Lsd deneyiminden önce neler yapılmalı hangi maddelerden sonra kullanılmamalı?

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Dostum ilk lsd aldığımda olayı tam manasıyla kavrayamamıştım. Hakkında çok fazla şey okuyup izleyip araştırdığım halde bu ne mennem bir şey demiştim. 10 üzeri deneyimim oldu ve en sağlıklı olanının evde tek başıma meditasyon ve içsel yolculuk şeklinde olduğuna karar verdim. Burada ki kıstas da sadece beni bağlayan bir durum. Kimisine ev çok boğucu gelebilir ve gerçekten doğada daha yüksek bir görsel şölene dönüşüyor bu da yadsınamaz bir gerçek.
Skipper kankamın dediği millet bahçesinde çoluk çocuk piknikte yapıştıran da benim. Deniz kenarında balığa gittiğimde de yapıştırdım. Yapıstırdıktan 2 saat sonra kahveye gidip okey masasında da tribi yaşadım cümbür cemaat aile yemeğinde de takıldım.
Tüm değişik deniyimler sonrası olay beni evde takılmaya yönlendirdi.
Kesinlikle tavsiye ettiğim tek bir şey varsa o da güvenli hissettiğin bir yerde takılmandır. Yabancı ortam sana madde etkisindeyken çok daha farklı algılamana neden olabilir. Yabancı biri ile iletişim seni farklı yerlere çekebilir bunlara mümkün olduğunca dikkat et.
Son olarak 150 ug gammagoblin ile ego ölümü yaşamazsın fakat olaylara şimdiye kadar bakmadığın farklı bir perspektif kazanmanı sağlar. Güvenliği elden bırakma ve madde ile inatlaşma etkilere teslim ol. Kendini kötü hissedersen de madde etkisi altında olduğunu kendine hatırlatıp geçeceğini kendine telkinde bulun.
Umarım yolculuğun keyifli ve güzel geçer.

Sadece ben tüketmiyorum elbette. Buna eminim. Ama emin olduğum diğer şey, sen her ne tüketiyorsan derhal buna bir son ver. Okuduğunu anlamamanın yanında, yazdığını da unutuyorsun. Senin gibi yorucu bir tip için vakit harcamayacağım, bak buna da eminim mesela. Profilinde bulunan "Yok Say" tuşuna basıyorum ve sana Hollanda'nın eski takılanı, psyhcedelic maddelerin semt abisi rolünde başarılar diliyorum.
mantar boy sanada hayatta basarılar.sende ne kullanıyorsan vazgec dozaj aşımına baslamıssın. ani yükseliş ve çıkışlarını kontrol ettir. hadi vakit kaybısın bi dunya ısım gucumun arasında .

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha****** ***** ***** ******** * ****** ********** ***** *** ********* hahahaha* ********** ***
  • A ax-b:
    hahahaha* ****** ***** ****** *** *** *** *** *** *** ***** ** ***** ********** ****** ***** *****
  • A ax-b:
    ********* *** ******** ****** *** ***** *** ***** hahahaha*
  • A ax-b:
  • R RainGrow:
    ********* ****** **** hahahaha hahahaha* ****** ***** ****** *** *** *** *** *** *** *****
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • R RainGrow:
    *** ***** ***** ****** * * **** ***** ****** ** ****** *** ******* ****** **** ****** ******** ********* hahahaha **** ******* **** hahahaha ** ***** ***** ****** ******* ** *** ** hahahaha ********* ********* *******
  • A ax-b:
    *** ***** hahahaha* ****** *** ***** ******
  • A ax-b:
    **** ********** hahahaha**** ******
    +1
  • R RainGrow:
    ********* ****** *** ******* ******** ****** ******* hahahaha hahahaha***** *** *** ** ***** ** ***** ********* hahahaha* ********** **** hahahaha ******
    ********** ****** *** * ** ********** ****** ***** ********* ****** ******* ****** ***** hahahaha ******* hahahaha* **** **** ******* ********* ***** ***** ***** ***** **** ********** hahahaha**** ******
  • R RainGrow:
    ** *** ******** hahahaha** ** hahahaha ****** ***** ***** hahahahahahahaha
  • A ax-b:
    ***** hahahaha* ****** ** *** ***** ******** ********* ****** **
  • A ax-b:
    ******* ********* ***** ********** *** *** ********* ***** *** *** ****** *** * * ** **** **** ******** hahahaha* ** ********** ******** hahahaha ******** ******* ****** ********* hahahaha* ***** ******** *********
  • R RainGrow:
    ******** ****** ****** ****** ** **** *** **** ********* *** ******* ** *** ********** ** ********* ****** * ** * ********* * ****** *** ** ** hahahaha**
  • A ax-b:
    ********** ******* ***** hahahaha***** ****** ****** *** ********* ******** ** ** **** ***
    +1
  • R RainGrow:
    * **** ***** ***** ******** ***** **** ******* ** ** ****** ******** ** ********** *****
  • A ax-b:
    ********* hahahaha **** ******* hahahaha*** ********** *** ******* ****** hahahaha* ******** ********
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    A ax-b: *** *** ** **** *** *****