüyorum sicilimde tertemiz isviçreden geliyor bide hollanda falan da değil beni alıp kim napsın moruk zaten ben kendimi savunacak kabiliyetteyim 12 senedir garsonum ikna kabiliyetim hatsafhada benim olmadığını her türlü ispatlar ikna ederim kötü bir durum olursa ama olacağını sanmıyorum şimdi ptt elemanını yakalayıp evde olmayacağımı buraya gelen postayı balkona bırakmasını tembihleyeceğim sonra da alırım kanka bakalım inşallah gelir de mod izni olursa burdan 2 3 kişiye de 1er pul yollarım

Kanka sahte isim olduğu için problem yaşayacağımı düşünmüyorum sicilimde tertemiz isviçreden geliyor bide hollanda falan da değil beni alıp kim napsın moruk zaten ben kendimi savunacak kabiliyetteyim 12 senedir garsonum ikna kabiliyetim hatsafhada benim olmadığını her türlü ispatlar ikna ederim kötü bir durum olursa ama olacağını sanmıyorum şimdi ptt elemanını yakalayıp evde olmayacağımı buraya gelen postayı balkona bırakmasını tembihleyeceğim sonra da alırım kanka bakalım inşallah gelir de mod izni olursa burdan 2 3 kişiye de 1er pul yollarım
valla böyle bişi varsa ben talibim kankam 1 senedir deneyemedim valla

nasa

Doktor
aynen kanka izin çıktı şuan gönderiyorsun ptt den herkeşlere :D sen onu unut yani o dediğinle @TohumsuzEsrar ın bu yorumu beğenmesi aynı ortantıda

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kawinnnz kawinnnz:
    ****** *** ******* hahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    ******* hahahaha*** ******* ****** ******** ****** ***** **** *
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahahahahahaha ***** ****** ***** ***** ** ******* hahahaha ********** ** *****
    ******* hahahaha*** ******* ****** ******** ****** ***** **** *** *** **** ***** ***** ******* ******** ***** hahahaha**** ****** *****
    +1
    hahahahahahahaha
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahaha**** hahahahahahahaha*** *** hahahaha **** **********
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** *** ******* **** **
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • psychdelicman psychdelicman:
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahaha**** hahahahahahahaha*** *** hahahaha **** ********** ********** ********* *** ***** ********* *** ***** hahahaha ***** ****** ********* ** ***** ******* ******** **** ******** **** *******
    ******** ********** hahahaha**** *****
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ********* **** ****** * ***** ******** ** ******** **** ******** ****** **** * ****** **** *** *****
  • kawinnnz kawinnnz:
    *** ***** ***** ***** **** ****** ****** hahahaha*** **
    hahahahahahahaha hahahaha****
    ***** * ********* **** ***** ******** *** **** **** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahahahahahaha********** *****