LSD kafası

Inferno

Yeni üye
Hepinize merhaba beyler size bir sorum olacak lsd atan çok vardır aranızda halisülasyon yapmayan ama insana farklı bakış açıları katan lsd olur mu halis 0 ama esrarla beraber karıştırarak tükettiğimden dolayı tam uyanamadım mevzuya etkisi oldumu acaba diye halis hiç yoktu çünkü

Okso

Üye
ilk deneyımım tamamen dedıgın gıbıydı suan elımde 2 tane garuda acıd var cuma gunu deneyımlıcem onuda haber ederım :)

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Garuda ilk kez duydum denemek lazım aslında.
Kanka ilk seferde biraz anlatılardan biraz da filmlerden etkilenerek çok fazla beklentiye girmiştim. Trip bitiminde "bu muymuş yani?" demiştim. Sonraları çözdüm olayı nasıl çalışır? Hangi şartlarda max etki görürsün vs gerçi haala tam çözemedim o da ayrı bir konu.
Ama ışık çok önemli kanka bir de bulunduğun yer. Simetrik tuğla desenli ve yer karoları tribal olan simit sarayı tarzı bir yerde fenalık geçirmiştim halisten evlerden ırak

Okso

Üye
Garuda ilk kez duydum denemek lazım aslında.
Kanka ilk seferde biraz anlatılardan biraz da filmlerden etkilenerek çok fazla beklentiye girmiştim. Trip bitiminde "bu muymuş yani?" demiştim. Sonraları çözdüm olayı nasıl çalışır? Hangi şartlarda max etki görürsün vs gerçi haala tam çözemedim o da ayrı bir konu.
Ama ışık çok önemli kanka bir de bulunduğun yer. Simetrik tuğla desenli ve yer karoları tribal olan simit sarayı tarzı bir yerde fenalık geçirmiştim halisten evlerden ırak
kanka beyoğlu kadikoy beşiktaşta takılıcaz bakalım hayırlısı :)

Okso

Üye
gammagoblin ve garuda piyasadaki en kaliteli lsd markaları kanka türkiyede bırak garudayı gammagoblini, lsd bulmak bile bir sınav ama son zamanlarda talep arttığı için daha rahat bulunur hale geldi
agam benım yakın ark getırıyo valla mdma dmt vs hersey var beyoglunda bı yerde arayan buluyo

Ü

Üye silindi 19785

Guest
350 tl bide 220 ug cok ıyı fıyat
Kankam öncelikle eğer gerçekten 220 ug 350 ise güzel fiyat dw de 8 dolar civarında o da ayrı konu. Ben son alışverişi 400 den yaptım kağıt başı 10-15 günde bir almasam cidden pahalı gelebilirdi ama yadırgamıyorum sonuçta hergün atılan bir şey değil.

Birde ben pek kalabalık kaldıramıyorum huzursuz ediyor kalabalıkta beni.
Şehrin ışıkları değişik bir deneyim olabilir ama pek tercih edeceğim bir şey değil.

Karşıdan karşıya geçerken çok dikkatli olun insanlarla fazla diyaloğa girmemeye çalışın.
İmkaanınız varsa sakin bir yerde takılıp zirve sonrası dışarı çıkın derim. Dengenizi de bozabilir ;)

Ü

Üye silindi 19785

Guest
çok denemek istiyorum ama nasip olmadı :D
Kankam uzun süre çok uzak durdum. Bir sürü hurafe ve şehir efsanesi arasında boğulmuştum. Forumda tekrar karşıma çıkınca detaylı araştırdım.
Herkesin (psikolojik açıdan sorunu olmayan) hayatında bir kez dahi olsa tecrübe etmesi gerektiğini düşünüyorum. Bunun yanı sıra yıllardır mucizevi bitki olarak düşündüğüm kenevire bakış açım komple değişti. Artık sadece basit bir eğlence olarak görüyorum ve benim için olmazsa olmazlık bir durumu kalmadı.

Heee bu değildir ki otu hayatımdan ayıklayıp artık full asit abanacağım.
Şartlar sağlandığında mental olarak da kendimi sağlıklı hissettiğim zamanlarda atarım asidi.

Kesin olarak inandığım bir şey varsa da asitten sonra çok daha farklı biri olduğumdur.

Inferno

Yeni üye
bende ok sevgi dolu olmuştum ağaçlara falan sarılasım gelmişti toprağı öpesim falan herşey sanki parlıyor gibiydi ama halis yoktu

rabbanî

Yeni üye
bende ok sevgi dolu olmuştum ağaçlara falan sarılasım gelmişti toprağı öpesim falan herşey sanki parlıyor gibiydi ama halis yoktu
Lsd güçlü bir halüsinatiftir yeterli dozda alındığında halisülasinasyon görüyorsun gördüklerin o an ki ruh haline göre değişebilir eğer sen göremediysen muhetelen aldığın asitin ugsi düşüktür veya kafasını çözememişsindir

Hepinize merhaba beyler size bir sorum olacak lsd atan çok vardır aranızda halisülasyon yapmayan ama insana farklı bakış açıları katan lsd olur mu halis 0 ama esrarla beraber karıştırarak tükettiğimden dolayı tam uyanamadım mevzuya etkisi oldumu acaba diye halis hiç yoktu çünkü
İlk aldığımda bende Alice harikalar diyarına gideceğim vs beklentisiyle almıştım sonra neden birşey yok falan diye kendimi düşürmüştüm :D Gerçi çok az görsel etki almıştım geometrik şekiller çok belirgin değildi ama dediğin gibi bolca farklı bakış açısına girmiştim.

düşük dozajdır . bulabilirseniz kağıt değil drop şeklinde alın. direk tüpü küp şekere emdirin ondan sonra alice mi göruyuorsun şirinler mi gorursun bılemem artık hocam :D

lsd boş mantar daha güzel kankalar ayrıca şuan tr de lsd lerin çoğu nbome bir de %99u 150 ug o yüzden pek halis yaşatmıyor

Okso

Üye
Agalar geldim İstanbul'a farklı bi bakış oldu eyvallah geziyoruz bu İstanbul'u ama kurcaladıkmı Ortaköy Beşiktaş yıldız parkı tepe mahalleler iki kişi emikeldik İstanbul'u gezdik alkol cigara üstüne bide gece sonu kubarimizi yaptık heryer tablo aynaya bakıyorum ben ben değilim heryer başka renkler bildiğin deliyiz arkadaş insanlarla diyalog kurmayın demiş biz bildiğimiz yollari tekrar insanlara sorduk neden diye sormayın o an onu yapmak istedik biz mi deliydik insanlarmi garipti bilmiyorum ama etikette olmadık açıkçası kafası baya iyi ve uzundu İstanbul'un farklı yerlerine pullanarak gitmeyi düşünüyoruz artık:D bu arada herşey mantık çerçevesinde ama banka bile soyarsın delisin bildiğin şizofren psmwpsksk Beşiktaşta ıslak hamburger yemeye geldim abi diyorum ikişer ıslak bi kola adam insana benzemiyor arkadaki fayanslad yere akıyor sinosnosnsnos en önemli şey korkmamak bi kere korkunca rahatsız ediyor arkadaşım bi tur korktu bişeyden tedirginim diyo ama neyden bilmiyorum ama siz bizim yaptığımızı yapmayın bence yıldız parkı güzeldi tum doga birbirine giriyodu gidin ormana yapistirin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha** hahahaha**
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** **** ********* ****** ******** ******* ******** *** *** *** ******** ***** *** hahahaha** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • higthead higthead:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
    +1
  • higthead higthead:
    *** hahahaha ****** *** ***** ****** ********* ***** hahahaha *** hahahaha*** ***** ********** *** ********* **** hahahaha* **** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** **** ** ********* hahahaha***** ****** ****** ** hahahaha ********
  • G gokzn:
    ***** ***** ******** ******* ******* ****** **** ***** **** *** hahahaha ******
  • G gokzn:
  • G gokzn:
    ******** ******* ******* hahahaha
  • higthead higthead:
    ****** *** ***** *** ** *** *** ********** ******* ******* ********* *** * *** ******* ****** *** ********** ********* **** hahahaha ******* ******* *** ******* ****** *** ******** *** ***** ******** ******* ********
  • higthead higthead:
    *** *** ******** **** **** ******** ****** ****** *** *** * **** ******* *** ******* ****** *** ***** ******** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ****** ******** ******** *** ********* ****** hahahaha**** ****** *** ******* ********* *** ******* ********** hahahaha* ** ******* ***** ********* **** *** * ********* ********** ********** ****** **** **** ******** ******** hahahaha***
  • higthead higthead:
    hahahaha ****** ********** **** **** hahahaha** ********** ******* ******* ** ****** ********* ***** **** ******* **** hahahaha** ******* ******* ****** **** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* ***** hahahaha** ********* **** ***** hahahaha**** *** ******** hahahaha* ********** hahahaha** hahahaha* *** ******** hahahaha* ** ********** ***** **** ***** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** ******* *** ********** ****** ****** **** ******* **** hahahaha******
  • yoqyaa yoqyaa:
    **** ******** ********** ********** *** ********* ** ******** ****** hahahaha* ********* ****** ***** ******* ******* hahahaha* ******* hahahaha**** ******* ***** ******* ******
  • G gokzn:
    ****** hahahaha ***** ****** **** *** ******** *********
  • G gokzn:
    ***** ***** **** **** ******* ****** ***** *** ******* **** **
    +1
  • yoqyaa yoqyaa:
    **** ********* **** ********* ***** ******** ***** ********** ****** ******** **** **** ********* ***** ********** *** ** ****** ********** ******* *** ***** ********
  • yoqyaa yoqyaa:
    **** ********** ***** **** **** ******* ****** ***** *** ******* **** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********** **** ****** **
  • yoqyaa yoqyaa:
    **
    yoqyaa yoqyaa: **