LSD havalimanından geçer mi ?

elfrogy

Yeni üye
merhaba bu yaz berlinden ankaraya yaklasık 25 pul lsd geçirmek istiyorum aklımda direkt uçak bagajına atmak var,bilmediğim bagajın içinde lsdyi tespit edebilirler mi ?

Tuzsuz Bekir

Kıdemli Üye
kanka peki xrayde dikkat ceken şey ne oluyor etken maddesinden mi anlarlar yoksa üzerinde ki çizimlerden mi
dostum o xrayler sadece bomba , silah , bıçak gibi tehlikeli maddeleri tespit etme özelliği taşıyor ki bunu da x-ray değil o x-ray in başına oturan güvenlik tespit edebiliyor sadece. Yani o x-ray in içine uçaksavar koy güvenlik durdurmadıktan sonra hiç birşey olmaz banttan geçer ( yeni cihazlarda uyarı verebiliyor ama yine de güvenliğe kalmış birşey ) . X-ray sadece organik ve organik olmayan maddelerin karışık görüntülerini röntgen çeker gibi ekrana yansıtıyor güvenlikte şüpheli durumda durdurup el araması yapıyor. Zaten güvenliğe eğitimlerde sizin işiniz uyuşturucu değil. Ateşli silahlar ve patlayı maddelerdir diye eğitim veriliyor. Güvenlik eğer x-ray den silah geçirirse ve 2. kontrolde tespit edilirse işten çıkarılıyor. Ama 2. kontrolde veya havalimanının içinde uyuşturucu madde yakalanırsa güvenliğe hiç hesap sorulmaz. Şöyle bir durum var mesela sen ayakkabının tabanına madde saklarsan orada bir yoğunluk gözükür. Haliyle güvenliğe ayakkabının tabanındaki o anormal yoğunluk dikkat çeker. Veya şampuanın içine madde saklarsan yine x-ray cihazında şampuan paketinin içinde anormal bir yoğunluk olarak gözükür ve güvenlik birşeyin saklandığını anlayabilir. Tabi bunu yine çok kurnaz bir güvenlik ancak anlayabilir. Çünkü dediğim gibi x-ray karışık görüntüleri sadeleştirmeye yarar ve yoğunluk olan yerler dikkat çeker. Mümkün olduğunca anormal yerlere saklama saklayacaklarını

merhaba bu yaz berlinden ankaraya yaklasık 25 pul lsd geçirmek istiyorum aklımda direkt uçak bagajına atmak var,bilmediğim bagajın içinde lsdyi tespit edebilirler mi ?
onemlı olan rahat olman at geç 3 5 kıtap koy degısık onların arasına koy at gec bu kadar trıp yapma . suphelı hareketler sergıleme yeter . kımse senın ıctıgın 25 pulun pesınde olmaz torbacı degılsın kı sen. ben cok getırdım bı sorun olmadı . tabı her zaman rıskı var . ben getır derım sımdı gıder yakalınırsın onun sorumlulugunuda ben alamam netıcede . rısk ısı herkes kendı rıskını alır dostum .

higthead

Jolly Green
Hollanda donüşü keyfi olarak valizim e 10gr lemon 10gr applehaze 10gr afkan ve 3 adet space cake koydum. Sorunsuz geçtim üstünüzde bulundurmayın. Valizde ise hepsini bir yere koymayın bölerek parca parca bırbırınden uzak yerlere koyun. Mesela 20 adet cakmagı bıryere koyarsanız cıhaz orda toplu bırsey gorup valızınızı acabılırler.

Tunç

Kıdemli Üye
Hollanda donüşü keyfi olarak valizim e 10gr lemon 10gr applehaze 10gr afkan ve 3 adet space cake koydum. Sorunsuz geçtim üstünüzde bulundurmayın. Valizde ise hepsini bir yere koymayın bölerek parca parca bırbırınden uzak yerlere koyun. Mesela 20 adet cakmagı bıryere koyarsanız cıhaz orda toplu bırsey gorup valızınızı acabılırler.
Hangi havalimanına indin ?

Topal sinek

Yeni üye
kanka peki xrayde dikkat ceken şey ne oluyor etken maddesinden mi anlarlar yoksa üzerinde ki çizimlerden mi
X-ray da elektronik veya organik veya metal hepsi farklı farklı renklerde gözükür hele havalimanında kessinlikle son sistem olur en mantıklısı kitap atası kitabın etrafınada dolamadan iki üç tişört kot pantolon gibi şeyleri katlayıp koyarsan saklamış gibide durmazsa sıfır sıkıntı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • istr istr:
    +1
  • istr istr:
  • VendettaX VendettaX:
  • G ghostt7:
    ****** ** ******* ******** ***** ***** *** ***** ********* **
  • G ghostt7:
    ******* ********* ********** **
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ******* **** ******** ********* ********** ****** ***** ******** ******** ******* ***** hahahaha ******* * ********* ***
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    ********* * **** ** *** ******* hahahaha* ******** ******* ********* ****
  • G ghostt7:
    ****** ******* ******** hahahaha *** ***** ********* ** * ******* ****** ***** ** *
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********** **** ********** ***** hahahaha*
  • G ghostt7:
    hahahaha ******* *** ***** ******* ******* ********** ***** ***** ***** ****** hahahaha** ******* **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha ** **** *** hahahaha ********* ********** ***** hahahaha**
  • G ghostt7:
  • esfanet esfanet:
    ******** ******* **** ********** ****** ***** ******** ******** ****** ***** ***** ******* ** ****
  • Houp53 Houp53:
    ********** ********** * * ** ***** ****** ****** ******** hahahaha*******
    +1
  • A ax-b:
    ******* **** ****** **** hahahaha ****** ******* * *** ******* *** ******** ** ****** ******
  • C clackster:
  • C clackster:
    hahahahahahahaha ****** *****
  • C clackster:
  • C clackster:
    **** **** **** ****** **
  • C clackster:
    hahahaha ** ***** ***** ** *** **** ** **** ********* ******** ******** ***** ********
    C clackster: hahahaha ** ***** ***** ** *** **** ** **** ********* ******** ******** ***** ********