Limon ayağının dibindeki yavru. Çakma lemon haze :)

anastamos

Yeni üye
selam kankalar,

Başlıkta da belirttiğim gibi limon ağacının dibinde iki kök yavru büyümüştü. 
Ben daha önce onun dibine tohum attım ama ne tohumu bilmiyorum. Yazın başında bir baktım iki adet filiz vermişti. 
ikisini hemen saksıya aldım balkonda biraz baktım ama balkonum yola bakıyor. Bende ya sökecektim yada evin arkasında 3-4 saat güneş görebilen bir yere alacaktım. 
Sökmeye kıyamadım evin arkasındaki yere koydum. bir tanesi tek bir dalda sömek verdi ve buda bir süre içinde sömeklenmeye geçti. 
Muhtemelen güneş ışığını daha az almaya başladığı için. Bloom ve big bud aldım 2 hafta da 2. kere verdim. Hem benim hemde çiçeğimin imkanlarının kısıtlı olmasına rağmen bu arsızlığı hoşuma gitti. ve son hali ekte. 

Ne zaman sökmem gerekiyor sizce bunu ? Mikroskobum yok. Açıkcası bu ağaç için de almayı düşünmüyorum. Seneye bu şekilde outdoor yapmam zor olacak. Yan tarafımda abimler var. Bu seferkine birşeyler uydurdum ama tekrarını yemez. İndoor için maddi durumumu düzeltip evde yer ayarlamayı düşünüyorum.
Gerekli şartlar olurşursa indoor yapacam. Neyse lafı fazla uzatmayayım. Yorumlarınızı bekliyorum.  Şimdiden teşekkür ederim.

https://ibb.co/qRdSnKv
https://ibb.co/L9BDGLD
https://ibb.co/JRB6Vhq
https://ibb.co/0VZ0vwk

içicibiri

Yeni üye
Kanka ben yeniyim ama öğrendiğim kadarıyla üstten 3.fotoğraftaki olgunlaşmış gayet ama sen yine de diğer kankalarımı da bir dinle
Dumanın bol olsun kanka

1mmortal

Yeni üye
sadece tek sömeğe bakarak kesme bence. fotolar çok net değil ama alt taraftaki pistiller çok beyaz geldi bana. 1-2 hafta daha kalsa iyi olur günlük takip edersen anlarsın zaten ne zaman keseceğini son haftasında sömek iyice şişiyor unutma o yüzden acele etme derim

anastamos

Yeni üye
Cvp: Limon ayağının dibindeki yavru. Çakma lemon haze :)

?çicibiri' Alıntı:
Kanka ben yeniyim ama öğrendiğim kadarıyla üstten 3.fotoğraftaki olgunlaşmış gayet ama sen yine de diğer kankalarımı da bir dinle
Dumanın bol olsun kanka

teşekkür ederim kankam. 
Saltoa' Alıntı:
Kanka pistillere bak %70 si kahverengi olduysa vur makası 3. Resim olmuş gibi 
kanka bakıyorum şuan genel olarak %50si kahverengi gibi pistillerin. 3. resim deki sadece o ve diğer sömeğin tepesi öyle. 
1mmortal' Alıntı:
sadece tek sömeğe bakarak kesme bence. fotolar çok net değil ama alt taraftaki pistiller çok beyaz geldi bana. 1-2 hafta daha kalsa iyi olur günlük takip edersen anlarsın zaten ne zaman keseceğini son haftasında sömek iyice şişiyor unutma o yüzden acele etme derim
güzel yakalamışsın kanka. aynen tepe iki sömek daha yoğun. üstte dediğim gibi alt sömeğin oraları falan genel olarak alırsak %50 maksimum pistil rengi. 
bu ağaç biraz güneş alsaydı çok güzel olacaktı. birde param yoktu gübre alamamıştım. 2 hafta önce aldım ve yeni verebildim. hem onların flushını atim hemde dediğin gibi 1-2 hafta daha beklemiş olurum. 

iyi bir telefon bulursam onunla fotosunu çekicem bir iki güne. yeni foto atarım daha iyi gözlemlemiş olursunuz.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Didrug Didrug:
    ******* ***** *** hahahaha ******** ** *** ******** ******* * ***** *** ****** ******* **** hahahaha* **** hahahaha* ******* ** ********* *** ******* ***** ***** **** **** ******* ********* * * ** **** ********* ******** * ********** ********* hahahaha ** **** ***
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahaha
  • deyorke deyorke:
    **** *** ******** *** ******* hahahaha*** ***** ** *** ** hahahaha ****** *** ****** **********

******* ***** *** hahahaha ******** ** *** ******** ******* * ***** *** ****** ******* **** hahahaha* **** hahahaha* ******* ** ********* *** ******* ***** ***** **** **** ******* ********* * * ** **** ********* ******** * ********** *********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    *** ********* **** ****** hahahaha**** ***** ******* ***** ** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • Didrug Didrug:
    hahahaha ***** ***** ***** **** ***** ***** * ***** **** ****** ******* ** ** ** **** * *** ** ***** **** *** ******** *** ******* hahahaha*** ***** ** *** ** hahahaha ****** *** hahahaha******
  • deyorke deyorke:
    +1
  • deyorke deyorke:
    +1
  • deyorke deyorke:
    +1
    ******* ******* hahahaha** ********** ******** *** ******* ********** ***** **
  • Didrug Didrug:
    ***** ********** ******* ********** *** **** ********* **
    +1
    hahahaha *** ** **** ***** hahahaha hahahahahahahaha**
    +1
    ****** **** **** **** ******** ******* ***** *** ********* ******* ****** ********** ******* ***** ***** ***** **
  • Didrug Didrug:
    *** hahahaha ******** hahahaha *** ******* ******* ********
    +3
  • Didrug Didrug:
    ********** ****** ******* *** ***** ****** * * ***** ********** hahahaha ****** **** **** **** ******** ******* ***** *** ********* ******* ****** ********** ******* ***** ***** ***** **
    ****** ******* ********* *** ********** ***** ********** ********* **
    hahahaha** ******* ******** ** *** ****** ***** ***** ******* **
    ******** ******* ********** ********** ********** ***** *** **** hahahaha* ** ******** ******* *********
    +1
  • deyorke deyorke:
    +1
  • 420x 420x:
    ******** ******* ********** ********** ********** ***** *** **** hahahaha* ** ******** ******* hahahaha***** ***** *****
    +1
    NewGardener NewGardener: ****** ******* ***