Lsd Satan bir çorbacı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kankalar şimdi size iki sorum olucak.

Acaba lsd nin de Sahtesi olurmu kankalar.Acaba alıyımmı? Bide başlangıç olarak. kç mg öneririsiniz?

Bide Benim Kartaldan aldığım cigara sürekli benim uykumu getiriyor.Mal gibi yapıyor.Baş ağrısı gibi ama değil.Vucudumu acayip gevsetiyor.Kendimi hissetmiyorum gibi.Sizce bu indicamı dır?

bir daha ordan almiycam Bu sefer bagcilardakini deneyecem 2.bucuk 3 grmını 500 liraya.

10 grımını 1000 e indirtirim herhalde.Yaw keşke isminide bilseler arkadas yaw.Sizce turkiyede genetik satan çorbacilardan varmidir ki?

Cinsler ne olabilirki?
acaba o kartaldan aldigim Afgani kush olabilirmi?

Ü

Üye silindi 29801

Guest
Selam kanka. Lsd'nin analoglari mevcut evet. Research chemical (RC) diye gecer. Benzer etkiler gosterir. Kullanacagin lsd nin gercek olup olmadigini anlamak icin test kiti temin edebilirsin. Turkiyede nereden bulunur bilmiyorum gercekten.

Tek pul genelde 100-110 ug dir. Mikrogram olarak gecer. Tek kagit, denemen icin en uygun doz. 2 veya 3 kagit kontrolu zorlastirabilir. Her bir trip (yolculuk) arasinda minimum 2 hafta ara vermen gerekir (tolerance break). Vucut cok hizli ve ani bir sekilde tolerans gelistirir LSD ve mantar turu psychedelic maddelere. Bugun 1 pul alsan, yarin ayni hisse ulasmak icin minimum 2 pul tuketmen gerekir, ki o bile bazen yeterli olmayabilir. O yuzden her zaman ara vermek hem psikolojine hem de butcene toparlamasi icin olanak saglar. Sigara konusunda pek iyi degilim ona bir cevap yazmiyim. Asit konusunda sorun olursa yazarsin..

Selam kanka. Lsd'nin analoglari mevcut evet. Research chemical (RC) diye gecer. Benzer etkiler gosterir. Kullanacagin lsd nin gercek olup olmadigini anlamak icin test kiti temin edebilirsin. Turkiyede nereden bulunur bilmiyorum gercekten.

Tek pul genelde 100-110 ug dir. Mikrogram olarak gecer. Tek kagit, denemen icin en uygun doz. 2 veya 3 kagit kontrolu zorlastirabilir. Her bir trip (yolculuk) arasinda minimum 2 hafta ara vermen gerekir (tolerance break). Vucut cok hizli ve ani bir sekilde tolerans gelistirir LSD ve mantar turu psychedelic maddelere. Bugun 1 pul alsan, yarin ayni hisse ulasmak icin minimum 2 pul tuketmen gerekir, ki o bile bazen yeterli olmayabilir. O yuzden her zaman ara vermek hem psikolojine hem de butcene toparlamasi icin olanak saglar. Sigara konusunda pek iyi degilim ona bir cevap yazmiyim. Asit konusunda sorun olursa yazarsin..
Eywallah kanka.Mükemmel yazmıssın.Yaw şimdi bizim ekonomide zor biraz düşünsene diyelim ki aldım lsd yi test kitine yatirdim.Tmm diyelim orjinal çıktı.Ee mesela ne kadar aldım 200 tl çöp olur mesela.Ama değermi değer.çunku ne ictigini bilirsin.Peki kanka bu test kitlerini nereden satın alabilirim.Varmı thc kiti felanda.Ucuza alabileceğim.Yada Turkiyede satilan?

Ü

Üye silindi 29801

Guest
Eywallah kanka.Mükemmel yazmıssın.Yaw şimdi bizim ekonomide zor biraz düşünsene diyelim ki aldım lsd yi test kitine yatirdim.Tmm diyelim orjinal çıktı.Ee mesela ne kadar aldım 200 tl çöp olur mesela.Ama değermi değer.çunku ne ictigini bilirsin.Peki kanka bu test kitlerini nereden satın alabilirim.Varmı thc kiti felanda.Ucuza alabileceğim.Yada Turkiyede satilan?
Hmmm. Ehrlich test kitleri var bildigim kadariyla amazonda vs satiliyor ama Turkiyede bulman gercekten zor. Imkansiz hatta. Ne yazik ki Turkiyede harm reduction (zarar azaltma) konusuna pek onem verilmedigi icin bu tur seyler zor oluyor. Eger denemek istiyosan alip denemen gerekiyo kanka isin kotu tarafi bu

Bu arada ben 120 oduyorum. Bilgin olsun

Hmmm. Ehrlich test kitleri var bildigim kadariyla amazonda vs satiliyor ama Turkiyede bulman gercekten zor. Imkansiz hatta. Ne yazik ki Turkiyede harm reduction (zarar azaltma) konusuna pek onem verilmedigi icin bu tur seyler zor oluyor. Eger denemek istiyosan alip denemen gerekiyo kanka isin kotu tarafi bu

Bu arada ben 120 oduyorum. Bilgin olsun
Anladım kardeşim.Yok ben 200 ödüyorum demedimki.Örneğin bir fiyat verdim.Lsd hayal gücünü artırıcı bir etkisi varmı.Yani seni uyutuyormu yoksa canlandırıcı Bir tribimi var

Spectre

Yeni üye
kanka LSD anlatılmaz yaşanır. test kiti filan zor iş deneme yanılma çalışır tr de. sana nacizane tavsiyem LSD de tat koku olmaz. RC denilen araştırma kimyasallarında genelde tat olarak ecza ilaçlarını andıran bir kimyevi ilacımsı acımsı bir tad mevcuttur bunu da anca dil e deydik den sonra anlayabilirsin. Bol şans..

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 29801

Guest
Anladım kardeşim.Yok ben 200 ödüyorum demedimki.Örneğin bir fiyat verdim.Lsd hayal gücünü artırıcı bir etkisi varmı.Yani seni uyutuyormu yoksa canlandırıcı Bir tribimi var
Yani asit aslinda bir uyarici. Uyutmaz, etkisi bitmeden uyuyamazsin bile. Hayal gucun renkler olaylara bakis acin muthis oranda degisiyor. Cok ruhani bir tarafi da var aslinda. Tamamen sana bagli. Meditasyon yapmak bile harika hissettiriyor. Spectre'nin dedigi gibi aynen tat almaman lazim. Koku olmamasi lazim. Diline ya da dil altina biraktigin an tat almiyorsan acilik yoksa her sey harika. Gercekten anlatamam o hissi. Kelimeler yetmez Spectrenin dedigi gibi :D buldun madem boyle bir firsatin var..iyi yolculuklar dilemekten baska bir sey diyemem. Sadece rahat hissettigin bir ortamda, rahat olabilecegin birisiyle olmani onerebilirim. Her sey harika olacaktir zaten eminim. Yeter ki kendini rahat tutabil, sen tutamazsan arkadasin sana yardimci olsun. Ben 4 pulu ilk denedigimde peak yasarken dusuncelerimi hislerimi kontrol edemedim, arkadasim beni o zor durumdan cikardi, kurtardi. Arkadasim o an orada olmasa belki saatlerce bad trip yasayacaktim.

Eger otla aran baya iyiyse peak sirasinda ufak bir joint patlatabilirsin. Kimileri yapilmamasini oneriyor ama benim farkettigim hem LSDnin etkisini cok arttiriyor, hem de suresini uzatiyor. Denemek denememek sende kanka

Spectre

Yeni üye
Her seferinde yanında Weed tüketmişimdir. Weed resmen hareket ediyor canlı biseyi sarıp içmeye çalışıyorsun. zaten kokusu tarifsiz eğer güzelde bir otun varsa ben içmenin yanında bi sömeği avucumun içine alıp tüm gece kokladığımı bilirim :) ama tabiki mushroom ve DMT tek geçerim bu yaştan sonra LSD düşününce bile yorucu geliyor :) hoş DMT de yapmıyorum kenarda olmasına rağmen 3 sene olmuştur son yaptığımdan beri psychedelic lerin iyileştirici özelliği gerçekten tarifsiz severim

Woppy

Ordinaryüs
Aaaa DMT...onu bir deneyebilsem gozum acik gitmem :D tahmin bile edemiyorum nasil bir yolculuk oldugunu
Knk bu kadar asit konusunda bilgim var neden bi San Pedro alıp denemiyorsun altı üstü kaktüs alıp kenara koysan bile büyüyor grow yapıyorsan at cadıra coşsun arada b 52 tarzı gübreyle beslersen azıyorlar resmen. Cok bilgim oldugundan söylemedim bende forumdan arıstırma felan ögrendiğim denemedim ama başka kaktüsler yetiştiriyorum acayip oluyorlar b52 tarzı gübre verdinmi

Knk bu kadar asit konusunda bilgim var neden bi San Pedro alıp denemiyorsun altı üstü kaktüs alıp kenara koysan bile büyüyor grow yapıyorsan at cadıra coşsun arada b 52 tarzı gübreyle beslersen azıyorlar resmen. Cok bilgim oldugundan söylemedim bende forumdan arıstırma felan ögrendiğim denemedim ama başka kaktüsler yetiştiriyorum acayip oluyorlar b52 tarzı gübre verdinmi
Knk Yanlış Anlaşılmasın Ben Grow Yapmıyorum.Gübrelerden de anlamam.

San pedroya değinince onun 3 veya 4 yıllık olması lazımmış ki ancak kafa yapsın.

Woppy

Ordinaryüs
Yok be knk ne 3 4 yılı full güneş altında veya güneş gören biyerde 3 4 ay güzel bakımla kullanılabilecek boyuta gelıyor bi forumu kurcala istersen. Bu arada sen daha grow yapmıyorsan yapdıgında senden cekecegimiz var desene :) ;)

Ü

Üye silindi 29801

Guest
Ya bir kere san pedro aldim aktif degildi. Satici kandirdi. Sahibindende bi adam var gorustuk bu isi ciddi ciddi yaptigini soylemisti, anlatmisti ama guvenemedigim icin alip yetistirmemistim. Tekrar bir bakmam lazim aslinda haklisin

Yok be knk ne 3 4 yılı full güneş altında veya güneş gören biyerde 3 4 ay güzel bakımla kullanılabilecek boyuta gelıyor bi forumu kurcala istersen. Bu arada sen daha grow yapmıyorsan yapdıgında senden cekecegimiz var desene :) ;)
Off AynenGrow yapmadığım haldeee.
adım grupta Konucu beye çıkmış...

Olta atar gibi Konu açıyom.Grow yaptığımda papa pam.

Ya bir kere san pedro aldim aktif degildi. Satici kandirdi. Sahibindende bi adam var gorustuk bu isi ciddi ciddi yaptigini soylemisti, anlatmisti ama guvenemedigim icin alip yetistirmemistim. Tekrar bir bakmam lazim aslinda haklisin
Sahibindeki Adamı biliyorum.Antalyadan gönderiyor.Hatta bir ara bu abiye sordum.Abi dedim Kafası Varmı bunların be dedim.Dedi bu onlardan değil tmm Buda san pedro ama.Bu bir yıllık mı ne dedi.Yani kafası olması için 2 yıl olması lazım.Adam anlattı.Yoksa niye satmasın.Yasak değill bişey değil.Hatta cigaradan bile konu açtım.Sonrq kapattim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    gorilladam gorilladam: **