lsd karın yanması

escobarweed

Yeni üye
Ben 100 luk sekme aldımda karnımda yanma oluyor hep ve ağzımda uyuşma sız kullanlarda oluyormu sevmıyorum bu yan etkılerını ?

ogoremz

Yeni üye
bu dediğin etkilerin olmaması lazım psikolojik olabilir yada nerden aldıgında biraz önemli lsd ler bazen biraz değişik olabiliyor normalden.

AkatriaL

Yeni üye
yo aga bende sadece agız kuruluğu yapıyor, karın yanması değilde eğer ilk kullanımınsa biraz mide bulanması oluyor oda çok az geçiyor zaten

Pargali

Yeni üye
microgramını kilonuza göre ayarlayın 55kilo ve altına 1 tane 300microgram yeter 55kilo üzerine 2 tane sallaman gerekiyoor

jentina

Yeni üye
Cvp: lsd karın yanması

RedToweR' Alıntı:
microgramını kilonuza göre ayarlayın 55kilo ve altına 1 tane 300microgram yeter 55kilo üzerine 2 tane sallaman gerekiyoor

kanka mdma mi yutuyosun ?? Lsd bu kilo falan dinlemez ilk deneyimim 125 uq ve hafiften mide bulantısı ve agız kurulugu yan etklileridir.Yanlıs yonlendırmeyın kımseyı 600 ug bırısı yutsun profesyonel degıl ıse 2 gun ayılamaz .

avallach

Yeni üye
Kanka takılcağın gün sağlıklı beslen salata falan, abur cubur veya kebap tarzı ağır yağlı şeyler yeme. Yutmadan önce zencefil tüket, karnın kötü olduğunda yine zencefil tüket. Bide karnın kötü olduğunda düşünmemeye çalış karnını keyfine bak

Efexx

Yeni üye

Lsd ne oluyor beyler sentetik bi hap mı ? Biraz bilği verirmiisiniz

greenduman

Yeni üye

lsd yi siz nereden alıyorsunuz nereden buluruz form kurallarına aykırı değilse ögrenebilirmiyim

bkc2345

Yeni üye
Kanka uyku olayi nasil olcak 12 saat oldu da

blhack' Alıntı:
Efexx' Alıntı:

Kanka LSD çavdar mahmuzundan sentezlenen , ne zaman hakkında kötü bişey açıklansa çoğu bilim adamının çıkıp arkasında durduğu bir madde.Bir bilim adamının LSD trip yaşarken DNA  ile önemli şeyler keşfetmiş olduğunu belirtmek isterim :D.Toksik değildir overdose'dan ölen yoktur etkileri psikolojik olduğu için kullanırken dikkatli olmak gerekir kafası 8-10 saat sürdüğü söylense de 20-25 saat trip yaşadım diyenler var öyle işte araştır biraz kanka :D

Kanka uyku olayini nasil yapicaz 12 saat gectikten sonra

newpsy

Yeni üye

blhack' Alıntı:
Efexx' Alıntı:

Kanka LSD çavdar mahmuzundan sentezlenen , ne zaman hakkında kötü bişey açıklansa çoğu bilim adamının çıkıp arkasında durduğu bir madde.Bir bilim adamının LSD trip yaşarken DNA  ile önemli şeyler keşfetmiş olduğunu belirtmek isterim :D.Toksik değildir overdose'dan ölen yoktur etkileri psikolojik olduğu için kullanırken dikkatli olmak gerekir kafası 8-10 saat sürdüğü söylense de 20-25 saat trip yaşadım diyenler var öyle işte araştır biraz kanka :D

blhack bir an kendim yazmışım gibi okudum :D

İmago

Üye
Yukarıda 300 ug filan denmiş de tecrübesiz arkadaşlar, aman diyim... 300 ug ve üzeri ''hero dose'' olarak geçer.

Kankalar yanlış bilgi vermeyelim aman ha...
Mdma degil bu kiloyla falan almak yok.Ilk kullanışta en fazla 150ug kullan çok kafa yapmazsa yükseltirsin bi dahakine 210,250 falan diye.İlkinde 300 at azraille tek kale maç yaparsın.

130ug ilk deneyimimdi ve fazlasıyla yeterliydi. İlk lsd deneyimim ilk psychedelic denemem değildi daha öncesinde dmt de denemiştim yani dmtnin ne derece güçlü olduğunu biliyorsanız bence sözüme güvenin. 10 üzeri lsd deneyimim var ancak maks 250ug denedim ki gerçekten 250lik bir kağıtta bile gerçeklik algısında ve bireysel egoda yıkılmalar hissediyorsunuz.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • D despotdes:
    ****** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ***** ** ***** ******* ***** ********* ******** * *** ****** ** ***** ********
  • Night owl Night owl:
  • D despotdes:
    ****** *** hahahaha* ****
  • D despotdes:
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    **** ****** **** ** ***** ******** ** ********* ***** ****** **
  • Night owl Night owl:
    **** ** hahahaha** ****** ******* ** ** *******
  • D despotdes:
  • Night owl Night owl:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ****** ****** ********** ** ****** *** ***** ***** ***** ********
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* ******** ********* **** ***** ****** hahahaha* ******* ***** *** ********** ******* ******* ******** **
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ******* **** hahahaha *** ***
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    ***** *** ******** hahahaha*** ******* **** **** **** ********* ******* ***** ** ** ******* ********* ********** ********** *** ********** ******* ********** hahahaha** *** *** ********
    D despotdes: ***** *** ******** hahahaha*** ******* **** **** **** ********* ******* ***** ** ** *******...