Lemon Og Auto Yetiştirme Günlüğü

Merhaba arkadaşlar, hepinizin dumanı bol olsun öncelikle.

Birkaç aydır yaptığım araştırmalar sonucu malzemeleri toplayıp growa başladım.Kabinimin montajı daha bitmedi bittiğinde onu da eklerim.
Malzemeler:
3 adet yxo 50W cob led Edit: Arkadaş 2 tane 600W led verdi onları taktım 70. günden itibaren
mylar yansıtıcı film
2 giriş 2 çıkış kasa fanı 8 cm
airpot saksı 12L
plagron 25L toprak light mix
perlit

Şimdilik malzemeler bunlar gübreleri 2. haftasında vermeye başlayacağım için bu hafta almayı düşünüyorum (Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum).

Dolap grow box fotoğrafı: https://ibb.co/Vj8dSP0

Tek bitki için tohumu suda patlatıp peçete arası yaptım, daha sonra karton bardakta toprağa verdim.
Toprakta geçirdiği ikinci günü :
[URLunfurl="true"]https://ibb.co/16hvkr9[/URlL]

Üçüncü gün:
Isı ve nem sorunum oldu, koyduğum ütü masasini islatarak, ıslak havlular asarak 25 derece, %60 neme ulaştım

1 hafta :
11. gün https://ibb.co/f9B2P6G
hala gubre alamadim 4-5 gun sonra alip cizelgeye baslayacagim.
14. gün
https://ibb.co/7tw0HD5
hala gubre vermedim. yapraklarda ufak sararmalar var nedenini bilemiyorum isigin yakin oldugunu dusunup arasindaki mesafeyi 10 cm arttirdim.
19. gün
https://ibb.co/Yj1tJ4L bitkilere ısırgan otunu kaynatıp suyunu gübre olarak verdim, ayrıca muz kabuklarıyla da aynı şekilde takviye besin kaynağı oluşturup suladım.
22. Gün
Yaprak uçlarındaki sararma ısırgan otu ve muz takviyesinden sonra azaldı, fakat bazı yaprak uçları havaya doğru bakıyor. Çözümü ne bilmiyorum.

24. Gün

28. Gün

36. Gün
Gübreyi verince coştu kızım

43. gün

yakın zamanda overdrive a başlamayı düşünüyorum.

47. Gün
2 gün önce Overdrive a başladım.

51. Gün

Yorumlardan yola çıkarak overdrive ı sadece bir kere verdim sonra kestim su an carboload sensi bloom a b kullanıyorum. Overdrive a başlama vaktim geldi mi sizce ?
Koku ve nem sorununu kedi kumuyla çözdüm. Hem kabindeki fazla nemi emiyor hem de aktif karbon filtre olduğu için dışarı sadece kedi kumu kokusu çıkıyor.

58. Gün
overdrive a başladım.

68. Gün

71.Gün

78. Gün

Son düzenleme:
@Ripley'sOG Reis Tang çizelgesine göre gübrelemeyi yapıyorum overdrive a başladım fakat sömek belirtisi yok neden böyle oldu ? 24 saat ışık veriyorum düşürüyim mi ışık saatini?
Nem sorunum var sabah saatlerinde 65-70 e çıkıyor bunun için ne yapabilirim önerin var mı ?

C

Cibril

Guest
Dostum sömeklenmemiş ki overdrive başlamışsın. Tang ne diyorsa yapma bitkin ne istiyorsa onu yap. Lemon og bende yetiştiriyorum kush dan almışsın sanırım. 83. Gündeyim ve daha bir hafta devam edeceğim biraz geç biten bir genetik anladığım kadarıyla çünkü kushda 6-7 hafta yazıyor ama başka kaynaklarda 11-12 hafta yazıyor ve ben sonlara geldiğim için diğer kaynaklar daha güvenilir geldi bana...

C

Cibril

Guest
Bigbud veya grotek bloom a başla fosfor potasyum ağırlıklı gübreler bunlar şişmesini sağlar . Bitkin ölmeye 2 hafta kala overdrive kullan denir ben denemedim bu growumda ama bir sonrakinde deneyeceğim bakalım...

R

Ripley'sOG

Guest
@Ripley'sOG Reis Tang çizelgesine göre gübrelemeyi yapıyorum overdrive a başladım fakat sömek belirtisi yok neden böyle oldu ? 24 saat ışık veriyorum düşürüyim mi ışık saatini?
Nem sorunum var sabah saatlerinde 65-70 e çıkıyor bunun için ne yapabilirim önerin var mı ?
kanka overdrive başlama vakti değil aslında çizelgeye tam uy ama uyma şimdi bune diceksin kendine göre şekillendir bir bakıma

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ***** ****** hahahaha**
  • içiciadam içiciadam:
    ********** ** ** **** hahahaha**
  • içiciadam içiciadam:
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ******* hahahaha ********** ***** ********
  • içiciadam içiciadam:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ***** **** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ****** hahahaha**
  • içiciadam içiciadam:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** * ** ***** hahahaha*** **** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** hahahaha* ****** hahahaha**** **** ****** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • içiciadam içiciadam:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • içiciadam içiciadam:
    ******** ******* ******** ******** ** ******** ******* ** *** ***** ******** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ******* ******* ** ** ****** hahahaha**
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam: