Lsd etki sonlamdırma

Nemesis4

Kıdemli Üye
Kankalar daha once 5 6 kez mantar kullandım elimde şuan meskalin ve lsd var meskalını bu hafta sonu kullanıcam lsd den emln değilim açıkcası korkuyorum mantarda bad trıbe gırmıstım size sormak istediğim lsd aldığımda etki sonlandırmak ıcın panzehir ilaç vs var mı?
elımde pregabalın var kapsulden cıkartıp ters gıderse kullanmayı dusunuyorum.

Ü

Üye silindi 33484

Guest
xanax kullandığında yarım saate kadar kafadan tamamen çıkmış oluyorsun

Ü

Üye silindi 33484

Guest
:D lsd ile xanax deneyen ilk defa görüyorum kanka
daha önce bir yerde okumuştum kanka xanax bunun panzehri diye. Arkadaşım yüksek doz içti yanımda buna xanax verdim hiçbir şeyi kalmadı yarım saate. Bad tripteyken yalvarıyordu bitsin artık diye. bittiğinde de lan kafa boşa gitti diye söyleniyordu

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Benzo(xanax) lsd yi tam olarak çözmese de yatıştırıp uyuyabilmesini sağlar.
Tedarikçin güvenilirse ve bahsettiği doz gerçekten tutarlıysa kullan derim ilk kez kullanıyorsan da 150 ug un üzerine çıkma.
İlk deneyimim 150 ug civarıydı oldukça kontrollü ve rahat geçti.
İkincide 220 ug civarıydı ciddi ciddi bir ara kendimi kaybedecek gibi oldum.
Üçüncü yine 150 ug çok rahat ve kontrollü geçti öyle ki balık pazarından 4 palamut alıp gelen misafirlere fileto palamut tempura yaptım. Tripten tribe girerek :D

ricky1

Yeni üye
Kankalar daha once 5 6 kez mantar kullandım elimde şuan meskalin ve lsd var meskalını bu hafta sonu kullanıcam lsd den emln değilim açıkcası korkuyorum mantarda bad trıbe gırmıstım size sormak istediğim lsd aldığımda etki sonlandırmak ıcın panzehir ilaç vs var mı?
elımde pregabalın var kapsulden cıkartıp ters gıderse kullanmayı dusunuyorum.
Kafasini niye sonlandirmak istiyorsun? ben hiç bitsin istemedim gözünde büyütme ve korkma beni çok mutlu ediyor yeri ayrı bende güvenmiyorsan kendine hiç kullanma bro verdiğin paraya zamana yazık...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H Heisenberg01:
    ****** ** ****** *** ***** ** * hahahaha ** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ** ****** hahahaha* *** ********* *******
  • H Heisenberg01:
    ****** ***** ***** ******* hahahaha **
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha** hahahaha ** ******** ******** ********* * hahahaha ** ****
  • H Heisenberg01:
    hahahaha*** ******* ** * ** ** *
  • H Heisenberg01:
    **** ******* * *
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ** ********* **
  • H Heisenberg01:
    ****** *** *** *
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
    ******** ****** hahahaha**** ** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ********* ***** hahahaha ** ***** hahahaha*** ***** ****** hahahaha ******* ** **** *** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** ****** ** **** *** ********* ******* ******* ** ****** ********* ****** ****** ****** **** ****** hahahaha* ***** ****** ********* *** ********* ******** ******* ** hahahaha ********** ****
  • H Heisenberg01:
    ******** **** *** ***** ****** *** ******** hahahaha** ********* hahahaha** ********* **
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ****** ***** ****** ****** hahahaha
  • H Heisenberg01:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha** ******** ******** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* ***** ********* ***** ******* **** **** ******* ****** *** ** ** **** ******* *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* **** *** ** ****** ******** ****** *** ** ******** hahahaha** ******* ***** *** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ******** **** ***** ***** ***** *** hahahaha
  • H Heisenberg01:
    **** ********** ***** hahahaha** ***** **** hahahaha*** *** *** ****** *** ****** ********* * ****
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
    ***** ***** *** ** hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* ****** **** ******* ****** ******** hahahaha* ****** ** ******** **** ****** ********** ***** **** ********** ** **** ****** ******** ******* ****** ** hahahaha ****** ******* ****** ********* hahahaha
    Bandaleros Bandaleros: ********* ****** **** ******* ****** ******** hahahaha* ****** ** ******** **** ******...