Lsd mikrodoz nasıl kullanılır?

obeb

Üye
Kankacım merhaba, 1 ug başına 1 ml su, 200 ug pul için 200 ml su gibi düşün bu karışıma 20 ml kadar gin veya vodka ekle, kilona bağlı olarak 10 ml ile 25 ml arası günlük olarak kullanabilirsin. 4 gün kullan 3 gün ara ver şeklinde kullanman tavsiyemdir.
Genel olarak yaratıcılık, üretkenlik, odaklanma, konsantrasyon ve anksiyete azaltma gibi etkileri mevcut.
Bazı bağımlılık tedavilerinde kullanıldığını biliyorum.
Hocam selamlar, suda çözündürme işini nası yapıyorsunuz. Pulu suya atıp bir süre bekletme gibi mi?

Mycena lux-coeli

Kıdemli Üye
Not : İlk mikrodose deneyiminizi boş bir günde yapmanızı tavsiye ederim.
Ekstra bilgi
Güne başladığınız saatlerde almanız çok daha verimli olacaktır. Örnek işe ve okula gitmeden önce veya bir projeye başlamadan önce tüketmek daha aktif ve verimli geçirmenizi sağlar.

Ortalama etkileri 30 ile 60 dk arasında göstericektir ve 6 - 8 saat arası etkileri devam edecektir.

obeb

Üye
Kankacım selamlar. Onu söylemeyi unutmuşum. Bir kavanoz işinizi görücektir, güneş almayan serin bir yerde ortalama 24 saat bekletin ve ardından pulu kavanozdan çıkartın.
Kanka selamlar, pazartesi elime 220ug lsd ulaştı. Gelir gelmez iki bardak suya bir tane pul atıp 12 saat sonra bir yudum sudan içtim. Normal lsd içmişim gibi 6,7 saat görsel şölenlerle ektkisi sürdü :)

Ben daha hafif beklemiştim ama olmadı :D

obeb

Üye
Not : İlk mikrodose deneyiminizi boş bir günde yapmanızı tavsiye ederim.
Ekstra bilgi
Güne başladığınız saatlerde almanız çok daha verimli olacaktır. Örnek işe ve okula gitmeden önce veya bir projeye başlamadan önce tüketmek daha aktif ve verimli geçirmenizi sağlar.

Ortalama etkileri 30 ile 60 dk arasında göstericektir ve 6 - 8 saat arası etkileri devam edecektir.
Burada yazmışsın niye görmediysem bu yazdığını :)

Mycena lux-coeli

Kıdemli Üye
Kanka selamlar, pazartesi elime 220ug lsd ulaştı. Gelir gelmez iki bardak suya bir tane pul atıp 12 saat sonra bir yudum sudan içtim. Normal lsd içmişim gibi 6,7 saat görsel şölenlerle ektkisi sürdü :)

Ben daha hafif beklemiştim ama olmadı :D
Kankacım afiyet olsun, bir yudum biraz fazla gelmiş olabilir veya 2 bardak su az gelmiş olabilir, shot bardakları genellikle 40ml olarak üretiliyor tabi 30 , 50, 60 lık olanlarıda var. Oranı shot bardağı ile ayarlaman her seferinde standart bir doz kullanmanı sağlar hemde ilk karışımda tam oran tutturursun, 40 ml shot bardağının yarısına kadar doldurup shot atabilirsin 20 ug a denk gelir oda yeterli olur. Şimdiden keyifli vakitler.

Have A Nice Trip :cool: :cool:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    S sonradangelıo: *****